Keystone logo
Educons Univerzitet

Educons Univerzitet

Educons Univerzitet

مقدمه

دانشگاه Teacons با م institutionsسسات آموزش عالی خارج از کشور همکاری می کند که به توسعه علمی و آموزش آکادمیک در منطقه و بین المللی کمک می کنند. از زمان تاسیس در سال 2008 ، دانشگاه آموزشیان کاملاً به ایجاد ، پیشرفت و بهبود همکاری های بین المللی با موسسات شریک خود اختصاص داده است. با توجه به پتانسیل خود ، دانشگاه Educationalons در پنج سال آینده از 2016 تا 2020 قصد دارد تا سنت گشودگی نسبت به جهان را ادامه دهد ، فعالیت های خود را تشدید کند و اهداف تعیین شده را که منجر به توسعه بیشتر در یک عرصه بین المللی می شود ، تحقق بخشد ، خصوصاً از نظر تبادل دانشجو ، کادر علمی و اداری.

دانشگاه Teacons شامل 11 دانشکده است که 8 دانشکده تلفیقی و 3 دانشکده دارای شخصیت حقوقی هستند. بخش مجتمع دانشگاه دارای 3500 دانشجو ، 134 کارمند ، یک مرکز تحقیقات علمی ، یک سالن دانشجویی با ظرفیت 100 ، یک آزمایشگاه بیوتکنولوژی مدرن مجاز برای تجزیه و تحلیل مواد غذایی ، محصولات کشاورزی و غذای حیوانات (تجزیه و تحلیل GMO) است. ) ، و همچنین برای آزمایش شیمیایی خاک ، رسوبات و گل.

ماموریت دانشگاه Teacons ارائه ترکیبی کاربردی از آموزش سنتی و نوآورانه است که دانشجویان خود را قادر می سازد دانش و مدارک قابل استفاده را برای آینده مشخص شده با رویکرد جهانی و چند رشته ای به فرآیندهای اجتماعی کسب کنند. هدف ما پرورش خلاقیت و استقلال دانش آموز ، توانایی های کارآفرینی ، تفکر نوآورانه ، رویکرد جدید برای حل مسئله و ذهنیت تحقیق محور است.

چشم انداز آینده ما مبتنی بر این واقعیت است که جوامع منطقه جنوب شرقی و شرقی اروپا در میان تغییرات و در یک روند اصلاحات و انتقال به سمت یک جامعه مدنی دموکراتیک مبتنی بر حاکمیت قانون و اقتصاد بازار تحت سلطه مالکیت خصوصی قرار دارند. .

مکان ها

  • Sremska Kamenica

    Vojvode Putnika,87, 21208, Sremska Kamenica

    سوالات