Keystone logo
ECOS Language School

ECOS Language School

ECOS Language School

مقدمه

لیدیس سالها تجربه تدریس دارد. او در سال 1998 به عنوان معلم شروع به کار کرد و از سال 2003 به تدریس زبان اسپانیایی مشغول است.

با توجه به انرژی بی پایان او ، قابلیت اعتماد او ، نگرش منظم او به کار و طبیعت اجباری او ، لیدیس روح راهنمای آموزشگاه زبان ما است.

عشق لیدیس به زبان اسپانیایی دانش آموزان را از گوشه و کنار جهان با درس های خلاقانه اش روشن می کند.

من در دسامبر 2014 به کلمبیا سفر کردم و به مدت سه ماه به مدرسه رفتم. در این اقامت زبان بود که من یاد گرفتم و یاد گرفتم که از لیدیس به عنوان یک معلم و به عنوان یک شخص قدردانی کنم. پس از بازگشت من به سوئیس ، لیدیس به من آموزش داد از طریق اسکایپ. از طریق این درس ها ، زبان اسپانیایی من دائماً پیشرفت می کرد و تصمیم گرفتم در فوریه 2016 به مدت سه هفته به کارتاگنا بازگردم.

مدتی بود که لیدیس با ایده افتتاح مدرسه زبان خود بازی می کرد. در حین مکالمه پس از یکی از درسهای ما ، او در مورد این برنامه ها به من گفت. با اشتیاق او ، او کاملاً من را به خود جلب کرد و ما تصمیم گرفتیم یک مدرسه زبان جدید راه اندازی کنیم. من به عنوان دانشجوی سابق اسپانیایی لیدیس در کارتاگنا ، می دانم که چه چیزی باعث ایجاد یک مدرسه عالی می شود.

در ژوئن 2016 ما یک ساختمان را اجاره کردیم و یک ماه بعد آن را با توجه به شرایط مدرسه خود تغییر دادیم.

در دسامبر 2016 ما یک ساختمان ایده آل تر در محل فعلی خود پیدا کردیم. ما در آوریل 2017 نقل مکان کردیم و بازسازی تا فوریه 2018 ادامه داشت. در این بین ، دروس تا آنجا که ممکن بود پیش رفت. برای همه چالش برانگیز بود ، pero vale la Pena!

مکان ها

 • Cartagena

  Cartagena, کلمبیا

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات