Keystone logo
EBC Hochschule - University of Applied Sciences

EBC Hochschule - University of Applied Sciences

EBC Hochschule - University of Applied Sciences

مقدمه

تجربه EBC

تبدیل شدن به یک حرفه ای مدیریت با یک چشم انداز بین المللی - یک شهروند واقعا جهانی است. EBC هوخشوله یک آلمانی در سطح جهانی متصل چند دانشگاه مدرسه کسب و کار با تمرکز قوی بر روی برنامه های عملی و اجرای است.

هسته فلسفه سازمانی ما است برای قرار دادن دانش آموز در مرکز تمام اقدامات ما است. ما به شدت در دانش آموزان و فارغ التحصیلان ما سرمایه گذاری.

»موفقیت شما ماموریت« ما است

شما می توانید انتظار:

توجه فردی - در کلاس، در دولت، در خدمات دانشجویی کلاس های کوچک - ما در بحث های گروهی و دانش آموز متمرکز یادگیری بر این باورند مردم فکر جهانی - @ خانه و خارج از کشور تجارب دنیای واقعی - کارآموزی، مطالعات موردی و پروژه های شرکت امکانات برتر در مکان های بالا - آیا ما به ذکر ما سقف بالا-تراس؟

ده دلیل

چرا باید به شما در یکی از چهار دانشگاه EBC در آلمان تحصیل می کنند؟ خواهیم تو بگو چرا. در اینجا ده دلیل عبارتند از:

شخصی، مطالعات به رسمیت شناخته شده

لذت بردن از کیفیت یک دانشگاه خصوصی با درجه رسمیت شناخته!

مطالعات جمع و جور و به خوبی سازمان یافته

در تنها سه سال شما می توانید لیسانس خود را در رشته تجارت بین المللی، روانشناسی کسب و کار، گردشگری و مدیریت رویداد، مد، لوکس و مدیریت خرده فروشی و یا مدیریت ورزشی به دست آوردن. از شما می خواهند کسب درآمد پول هنگامی که دیگران هنوز در حال مطالعه!

تمرکز قوی در عمل

در این سه سال شما یکی کارآموزی در آلمان و یکی در خارج از کشور در یک شرکت از انتخاب شما کامل است. استفاده از دانش و مهارت در حال حاضر خود را در طول مطالعات خود را!

درجه بالایی از internationality

به غیر از کارآموزی در خارج از کشور، برنامه های در دانشگاه ما شامل یک ترم در خارج در یکی از دانشگاه های همکار متعدد ما در سراسر جهان. یک نگاه به شبکه بین المللی ما!

پشتیبانی زبان خارجی فشرده

کلاس های زبان خارجی بخشی جدایی ناپذیر از برنامه های ما هستند. این که آیا آن انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی، ایتالیایی، و یا چینی است - ما به شما آمادگی زبان بسیار عالی برای کارآموزی و ترم خود را در خارج از کشور می دهد - و برای حرفه ای بعد خود را.

شبکه قوی

یک شبکه قابل توجهی از دانشگاه های بین المللی، شرکت ها، موسسات و انجمن های به عنوان یک نتیجه از سال بسیاری از ما تجربه توسعه یافته است. این شبکه نه تنها به شما پشت کردن با کارآموزی خود را و یا ترم خود را در خارج از کشور، اما همچنین می تواند یک شروع فوری با حرفه ای خود را پس از فارغ التحصیلی بود.

تقویت تواناییها و ظرفیتهای اجتماعی

شما تنها برای آموزش و پرورش "محض" و دانش تخصصی به دنبال ندارد، اما شما همچنین می خواهید به عنوان یک فرد رشد می کنند؟ ارزش از قبیل مسئولیت فردی، قضاوت اخلاقی، همدلی، و یک تعادل کار و زندگی سالم عناصر مهم فلسفه ما هستند. ما ارائه می دهیم مربیگری شخصی، به طوری که شما از یک ورود صاف به بازار کار.

یادگیری در کلاس های کوچک

کلاس های ما کوچک هستند به طوری که استادان می تواند به شما توجه فردی مورد نیاز را. تحصیل در گروه های کوچک نه تنها تضمین یادگیری پایدار بلکه تقویت شایستگی اجتماعی خود را. دانشگاه های ما در یک احساس اجتماعی رشد.

تماس شخصی با استادان

انتظار طولانی بار برای ملاقات با استاد خود را؟ نمی با ما. EBC دانشکده زمان برای سوالات خود را - درهای خود را برای شما باز هستند!

تحصیل در شهرهای بزرگ کسب و کار

هامبورگ، برلین و یا دوسلدورف - مطالعه در یکی از کلان شهرهای Germany's بزرگترین کسب و کار. آیا می شود یک ناظر - می شود که در آن همه چیز اتفاق می افتد!

مکان ها

 • Hamburg

  Esplanade 6, 20354, Hamburg

  • Berlin

   Altes Postamt Hauptstraße 27, 10827, Berlin

   • Düsseldorf

    Leopoldstraße 2, 40221, Düsseldorf

    سوالات