Keystone logo
© Egas Moniz - Cooperativa de Ensino Superior
Egas Moniz School of Health & Science

Egas Moniz School of Health & Science

Egas Moniz School of Health & Science

مقدمه

Egas Moniz به دلیل برتری و نوآوری در آموزش عالی به خوبی شناخته شده است. با داشتن گواهینامه مطابق با ISO 9001:2008، ما بر آموزش متخصصان مراقبت های بهداشتی تمرکز می کنیم، مرکزی برای مسئولیت اجتماعی، که به شدت در جامعه محلی از طریق ارائه مراقبت های بهداشتی کاشته شده است.

عملکرد علمی ایگاس مونیز در سال های اخیر از نظر حجم، تاثیر و کیفیت تولیدات علمی، تعداد درخواست های ثبت اختراع و استنادات دریافتی توسط تولیدات پژوهشی، تعداد صفحات در اینترنت و تعداد بک لینک ها و ذکرها در شبکه های اجتماعی ما را به این سمت سوق داد. مقام اول در بین موسسات خصوصی در پرتغال، در بین رتبه بندی SCIMAGO.

دانشجویان بین المللی Egas Moniz در حال افزایش هستند و نه تنها اروپایی، بلکه آسیایی، آمریکای لاتین، خاورمیانه و آفریقایی نیز هستند. Egas Moniz علاوه بر میزبانی از دانشجویان بین المللی، در بین المللی سازی بدنه آموزشی سرمایه گذاری کرده است و اساتید بین المللی را هم برای تحصیل در مقطع کارشناسی و هم برای تحصیلات تکمیلی استخدام می کند. فعالیت های ما توسط بیش از 400 استاد مجرب پشتیبانی می شود.

چشم انداز ما از بین المللی سازی مبتنی بر اراده برای تبدیل شدن به یک نیروی مرتبط در آموزش عالی بین المللی است. اقامتگاه دانشگاهی ما با کیفیت بالا، واقع در محوطه دانشگاه، با امکانات رفاهی عالی، اطمینان حاصل می کند که موسسه ما می تواند تمام شرایط لازم را برای رشد یک دانشجوی بین المللی ارائه دهد.

در ارائه مراقبت های بهداشتی، کلینیک دندانپزشکی و کلینیک دامپزشکی خود را، هر دو در محوطه دانشگاه، و همچنین کلینیک دانشگاه آلمادا، کلینیک دانشگاه Setúbal و خانه سالمندان Sesimbra را برجسته می کنیم. همه این امکانات برای افزایش قابل توجه یادگیری دانش‌آموز و تکمیل چندین آزمایشگاه آموزشی، تحقیقاتی، شبیه‌سازی و مهارت‌های بالینی درون مدرسه‌ای و همچنین تمام امکانات خارج از مدرسه که دانشجویان ما برای تمرین در محیط کار به آنها مراجعه می‌کنند، استفاده می‌شود.

برنامه های مطالعه ما شامل روش های آموزشی مدرن است که در آن دانش آموزان نقش فعالی در یادگیری خود دارند. پیشنهاد آموزشی ما توسط تمام ابزارهای مدرن آموزش الکترونیکی موجود، هم برای یادگیری و هم برای ارزیابی، پشتیبانی می‌شود.

پیشنهاد آموزشی ما، اگرچه سخت است، اما شامل یک زندگی کاری و شخصی متعادل، احترام به اوقات فراغت و ارج نهادن به غنی سازی برنامه درسی در زمینه های مختلف است، بنابراین متخصصان آینده را قادر می سازد تا مهارت ها و حساسیت های بیشتری را در محیطی آرام و سالم به دست آورند.

پیشاپیش از اعتماد شما سپاسگزاریم و مشتاقانه منتظر حضور شما هستیم.

ویژگی های پردیس

این دو موسسه که در پردیسی با مساحت حدود 5 هکتار در Monte de Caparica (شورای آلمادا) واقع شده است، طیف گسترده و متنوعی از مدارک کارشناسی، کارشناسی ارشد، مدارک کارشناسی ارشد یکپارچه، مدارک تحصیلات تکمیلی و تخصص در زمینه بهداشت را ارائه می دهند. و پزشکی قانونی. ما تقریباً 2500 دانش آموز و 200 معلم داریم. سرمایه گذاری در کیفیت و صلاحیت کادر آموزشی ما و همچنین در امکانات و امکانات رفاهی را می توان در سطح مهارت افرادی که از EGAS MONIZ فارغ التحصیل می شوند مشاهده کرد.

EGAS MONIZ دائماً نگران در دسترس قرار دادن تمام ابزارهای لازم برای عملکرد خوب معلمان و دانش آموزان است و ما مسئولیت مستقیم خود را بر عهده می گیریم. از این طریق می توانیم موفقیت مدرسه و قابلیت اشتغال فارغ التحصیلان را افزایش دهیم. در این سطح می‌توان به کتابخانه و خدمات زیادی که به کاربران ارائه می‌دهد و همچنین دفتر درج در Active Life - GIVA اشاره کرد.

آسایش و رفاه دانش‌آموزان با خدمات پشتیبانی عالی در محوطه دانشگاه تضمین می‌شود، مانند کافه‌تری‌هایی که غذا سرو می‌کنند، زمین بازی، ورزشگاه، مکان‌هایی برای تفریح و اوقات فراغت، مرکز کپی، کتابفروشی، امکانات انجمن‌های دانشجویی و همچنین به عنوان حمایت پزشکی و روانی EGAS MONIZ همچنین دارای یک اقامتگاه دانشگاهی با 211 اتاق در محوطه دانشگاه برای دانشجویانی است که در نزدیکی زندگی نمی کنند.

از طریق ماموریت و چشم انداز خود، EGAS MONIZ علاوه بر عنصر یاددهی-یادگیری دانش آموزان، بر دو رکن اصلی استوار است:

 • پیشرفت دانش از طریق تحقیق، توسعه و نوآوری، در مرکز تحقیقات بین‌رشته‌ای Egas Moniz (CiiEM).
 • ارتباط با جامعه از طریق به کارگیری دانش و تحقیقات دانشگاهی، از طریق ارائه خدمات بهداشتی و درمانی و غیره، در ارتباط تنگاتنگ با مدارک تحصیلی آن.

  پذیرش ها

  توصیفات دانشجویی

  مکان ها

  • Monte de Caparica

   Campus Universitário, 2829-511, Monte de Caparica

   سوالات