Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Duke University Sanford School of Public Policy

Duke University Sanford School of Public Policy

Duke University Sanford School of Public Policy

مقدمه

مطابق با میراث همنامان ما ، دانشکده سیاست عمومی سانفورد بلندپروازی های بی شرمانه ای دارد.

ما آرزو داریم که یک مدرسه عالی سیاستگذاری عمومی برای قرن بیست و یکم باشیم و به عنوان یک رهبر در زمینه خود شناخته شویم.

مأموریت دانشکده سیاست های عمومی دوک سنفورد بهبود زندگی با تحقیق در مهمترین مسائل سیاست عمومی و آماده سازی دانش آموزان برای زندگی رهبری ، تعامل مدنی و خدمات عمومی است.

در سال 2019 ، اعضای هیئت علمی و کارمندان دانشکده سانفورد برای گفتگو درباره ارزشهای مشترک جامعه ما را ملاقات کردند. این مقادیر (به ترتیب حروف الفبا) هر روز مدرسه سنفورد را راهنمایی می کنند.

همکاری

مدرسه سنفورد تحقیقاتی مثال زدنی را ارائه می دهد که چندین دیدگاه انضباطی را در مورد موضوعات قابل توجه جامعه محلی ، ملت ما و جهان به وجود می آورد. کار ما با بالاترین استانداردهای سختگیری دانشگاهی انجام می شود و می تواند الگویی برای تحقیقات بین رشته ای مرتبط با سیاست باشد که تأثیر واقعی و مثبتی بر جهان دارد.

عالی بودن

دانشکده برجسته ما شامل 5 عضو آکادمی های ملی ، 19 نفر دارای کرسی های برجسته و متخصصان برجسته ای مانند وکیل مدنی ارشد سابق ارتش ایالات متحده تام تیلور و مدیر سابق فیس بوک مت پراول است.

آموزش ما بالاترین درجه را دارد. ما رهبران سیاست های آینده و فعلی را به مهارت ها ، دانش و تجربیاتی مجهز می کنیم که آنها را توانمند می کند و به آنها القا می کند تا تغییر مثبتی در جهان ایجاد کنند.

درگیری و تنوع

ما جامعه ای پرتحرک و متنوع از دانشمندان ، معلمان ، مدیران و دانشجویان داریم. ما از رشته های مختلف ، دیدگاه ها و زمینه های شخصی نیرو می گیریم. ما به غنای جامعه خود افتخار می کنیم. ما درک می کنیم که برای تولید تحقیقاتی مهم و تقویت و الهام بخشیدن به رهبران آینده ، باید از تنوع استقبال کنیم. در واقع ، این منبع قدرت ماست. درباره کمیته تنوع و شمول ما بیشتر بدانید.

یکپارچگی و صداقت

دیکگانگ موزنکه ، گروه موسیقی

مهمانان ویژه

در طول سال ، دانشجویان این فرصت را دارند که با بازدیدکنندگان دانشگاه که طیف گسترده ای از تجربیات زندگی را دارند ، ملاقات کنند. در طول سال تحصیلی 2019-2020 ، افتخار دیکگانگ موزنکه ، که از رهبر حقوق بشر در دوران آپارتاید به معاون رئیس دادگستری آفریقای جنوبی رسید ، به عنوان عضو روبنشتاین در دانشگاه به سر برد. موزنکه هشتمین متخصص است که به آکادمی یاران روبنشتاین ، و اولین همکار بین المللی پیوست.

هدف ما این است که همیشه خودمان را به روشی اخلاقی ، منصفانه و شایسته رفتار کنیم. این که آیا ما بر تحقیق نظارت می کنیم یا در یک مکالمه در کلاس شرکت می کنیم ، معتقدیم که چه کسانی هستیم و نحوه عملکردمان مهم است. ما خود را در برابر عالی ترین آرمان ها نگه می داریم. ما سعی می کنیم صادق باشیم - نسبت به خودمان و دیگران ، حتی در صورت دشوار بودن. هدف ما ارج نهادن ، و قابل اعتماد بودن است.

توجه

وقتی بازدیدکنندگان وارد ساختمان سنفورد می شوند ، اغلب گروه های کوچکی از دانشجویان و اعضای هیئت علمی را در گفتگو می بینند. این نوع احترام ، برای یکدیگر به عنوان مردم و به عنوان دانشمندان ، برای ما مهم است. ما به خود و دیگران احترام می گذاریم. ما برای هر یک از اعضای جامعه خود ارزش قائل هستیم و به احساسات و سلامتی آنها اهمیت می دهیم. ما همدیگر را کاملا قبول داریم.

سرویس

ما تلاش می کنیم تا تغییری ایجاد کنیم. دانشجویان و اساتید در جامعه ما تحقیق می کنند و داوطلب می شوند. یک استاد اکنون به عنوان شهردار ما مشغول به کار است! ما عمیقا با جوامع دولتی ، ملی و بین المللی نیز درگیر هستیم ، از جمله سیاست گذاران عمومی در دولت ها ، سازمان های بین المللی ، سازمان های غیرانتفاعی ، سازمان های رسانه ای و بخش خصوصی. ما می خواهیم که تعامل ما یک خیابان دو طرفه باشد ، هم راهی برای پیشبرد تحقیقات ما در زمینه سیاست و عمل و هم راهی برای سیاست گذاران و دست اندرکاران برای اطلاع رسانی در زمینه آموزش و تحقیقات ما.

مکان ها

  • Durham

    Science Drive,201, 27708, Durham

    سوالات