Keystone logo
EGADE Business School

EGADE Business School

EGADE Business School

مقدمه

حال را به چالش بکش ، آینده را شکل ده.

EGADE Business School در Tecnológico de Monterrey شهرت جهانی به رسمیت شناخته شده ای را به عنوان مؤسسه آموزش کسب و کار پیشرو در آمریکای لاتین ایجاد کرده است که متعهد به توانمندسازی رهبران همه جانبه که ارزش های مشترک ایجاد می کنند و جامعه را متحول می کنند.

EGADE Business School کار تحصیلات تکمیلی Tecnológico de Monterrey است، دانشگاهی قابل توجه که به دلیل رانندگی حرفه ای با رهبری مرتبط در سراسر مکزیک و آمریکای لاتین مشهور است. خود مدرسه بازرگانی مجموعه وسیعی از تحصیلات تکمیلی را در چندین مکان ارائه می دهد. با مکان‌هایی در مکزیکو سیتی (سانتافه)، مونتری و گوادالاخارا ، و همچنین یک برنامه MBA پروازی در کوئرتارو و گزینه‌های بی‌پایان بیشتر مانند برنامه‌های فارغ‌التحصیلی کاملا دیجیتال و دوره‌های آموزش آنلاین اجرایی، که به عنوان پیشرو برای توسعه جهانی قرار گرفته است. استعداد اجرایی

الگوی آکادمیک مبتنی بر نوآوری و فرهنگ یادگیری مدرسه، برنامه‌های شناخته شده در سطح جهانی، اساتید برجسته در کلاس جهانی، جامعه فارغ‌التحصیلان برجسته جهانی، و تمرکز دقیق بر روی استفاده از دانش برای تأثیرگذاری، به جایگاه آن به عنوان رتبه برتر آمریکای لاتین کمک کرده است. مدرسه کسب و کار توسط چندین سازمان بین المللی رتبه بندی، از جمله QS، Eduniversal، Financial Times و The Economist. برنامه های تحصیلات تکمیلی EGADE شامل MBA برای حرفه ای ها، EGADE MBA تمام وقت، EGADE - WP Carey Executive MBA، EGADE MBA آنلاین، و همچنین کارشناسی ارشد در امور مالی، کارشناسی ارشد در امور مالی آنلاین، کارشناسی ارشد در تجزیه و تحلیل کسب و کار، کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی، کارشناسی ارشد در بازاریابی استراتژیک و برنامه های دکترا در علوم مالی و مدیریت بازرگانی.

EGADE Business School یک نمونه کار نوآورانه از یادگیری مادام العمر ثبت نام آزاد و برنامه های سفارشی برای مشاغل ارشد و رهبری سازمانی را ارائه می دهد. EGADE Business School عضو یک گروه نخبه و متشکل از 1٪ مدارس تجاری در سراسر جهان است تا بتواند " تاج سه گانه " معتبر جهانی را بشناسد که تعالی آموزش تجارت را به رسمیت بشناسد : انجمن دانشکده ها و مدارس آمریکایی (AACSB) ، انجمن MBA (AMBA) ، و سیستم بهبود کیفیت اروپا (EQUIS). این دانشکده عضو شبکه جهانی مدیریت پیشرفته است ، یک شبکه پیشرو با 30 مدرسه پیشرو در حوزه های مختلف ، کشورها ، فرهنگ ها و اقتصادها در مراحل مختلف توسعه ، متعهد به مشارکت ، از طریق آموزش کسب و کار ، به راه حل های مهم چالش هایی که معمولاً پیچیده و جهانی است.

آنچه در رهبران خود می بینیم

در EGADE Business School ، ما معتقدیم که آینده EGADE Business School به رهبران بینایی متکی است که جرات دارند چالش ها و صنایع خود را از طریق ایده های قدرتمند دگرگون کنند. بنابراین ، با این فلسفه است که ما برنامه های تحصیلات تکمیلی مشهور جهانی را طراحی و اجرا می کنیم.

ما جامعه ای از نوآوران برجسته متشکل از یک دانشکده با استعداد ، دانشجویان با استعداد ، فارغ التحصیلان موفق ، رهبران برجسته تجارت و شرکای دانشگاهی بین المللی هستیم که به یک ایده قدرتمند اختصاص داده شده اند: چالش کنونی ، شکل دهی به آینده.

تاج سه گانه اعتبار جهانی

EGADE Business School تاج سه گانه اعتبار بین المللی را به نمایندگی از سه سازمان تأثیرگذار در آموزش تجارت جهانی دریافت کرده است: AACSB ، AMBA و EQUIS. تنها 1٪ از مدارس تجاری در سراسر جهان ، مانند EGADE ، تاج سه گانه اعتبار بین المللی توسط AACSB ، EQUIS و AMBA را دریافت کرده اند.

یک دستاورد جهانی برجسته

مدارس تجاری EGADE بیش از 50 همکاری بین المللی دانشگاهی با دانشگاه های پیشرو و دانشکده های تجاری برای برنامه های دوره دو و مشترک دارد ، و این نشان دهنده فرصت های مختلف برای اخذ گواهینامه های بین المللی و همچنین امکان تحصیل در قاره های مختلف است. این همکاری ها همچنین برای برنامه های توسعه دانشکده ما ضروری است و به پیشرفت پروژه ها و تحقیقات دانشگاهی بین المللی کمک می کند.

چه چیزی EGADE را از هم جدا می کند؟

یک ذهنیت فعال کارآفرینی

یکی از ارزشهای اصلی EGADE تشویق رهبران نوآور در فرهنگ کارآفرینی است که به یک ویژگی متمایز از دانشجویان و فارغ التحصیلان برجسته آن تبدیل شده است.

چشم انداز و تجربه جهانی ما

تمایز دهنده اصلی EGADE تمرکز و رسیدن به شهرت جهانی آن است. EGADE به دلیل همکاری با معتبرترین دانشگاه ها و دانشکده های تجاری در سراسر جهان ، رهبران ، دانشجویان و مدیران خود رویکرد و تجربه منحصر به فردی در مورد آینده مشاغل جهانی ارائه می دهد.

دانشکده ممتازی بین المللی

مهمترین ویژگی تجربه علمی EGADE حضور اعضای هیئت علمی مشهور در سطح جهانی است که مدیران فعلی ، سابق ، مشاوران ، نویسندگان منتشر شده و محققان فعلی و سابق هستند. این دانشکده تخصص گسترده خود را به کلاس می آورد که تدریس ، تحقیق و تفکر ما را به یک آموزش معنادار و تأثیرگذار تبدیل می کند.

یک مدل دانشگاهی نوآورانه

تخصص معلمان برجسته در کنار رهبران ارشد مشاغل در برنامه های دانشگاهی ما باعث ایجاد تعادل ایده آل بین دانش نظری و عملی می شود. ما دانش آموزان خود را برای یک کار موفقیت آمیز با جفت کردن آنچه که در کلاس می آموزند با تجارب تجاری واقعی که در آن تئوری بلافاصله عملی می شود ، آماده می کنیم.

یک فرمت متعادل و انعطاف پذیر

برنامه های اجرایی ما و مدارک کارشناسی ارشد نیمه وقت ، که برای دانشجویانی که تمام وقت کار می کنند طراحی شده است ، تعادل مناسب بین مطالعه ، کار و تعهدات شخصی را فراهم می کند. هدف ما این است که دانش آموزان ما هم به موفقیت شخصی و هم حرفه ای دست یابند.

یک رهبری دانشگاهی قابل توجه

EGADE هنگامی که صحبت از تحصیلات پیشرو در کسب و کار می شود ، به دلایل مختلف ، مدرسه # 1 تجارت در آمریکای لاتین است. ارتباط و نوآوری برنامه های دانشگاهی ما نه تنها توسط رتبه های مشهور جهانی بلکه توسط انجمن های معتبر معتبر دنیا پشتیبانی می شود.

دراینجا درباره برنامه های EGADE اطلاعات بیشتری کسب کنید و در لینکدین ، توییتر ، یوتیوب و فیس بوک با مدرسه ارتباط برقرار کنید.

اعتیار سنجی ها

EFMD Equis معتبر شناخته شدAMBA معتبر شناخته شدAACSB معتبر شناخته شد

مکان ها

 • Mexico City

  Av Carlos Lazo 100, Santa Fe, San Mateo, 01389 Ciudad de México, CDMX, 01389, Mexico City

  • Monterrey

   Rufino Tamayo y Eugenio, Av. Eugenio Garza Lagüera, Valle Oriente, 66269 San Pedro Garza García, N.L., 66269, Monterrey

   • Guadalajara

    Avenida General Ramón Corona 2514, Jardines del Valle, 45138 Zapopan, Jal., 45138, Guadalajara

    • Santiago de Querétaro

     Epigmenio González 500, San Pablo, 76130 Santiago de Querétaro, Qro., 76130, Santiago de Querétaro

     سوالات