Keystone logo
EAE Business School Barcelona

EAE Business School Barcelona

EAE Business School Barcelona

مقدمه

مدرسه کسب و کار EAE

EAE یک موسسه بین المللی آموزش عالی در زمینه مدیریت است. با بیش از 50 سال تجربه در زمینه آموزش بازرگانی، آموزش بیش از 80000 نفر از مدیران و مدیران اجرایی را فراهم کرده است. هر ساله دانش‌آموزان از بیش از 100 ملیت، مدرک حرفه‌ای را در EAE کسب می‌کنند تا موقعیت‌های مسئولیتی را در دنیای تجارت داشته باشند.

برنامه های بین المللی در EAE Business School بارسلونا

برنامه های بین المللی در پردیس مدرسه تجاری EAE بارسلونا می تواند کلید حرفه حرفه ای شما باشد. بارسلونا که در یکی از پویاترین شهرهای اروپا برگزار می شود، به عنوان یک مرکز پیشرو در نوآوری دیجیتال، میزبان رویدادهای تحسین شده جهانی و تثبیت موقعیت خود به عنوان یک کانون فناوری و کارآفرینی در اروپا است. فرصت های زیادی در انتظار کشف در این شهر متنوع و جهانی و همزمان با یادگیری مجموعه مهارت های جدید هستند.

با کمک EAE Business School Barcelona و برنامه های بین المللی ما جهانی شوید:

 • مهارت های شخصی خود را توسعه دهید
 • در تیم هایی با دانش آموزان از سراسر جهان کار کنید
 • معلمان و حرفه ای های حرفه ای شما را از آخرین تکنولوژی و شیوه های کسب و کار راهنمایی می کنند.
 • لذت بردن از یک فرصت طولانی برای ملاقات با شرکای کسب و کار خود در آینده
 • یادگیری اسپانیایی برای باز کردن درب به بازارهای جدید در اروپا و آمریکای لاتین

آمار

EAE با حدود صد موسسه دانشگاهی و مدارس تجاری 38 کشور ، 16 آمریکایی ، 17 اروپایی ، سه آسیایی و دو کشور آفریقایی موافقتنامه امضا کرده است. EAE یک تبادل علمی ، فرهنگی و حرفه ای بین آنها را ترویج می کند.

  ویژگی های پردیس

  EAE در حال حاضر سایت های پردیس در بارسلونا و مادرید است و آموزش آنلاین را از طریق مدرسه آنلاین کسب و کار ارائه می دهد. این ارائه دهنده یکی از گسترده ترین دوره های تحصیلات تکمیلی در اسپانیا، مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی و حدود یک صد آموزش و دوره های آموزشی در طول دوره آموزشی است.

  EAE همچنین دارای سه شعبه بین المللی در لیما (پرو) ، بوگوتا (کلمبیا) و مکزیکو سیتی (مکزیک) است که پیوندهای نهادی ما را با آمریکای لاتین تقویت می کند.

   رتبه بندی

   کارشناسی ارشد ما در Top 250 توسط El Mundo رتبه بندی شده و یکی از بهترین ها در اسپانیا است. MBA بین المللی راه مناسب برای رسیدن به اهداف خود در این محیط کسب و کار جهانی است.

   شرایط پذیرش در برنامه

   تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

   آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

   مکان ها

   • Barcelona

    EAE Business School C/ Aragó 55 , 08015, Barcelona

    • Madrid

     Campus Madrid C/ Joaquín Costa, 41, 28002, Madrid

     • Barcelona

      Carrer d'Aragó, 28, 08015, Barcelona

      سوالات