Keystone logo
© Carrianna Field
El Centro de Estudios Económicos y Comerciales

El Centro de Estudios Económicos y Comerciales

El Centro de Estudios Económicos y Comerciales

مقدمه

ICEX-CECO: دبیر آموزش بین المللی

El Centro de Estudios Económicos y Comerciales ، در حال حاضر از صادرات و سرمایه گذاری ICEX اسپانیا، EPE، MP، به عنوان یک مدرسه کسب و کار در سال 1976 به عنوان یک ابزار آموزشی برای مدیریت اقتصادی و تجاری اسپانیا ایجاد شد و در طول تاریخ طولانی خود در میان کارفرمایان خود، به عنوان یک بنیاد عمومی، وزارتخانه های مختلف مانند صنعت، انرژی و گردشگری یا اقتصاد و رقابت و دیگر نهادهای نظیر شورای عالی اتاق بازرگانی یا ICEX، از کارفرمایان خود بودند.

از ماه ژانویه 2015 ICEX اسپانیا صادرات و سرمایه گذاری EPE، MP فعالیت El Centro de Estudios Económicos y Comerciales به عنوان یک هدف جدید آموزش (که هم فعالیت های ICEX-CECO و هم بورس تحصیلی ICEX را به ارمغان می آورد) بنابراین تشکیل سرمایه انسانی برای بین المللی کردن اقتصاد اسپانیا و ترویج آموزش پرسنل اداری دولتی، مدیران و مدیران شرکت ها، انجمن های تجاری و دیگر نهادهای دولتی یا خصوصی و همچنین جوانانی که تمایل به توسعه دارند در آینده، یک حرفه مرتبط با اقتصاد بین الملل است.
سایر موسسات مانند آژانس همکاری بین المللی وزارت امور خارجه اسپانیا، دانشگاه ها، کنفدراسیون های کسب و کار، انجمن های صادرکنندگان، مشاوره و غیره ... در تماس نزدیک با ICEX-CECO هستند، با موافقت نامه های همکاری برای توسعه فعالیت ها و برنامه های سودمند دو جانبه .

از زمان تأسیس آن، بیش از 20،000 دانش آموز آموزش دیده اند و همچنان متخصصان برجسته در مدیریت اقتصادی و تجاری بخش عمومی و شرکت ها را متقاعد می کنند. تنها در سال گذشته، مرکز بیش از 9000 ساعت آموزش به بیش از 2000 دانش آموز آموزش داده است.

در طول این سالها، دانش آموزان ما از برنامه های بین المللی به عنوان مدیران فعال ترین شرکت های اسپانیایی در سطح بین المللی ادغام شده اند. دانش آموزان خارجی نیز از کلاس های خود که از بیش از 70 کشور به شمار می آیند، عمدتا در حال توسعه و یا اخیرا پیوستن به اقتصاد جهانی بوده اند و علاقه مند به اشتراک گذاری تجربه اسپانیایی بین المللی هستند.

استحکام و نوآوری

برنامه های ICEX-CECO با توجه به سختی های تحصیلی آنها، با محتویات نوآورانه و آوانگارد خود، همیشه با نیازهای جدید آموزش در یک محیط پویا و در حال تغییر، و همچنین با استفاده از یک روش فوق العاده عملی و مشارکتی، از طریق تجزیه و تحلیل از موارد عملی واقعی و توسعه دانش آموزان، در برنامه های جامع، پروژه های بین المللی شرکت ها.

هدف ICEX-CECO فقط انتقال دانش نیست، بلکه کمک به دانش آموزان خود برای توسعه ظرفیت های خود است.

برای این منظور، روش تدریس او بر مبنای ترکیبی کارآمد از نظریه و تمرین است که به دانش آموزان اجازه می دهد تا در زندگی حرفهای خود تصمیم گیری کنند. فرایند تدریس شامل مشارکت فعال دانشجویی می شود که تکنیک ها، مهارت ها و استراتژی هایی را که او در موقعیت های آینده خود اعمال می کند، یاد می گیرد.

برنامه های مرکز به طور مداوم در زمینه های مختلف و به ویژه در مسائل مربوط به بین المللی سازی کسب و کار و اقتصاد بین المللی گسترش می یابد.

در نتیجه، دامنه پیشنهاد نیز گسترش یافته است، با این هدف که برنامه ها را به نیازهای خاص شرکت ها و نهادها نزدیکتر سازد، نیازمندی هایی که برای ارائه اقدامات موثر و اثبات شده آموزشی، از طریق یک سیستم کنترل دقیق کیفیت

معلمان عالی رتبه

بدون شک یکی از اصلی ترین دارایی های این بنیاد، دانشکده آن است که شامل بسیاری از بهترین مدیران و متخصصان حرفه ای آموزش می شود و در عمل در دنیای کسب و کار و اداره اقتصادی و تجاری ایالتی نیز فعالیت می کند.

ICEX-CECO دارای مدیران برای هر یک از برنامه های خود است و با حدود 200 استاد در دوره های مختلف و سمینارها، همه آنها دارای بالاترین مدرک تحصیلی هستند. این استادان دانشگاه، مهندسین، مدیران بانکی و کسب و کار، مقامات ارشد اداره دولتی، روانشناسان، وکلا، اقتصاددانان، مأمورین، مشاورین مالیاتی، مشاوران و کارشناسان بازاریابی و امور مالی بین المللی و غیره هستند.

کارکنان تدریس به ارزش حرفه ای شناخته شده خود با تجربه اثبات شده تدریس در مرکز خود و دیگر انجمن های دانشگاهی می پیوندند.

ICEX-CECO، آنلاین

ICEX-CECO دارای مجتمع مجازی مدرن است که به عنوان مبنایی برای آموزش فعالیت در دوره های آنلاین و مخلوط و به عنوان پشتیبانی در دوره های چهره به چهره استفاده می شود.

Methotolodgy آنلاین ICEX-CECO مبتنی بر یک مدل آموزش بسیار نزدیک به دانش آموز است که اجازه می دهد تا تعامل دائمی معلم با هر دانش آموز و دانش آموزان در میان خود، ترویج یادگیری به روش همکاری و تسهیل دانش نه تنها از دانش نظری، بلکه از تعامل بین دانش آموزان و معلمان متخصص، ایجاد می شود.

پلت فرم یادگیری الکترونیکی استفاده شده توسط ICEX-CECO و پشتیبانی از آموزش آنلاین به طور گسترده در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد: Moodle. با بیش از 2.5 میلیون دوره و 30 میلیون کاربر، در بسیاری از دانشگاه ها، مدرسه های کسب و کار و شرکت ها به صورت روزانه و با رضایت بالا مورد استفاده قرار می گیرد.

مکان ها

  • Madrid

    Avda. Cardenal Herrera Oria 378, Edificio A Acceso por Puerta de Alumnos, 28035, Madrid

سوالات