Keystone logo
Estonian Information Technology College

Estonian Information Technology College

Estonian Information Technology College

مقدمه

کالج استونیایی IT

کالج فناوری اطلاعات استونیایی موسسه IT پیشرو آموزش عالی مورد استفاده در استونی است. چه چیزی باعث خاص کالج آن را هیات علمی آن است که همه حرفه ای در این زمینه هستند است - یک سوم از تمام استادان از IT شرکت ها و شرکت آمده و یا دولت آن بخش.

نقاط قوت استونیایی IT کالج در سال کار آموزشی و توسعه با استفاده از شبکه ما از متخصصان با تحصیلات و تجربه از صنعت ICT استونیایی، بخش سوم و جهان علمی است.

به ارائه آموزش مبتنی بر دانش به خوبی متعادل و تمرین آموزش گرا، IT کالج کار بسیار نزدیکی با هر دو دانشگاه بنیانگذار و همچنین با صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات در استونی. همسایگان خوب از استونیایی IT کالج هستند دانشگاه صنعتی تالین و Tallinn پارک فناوری Tehnopol. آموزش و پرورش در کالج آن را از طریق همکاری های بین المللی غنی و شبکه با بیش از بیست شرکای آموزش عالی در کشورهای مختلف اروپا.

ماموریت

ماموریت College`s است برای ارائه بهترین آموزش آن را در منطقه اعمال می شود، گرد هم آوردن تکنولوژی بالا دانش و نیازهای عملی جامعه اطلاعاتی، در حالی که محور توسعه آن است.

استونیایی کالج آن را است موسسه آموزشی غیر انتفاعی خصوصی بالاتر (UAS - دانشگاه علوم کاربردی)، در سال 2000 تاسیس و متعلق به بنیاد فناوری اطلاعات استونی (EITF). بنیانگذاران EITF نشان منحصر به فرد مشارکت بخش دولتی و خصوصی در کشور - آنها عبارتند از: دولت، به نمایندگی از وزارت استونیایی آموزش و پژوهش، دو دانشگاه بزرگ استونیایی - دانشگاه صنعتی تالین و دانشگاه تارتو، و بخش خصوصی، ارائه شده توسط استونیایی مخابرات و انجمن فناوری اطلاعات و ارتباطات از راه دور.

بنیاد و همکاری

صاحب کالج آن را، بنیاد فناوری استونیایی اطلاعات، توسط جمهوری استونی (ارائه شده توسط وزارت آموزش و پرورش و پژوهش)، دانشگاه تارتو از دانشگاه صنعتی تالین، AS فارسی تلکوم، و انجمن استونیایی تاسیس شد فناوری اطلاعات و ارتباطات از راه دور.

حامیان مالی عمده ای از کالج هستند SPSS، SYBASE، Swedbank در، آژانس سوئدی توسعه کسب و کار NUTEK، اوراکل و مایکروسافت، بلکه تلیاسونرا. کالج سهم قابل توجهی از هیولت پاکارد، Elion، سیستم های سیسکو و EMT دریافت می کند.

همکاری با سیستم های سیسکو، مایکروسافت و اوراکل شامل برنامه های صدور گواهینامه بین المللی سیسکو شبکه آکادمی (CCNP و CCNA)، مایکروسافت IT آکادمی و MSDN AA و طرح علمی اوراکل.

استونیایی بنیاد فناوری اطلاعات (EITF) اهداف هستند برای کمک به آماده سازی متخصصان مجرب IT و برای حمایت از توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات مربوط به در استونی. برای این منظور این موسسه دایر و مدیریت IT دانشگاه استونی و adminsters برنامه پشتیبانی ملی فناوری اطلاعات و ارتباطات در آموزش عالی "دانشگاه ببر."

مکان ها

  • Tallinn

    Estonian IT College Raja 4C, 12616, Tallinn, , Tallinn

سوالات