Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Duke University Trinity College of Arts and Sciences

Duke University Trinity College of Arts and Sciences

Duke University Trinity College of Arts and Sciences

مقدمه

ایده آل دوک برای تحصیلات تکمیلی تعداد کمی از دانشجویان برتر است که از نزدیک با دانشمندان ارجمند کار می کنند. تحصیلات تکمیلی در دوک با توجه حداکثر شخصی تعریف می شود. کلاسهای کوچکتر ، بیشتر درگیر برنامه های انعطاف پذیر مطالعه که برای پاسخگویی به نیازها و منافع فردی دانشجویان طراحی شده است. و ثروتمندتر ، میان رشته ای برای بورس تحصیلی.

دانشکده تحصیلات تکمیلی ناظر بر Ph.D 80 به علاوه است. و برنامه های کارشناسی ارشد در دوک. این مدرسه منابع بی شماری را ارائه می دهد كه تجربه دانش آموختگان را ارتقا می دهد ، از نیازهای دانشجویان دفاع می كند ، جامعه پشتیبانی بیشتری از دانشجویان خارج از بخش ها و برنامه های آنها را فراهم می كند و سیاست هایی را تنظیم می كند كه دانش آموزان تجربه آموزشی با كیفیت بالا را دریافت می كنند.

تحصیلات تکمیلی در دوک

در Duke ، ما متعهد هستیم که برنامه های تحصیلات تکمیلی خود را در اندازه متوسط نگه داریم. تقریباً 2500 دانشجوی دکترا و 1000 دانشجوی کارشناسی ارشد تحقیق در بیش از 80 گروه و برنامه ثبت نام کرده اند که با بیش از 1300 عضو هیئت علمی فارغ التحصیل کار می کنند. تنظیمات کوچک و خصوصی در بخشها و برنامه های ما به دانشجویان تحصیلات تکمیلی و اعضای هیئت علمی کمک می کند تا مشارکت ویژه ای را مشخص کنند که با مشارکت صمیمانه و هدف مشترک مشخص شده است.

ویژگی بارز تحصیلات تکمیلی در دوک ترکیبی غنی از دانش عمیق و تخصصی در یک زمینه تحصیلی است که با مرزهای سایر رشته ها تلاقی دارد. رویکردهای چند رشته ای کلید کشف و تولید دانش تلقی می شود. گروه های تحقیقاتی و مطالعاتی مشترک از اعضای هیئت علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی در مورد مشکلات و مضامین در بسیاری از محیط های دانشگاه که فراتر از مرزهای گروه ها و برنامه های فردی است ، جمع می شوند.

این همکاری در مرزهای دانشگاه متوقف نمی شود. به لطف قرار گرفتن در مثلث تحقیقاتی ، دوک با سایر دانشگاه های بزرگ و با م institسسات و شرکت های دولتی و خصوصی ارتباط قوی دارد. دسترسی به این جوامع بخشی جدایی ناپذیر از تجربه تحصیلات تکمیلی دوک است ، هم از نظر آکادمیک و هم از نظر فرهنگی.

دانشجویان تحصیلات تکمیلی که در محیط دوک رشد می کنند ، خلاق ، سرسام آور و مایل به قبول پاسخ های فرسوده نیستند. اگر به نظر می رسد مانند شما است ، به برنامه های ما نگاهی بیندازید و ببینید که چه چیزی ارائه می دهیم.

نقش دانشکده تحصیلات تکمیلی

دانشجویان تحصیلات تکمیلی در هر جامعه دانشگاهی یک خمیرمایه مورد نیاز است. در دانشکده تحصیلات تکمیلی دانشگاه دوک ، ارائه انگیزه برای دانشجویان ، اعضای هیئت علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی ، بهترین کاربرد منابع دانشگاه است.

مأموریت کلی مدرسه تحصیلات تکمیلی ارائه آموزش فارغ التحصیلان مبتنی بر تحقیق است که به دانش آموزان کمک می کند مهارت های تحلیلی را به عنوان رهبران آینده در طیف گسترده ای از حرفه ها یاد بگیرند. اگرچه بسیاری از فارغ التحصیلان ما وارد دانشگاه می شوند ، اما تحصیلاتی که در اینجا به دست می آورند برای هر شغلی که شامل کشف ، کاربرد خلاقانه و آموزش دانش جدید باشد ، قابل استفاده است.

علاوه بر این ، دانشکده تحصیلات تکمیلی برای حمایت از مأموریت های تحقیقاتی و آموزشی دانشکده ای که علاقه مند به مرزهای دانش است ، و همچنین با انجام این کار ، برای دفاع از اولویت بورس تحصیلی در سراسر دانشگاه وجود دارد.

مدرسه تحصیلات تکمیلی چندین نقش دیگر را نیز ایفا می کند:

کنترل کیفیت را برای همه جنبه های تحصیلات تکمیلی در دوک فراهم کنید و سیاست ها و استانداردهایی را تعیین کنید که عملکرد خوب را در همه برنامه های تحصیلات تکمیلی ، کیفیت بالا در برنامه درسی و برتری در انتخاب دانشجو را تعریف کند.

از طریق سازوکارهای گوناگون ، از جمله تأمین بودجه برای جذب بهترین و متنوع ترین دانش آموزان ، انجام بررسی های منظم برنامه ها و توجه ویژه به ارتقا diversity تنوع و تعاون فکری در هر یک از برنامه ها ، کیفیت برنامه های ما را بهبود ببخشید. ما به طور منظم به نیازها و موضوعات ویژه توجه می کنیم که مربوط به دانشجویان بین المللی ، دانشجویان گروه های کم نماینده و زنان در رشته های خاص است. دانشکده تحصیلات تکمیلی همچنین از طریق دوره های اخلاقی تحقیق نقش مهمی در ارتقا integrity صداقت در تحقیق و بورس تحصیلی بر عهده دارد.

به عنوان مدافع اصلی نیاز دانشجویان تحصیلات تکمیلی به دانشجویی خدمت کنید ، بنابراین هر نقش خدمتی که ممکن است در دانشگاه برای کسب حمایت مالی انجام دهند ، به عنوان ثانویه نیاز آنها به داشتن زمان و منابع کافی برای تحصیل در دوره تحصیلات تکمیلی ، تلقی می شود. دانشکده تحصیلات تکمیلی سخت تلاش می کند تا منابع مالی و معنوی را که دانش آموزان را قادر می سازد برنامه های مدرک خود را به موقع به اتمام برسانند ، پیدا کند.

در حمایت از تمام جنبه های زندگی دانشجویان تحصیلات تکمیلی ، از جمله مواردی که ماهیت دقیق علمی ندارند ، نقشی فعال داشته باشید. ما درک می کنیم که کیفیت تجربه زندگی کلی دانش آموز در دوران تحصیلات تکمیلی برای موفقیت آمیز در دوره تحصیلات تکمیلی و یک عمر کار مهم است که می تواند از این آموزش به خوبی استفاده کند. دانشکده تحصیلات تکمیلی برای ارتقا the منافع دانشجویان تحصیلات تکمیلی در زمینه هایی مانند کمک مالی ، مراقبت های بهداشتی ، مشاوره و مراقبت از کودکان با گروه های دانشجویی و دفاتر پشتیبانی همکاری می کند. مدرسه تحصیلات تکمیلی همچنین فرصت های پیشرفت حرفه ای را برای کشف چشم اندازهای شغلی دانشگاهی و غیر دانشگاهی برای دریافت کنندگان مدارک تحصیلات تکمیلی فراهم می کند.

مکان ها

  • Durham

    Durham, آمریکا

    سوالات