Keystone logo
Danube University Krems

Danube University Krems

Danube University Krems

مقدمه

دانشکده کسب و کار و جهانی سازی، تحصیلات دانشگاهی را در زمینه های مختلفی از جمله علوم اقتصادی، مدیریت ارتباطات، دانش و مدیریت اطلاعات، اداره عمومی و دولت الکترونیک، ادغام اروپا و همچنین قوانین تجاری و اروپایی ارائه می دهد. به طور خاص، دانشکده بر آموزش مداوم در زمینه مهاجرت و تحقیقات ادغام و همچنین مبارزه با جرم کامپیوتری تاکید دارد. به عنوان بخشی از این فرآیند، دانشکده نه تنها دانش تخصصی، بلکه همچنین مهارت های مدیریتی خاص و صلاحیت های اجتماعی مورد نیاز برای مقابله با یک جامعه به طور فزاینده ای متنوع را به ارمغان می آورد. یک تیم بین رشته ای از معلمان با تجربه در جهان علم به شناخت و تفکر مبتنی بر روش و کار مستقل با استفاده از اشکال مختلف آموزش می پردازد. علاوه بر این، کار تحقیقاتی دانشکده در زمینه همکاری های نزدیک با جامعه علمی بین المللی بر موضوعات کنونی اقتصادی-سیاسی و اجتماعی-سیاسی بسیار متمرکز است. یکی از اولویت های اصلی آن تحقیق کاربردی برای همکاری و کسب و کار و موسسات دولتی است. علاوه بر این، تیم های بین رشته ای مشاوره، مشاوره و آموزش برای کارآفرینان، سازمان های غیر دولتی و تصمیم گیران در دنیای سیاست و اداره عمومی ارائه می دهند.

گروه مدیریت و اقتصاد

ما تلاش می کنیم شماره ی یک در اروپا را در آموزش های اجرایی و استانداردهای خود را با برنامه های پیشرفته ای که با توجه به نیازهای مدیران در قرن 21st بسر می بریم تعیین کنیم. به عنوان یک مربی شغلی مرسوم و شریک به مدیران ما، ما با نیازهای خاص خود را با دانش مدیریت پیشرفته ارائه شده توسط فرمت های یادگیری ترکیبی انعطاف پذیر مبتنی بر جدیدترین فن آوری را تامین می شود. این به ما اجازه می دهد که تاثیر ماندگار بر روی هر دو، شغل مدیران و توسعه خود و چالش های اخیر جامعه را داشته باشیم.

وزارت تجارت و ادغام اروپا

دانوب برجسته حقوقی: دانشکده مشهور - نسبت دانشجویان به معلم عالی - فضای دانشگاهی - بین المللی وزارت امور خارجه و ادغام اروپا نهاد پیشرو در مطالعات حقوقی تحصیلات تکمیلی در اتریش است. دوره های آن به طور خاص به نیازهای متخصصان کار متمرکز شده و تعالی در تحقیقات و آموزش را ترکیب می کنند. دانشگاه دانوب کرمز 80 کیلومتر از وین - در یکی از زیباترین مناطق فرهنگی اروپا شناخته شده به عنوان Wachau واقع شده است. این یونسکو یک سایت میراث جهانی است.

اداره انکشاف بین الملل

تحولات جدید در فن آوری، ساختارهای اجتماعی و سیاسی، شیوه های سنتی ساختار کار و حکومت را تغییر می دهد. اداره انکشاف بین الملل تئوری و عمل را با هم تلفیق می کند و آموزش و پرورش و آموزش در سطح کارشناسی ارشد را فراهم می کند. دوره ها و سمینارها به صورت پاره وقت ارائه می شوند تا متخصصان بتوانند در حین مشاغل خود تحصیل کنند. از طریق تحقیق، مشاوره و تعدادی از همکاری های ملی و بین المللی ما می توانیم محتوای، راه حل ها و روش های به روز آوری را ارائه دهیم. هدف ما ارائه ایده های جدید، رویکردهای مدیریت نوآورانه و راه حل های انسانی و ابزار برای مدیریت عمومی و مدیریت فناوری اطلاعات است.

مهاجرت و جهانی سازی

ما در مورد مسئله مهم جوامع مدرن، یعنی مهاجرت و جهانی سازی، کار می کنیم. در این راستا ما می خواهیم به درک بهتر فرآیندهای کار در جهت ترویج همبستگی اجتماعی و سلامتی کمک کنیم. تدریس و تحقیق ما تمرکز دارد:

 • مهاجرت
 • اروپا و جهانی شدن
 • یادگیری، کار و روابط صنعتی
 • بهداشت و رفاه اجتماعی
 • مسکن، محله و توسعه منطقه ای
 • امنیت اجتماعی و حقوق بشر
 • دین و ارتباطات بین فرهنگی
 • با تاکید ویژه بر شکاف جنسیتی و نسلی

ما در تحقیقات اساسی و کاربردی شرکت می کنیم، راهنمایی های علمی برای سیاست گذاران، کسب و کار، جامعه مدنی و رسانه ها ارائه می دهیم. ما یک رویکرد یکپارچه را برای تحقیق و یادگیری مادام العمر دنبال می کنیم. تیم ما طیف گسترده ای از رشته های حرفه ای را پوشش می دهد، به طوری که ما می توانیم پیچیدگی مهاجرت و جهانی سازی را از نقطه های گوناگون از بین برداریم.

گروه مدیریت دانش و ارتباطات

ما یک مرکز تحقیق، تمرین و تحصیلات دیگر در دانشگاه هستیم . موضوعی که ما پوشش می دهیم، از شناخت و ارتباطات به مدیریت دانش و اطلاعات است، در حالی که کار ما انگیزه برای اقتصاد و جامعه را ایجاد می کند. تخصص تحقیق و تدریس ما بر اساس ترکیب موثر سه رشته: علوم شناختی، علوم اطلاعات و علوم ارتباطات است. ما از این تخصص برای توسعه و تدریس مهارت های کلیدی در هر دو نظریه و تمرین برای افراد و سازمان ها استفاده می کنیم. گروه ما در حال حاضر 16 برنامه کارشناسی ارشد را ارائه می دهد که هر کدام از آن مهارت های ارتباطی را با تخصص مدیریت ترکیب می کند. ما در حال حاضر در هفت پروژه بزرگ بین المللی در زمینه طراحی اطلاعات پژوهشی و سیستم های اجتماعی (قابلیت استفاده و تحقیقات شبکه) کار می کنیم. برای تکمیل برنامه استادانه ما، بنابراین ما برنامه های گواهینامه، سمینارهای دانشگاهی و آموزش مدیریت موضوعی خاص ارائه می دهیم.

دانوب دانشگاه Krems

دانشگاه ادامه تحصیل دانوب دانشگاه Krems دانشگاه برای ادامه تحصیل است. دوره های آن به طور خاص به نیازهای کارکنان حرفه ای هدایت می شود. این دانشگاه برنامه های کارشناسی ارشد و برنامه های کوتاه را در پنج حوزه تحصیلی ارائه می دهد. خدمات بیش از 8،500 دانش آموز و 17،000 فارغ التحصیل از 90 کشور، یکی از پیشگامان دوره های آموزش عالی در اروپا است. دانشگاه دانوب دانشگاه Krems تقریبا 20 سال تجربه در تحصیلات تکمیلی را با نوآوری و بالاترین استانداردهای کیفیت در تحقیقات و آموزش ترکیب می کند.

مکان ها

 • Krems an der Donau

  Doktor-Karl-Dorrek-Straße,30, 3500, Krems an der Donau

  برنامه ها

  سوالات