Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
E. J. Ourso College of Business, Louisiana State University

E. J. Ourso College of Business, Louisiana State University

مقدمه

وضعیت دستیابی به استانداردهای برتر. کلمه ای که روح و فلسفه کالج اوسو را تجسم می بخشد. هیئت علمی برجسته کالج از طریق رهبری توانمند، پیشرفت تحصیلی و فناوری پیشرفته درگیر آماده سازی خود و دانشجویانش برای هزاره بعدی است. برنامه های آموزشی نوآورانه برای ارائه دانش و مهارت به جوانان برای انطباق و کمک به بازار جهانی فوق العاده پیچیده امروز و فردا طراحی شده است. کالج Ourso در LSU بخشی از فرهنگ غنی تعالی است که دانش آموزان را برای ایجاد تفاوت در دنیای تجارت و دولت از طریق تفکر نوآورانه، آرزوهای بلند پروازانه و یادگیری مستمر تشویق می کند. چشم انداز ما برتری در همه کارهایمان است.

برای نزدیک به هفتاد سال، کالج Ourso جزء جدایی ناپذیر دانشگاه ایالتی لوئیزیانا و کشاورزی & دانشکده مکانیک. این کالج که در سال 1928 تأسیس شد، مدت‌ها به دلیل ارائه برنامه‌های علمی معتبر از شهرت برخوردار بوده است. این کالج در ابتدا به عنوان کالج بازرگانی تأسیس شد و در میان اولین گروه از مؤسسات دولتی بود که در سال 1931 توسط مجمع دانشکده های بازرگانی دانشگاهی آمریکا (AACSB) اعتبار لیسانس دریافت کرد. کالج برنامه MBA خود را در سال 1935 تأسیس کرد و اولین برنامه خود را اعطا کرد. Ph.D. در سال 1938. در سال 1959، کالج به کالج مدیریت بازرگانی تغییر نام داد و در سال 1963 مدرک کارشناسی ارشد AACSB را دریافت کرد. اولین کلاس MBA اجرایی در سال 1992 پذیرفته شد. اعتبار برای برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد اخیراً در نوامبر 199 مجدداً تأیید شد. در حال حاضر نزدیک به 25000 نفر، مشاغل موفقی را در همه نوع سازمان های تجاری و دولتی ایجاد کرده اند. در آگوست 1996، کالج به کالج Ourso تغییر نام داد.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Baton Rouge

    E. J. Ourso College of Business Louisiana State University 3304 Patrick F. Taylor Hall,

    سوالات