Keystone logo
El Pasaje Spanish School

El Pasaje Spanish School

El Pasaje Spanish School

مقدمه

El Pasaje Spanish School در سال 2009 متولد شد که توسط گروه کوچکی از معلمان اسپانیایی در بوینس آیرس تأسیس شد. پس از سالها یادگیری و رشد مداوم ، به لطف بازخورد خارق العاده دانش آموزان ، ما اکنون یک مدرسه متوسط اسپانیایی هستیم که دارای استاندارد علمی بالایی از کلاس ها به همراه ارائه خدمات گسترده ای مانند برنامه های Stay & Learn هستیم. ، فعالیتهای فرهنگی و اجتماعی ، دریافت خدمات از/تا فرودگاه و مزایا و تخفیفات ویژه برای دانشجویان ما.

با این حال ، ماموریت اصلی ما هنوز یکسان است: کمک به شما در یادگیری زبان ما ، درک فرهنگ ما و داشتن تجربه ای غنی در بوینس آیرس در حالی که با افراد جالب از سراسر جهان ملاقات می کنید و اوقات خوشی را با آنها - با شما! شما از روز اول روحیه خوبی خواهید داشت زیرا ما یک تیم واقعی هستیم و عاشق کارهایی هستیم که انجام می دهیم.

ما در مدرسه اسپانیایی خود ، دوره های متنوعی از زبان اسپانیایی را در بوینس آیرس ارائه می دهیم: از گزینه های فوق فشرده ،

با ترکیب گروهی و کلاسهای یک به یک ، با جلسات منظم فقط چند ساعت در هفته ، می توانیم به شما کمک کنیم بهترین انتخاب را با توجه به اهداف ، نیازها و بودجه خود انجام دهید.

در مورد کلاس های ما ، ما می دانیم که می خواهید اسپانیایی را در بوئنوس آیرس یاد بگیرید تا از آن استفاده کنید. به همین دلیل است که ما دروس اسپانیایی خود را برای تقویت مهارت های شما در گوش دادن ، صحبت کردن ، نوشتن و خواندن طراحی می کنیم ، در حالی که همیشه به دنبال بهبود توانایی ارتباطی شما هستیم. در کنار آن ، ما تمام تلاش خود را می کنیم تا شما را با فرهنگ شگفت انگیز خود و اسرار شهر بزرگ خود آشنا کنیم تا نه تنها کلاسهای اسپانیایی خود را در بوینس آیرس ، بلکه کل تجربه خود را در اینجا ، تا آنجا که ممکن است واقعی و با ارزش ارائه دهید.

به طور خلاصه ، اگر می خواهید در محیطی دنج و آرام در حین ملاقات با افرادی از سراسر جهان تحصیل کنید ، اما در مورد یادگیری زبان و درک فرهنگ ما نیز جدی هستید ، به مدرسه اسپانیایی ما در بوینس آیرس بیایید!

ما طیف گسترده ای از کلاس های آنلاین اسپانیایی و گواهینامه های بین المللی TEFL را ارائه می دهیم تا بتوانید مناسب ترین زمان را برای زمان خود ، برنامه ، اهداف و بودجه خود انتخاب کنید. همچنین می توانید این دوره ها را برای دستیابی به اهداف خاص خود ترکیب کنید ، در این صورت ما برنامه ای را که مخصوص شما طراحی شده است آماده می کنیم. از آنجا که تیم ما منحصراً توسط معلمان حرفه ای اسپانیایی و انگلیسی تشکیل شده است ، ما می توانیم در مورد دوره ایده آل اسپانیایی یا TEFL برای شما مشاوره دهیم ، بنابراین می توانید از اولین تماس خود با آخرین کلاس خود بهره مند شوید.

مکان ها

  • Buenos Aires

    Buenos Aires, آرژانتین

    برنامه ها

    سوالات