Keystone logo
Eastern Oregon University

Eastern Oregon University

Eastern Oregon University

مقدمه

Eastern Oregon University ( EOU ) به عنوان کالج معلم تاسیس شد و امروزه به عنوان مرکزی برای آموزش ، فرهنگ و بورس تحصیلی در مناطق روستایی اورگان خدمت می کند. در EOU ، دانشجویان ضمن ایجاد روابط قوی با همسالان و مربیان ، مورد توجه شخصی استادان خود قرار می گیرند.

Eastern Oregon University با قرار گرفتن در مکانی که روزانه سطح بالاتری از یادگیری در آن انجام می شود ، به دانشجویان ، ملت و دنیای ما خدمت می کند. آموزش فرآیندی است برای تغییر خود ، شرکتی مملو از تعارض بین ارزشهای قدیمی و ایده های جدید ، قدیمی و جدید. دانشجویان به دانشگاه می آیند تا با چالش روبرو شوند و از این طریق بزرگتر ، تواناتر و عاقل تر شوند. Eastern Oregon University متعهد است جایی باشد که در آن یادگیری ، پرس و جو ، امتحان ، بحث و استدلال مدل سازی ، تمرین و یاد گرفته می شود - مهارت هایی که فارغ التحصیلان ما در حس خودشان به کار می گیرند و در بقیه زندگی خود ایجاد و توسعه می دهند .

Eastern Oregon University از طریق هنرهای آزاد و یکپارچه با کیفیت بالا و برنامه های حرفه ای که منجر به اقدام مسئولانه و تأمل در یک جهان متنوع و بهم پیوسته می شود ، پرسش دانشجو را هدایت می کند.

Eastern Oregon University به عنوان یک مرکز آموزشی ، فرهنگی و علمی ، مناطق روستایی اورگن را به دنیای گسترده تری متصل می کند. محیط زیبا و اندازه کوچک ما توجه شخصی دانشجویان را افزایش می دهد. در همین زمان ، مشارکت با کالج ها ، دانشگاه ها ، آژانس ها و جوامع به امکانات آموزشی منطقه و ایالت ما می افزاید.

برنامه های دانشگاهی در Eastern Oregon University این فرصت را برای یادگیری در یک کلاس کوچک کلاس درس در روستاهای زیبای اورگان فراهم می کند. دانشجویان می توانند از بین بیش از 30 برنامه دانشگاهی با چهار کالج شامل علوم ، علوم انسانی ، تدریس و تجارت انتخاب کنند! Eastern Oregon University دارای کلاس های کوچک با اعضای هیئت علمی اختصاص یافته است ، که تمرکز آنها بر موفقیت دانشجویی است.

مکان ها

  • La Grande

    University Boulevard,One, 97850, La Grande

    سوالات