Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Duke University Nicholas School of the Environment

Duke University Nicholas School of the Environment

Duke University Nicholas School of the Environment

مقدمه

محیط زیست (Duke Environment) فرصت هایی را برای افراد هدف محور فراهم می کند تا در مورد مشاغلی که به محیط زیست و جهان کمک های مثبتی می کنند ، یاد بگیرند یا آن را دنبال کنند. ما افراد درخشان ، با استعداد و جاه طلب را از سراسر جهان گرد هم می آوریم كه علایق آنها از حفاظت تا تغییر آب و هوا و هر چیز در این بین متفاوت است.

مأموریت

ایجاد دانش

ما دانش را از طریق تحقیقات پایه ، کاربردی و چند رشته ای در علوم جسمی ، زندگی و اجتماعی مربوطه ایجاد می کنیم که به منظور گسترش درک ما از زمین و محیط اطراف آن طراحی شده است.

ایجاد رهبران جهانی

ما رهبری را از طریق:

یک برنامه دانشگاهی در مقطع کارشناسی برای گسترش درک زمین و اخلاق زیست محیطی به کادر جدیدی از فارغ التحصیلان دوک طراحی شده است

یک برنامه کارشناسی ارشد حرفه ای که نژاد جدیدی از متخصصان محیط زیست را که در بخش های دولتی ، خصوصی و غیر انتفاعی مشغول به کار هستند با مهارت های لازم برای تدوین و اجرای سیاست ها و شیوه های موثر زیست محیطی آموزش می دهد.

دکترای تخصصی برنامه ای اختصاص یافته به نسل جدیدی از دانشمندان ، محققان و مربیان کلاس جهانی در محیط زیست

جعل یک آینده پایدار

ما به طور استراتژیک منابع فکری و سرمایه جمع شده در تحقیقات و آموزش را برای پرداختن به سه مورد از چالش برانگیزترین مسائل زیست محیطی که جامعه با آن روبرو است متمرکز می کنیم:

آب و هوا و انرژی

اکوسیستم های زمینی و دریایی

بهداشت انسان و محیط زیست

تاریخ

مدرسه نیکلاس تاریخ ایجاد آن را به عنوان 1991 جشن می گیرد ، اما این مدرسه نشان دهنده گردهم آمدن سه نهاد است که تقریباً به قدمت خود دانشگاه هستند. دانشکده جنگلداری و مطالعات زیست محیطی و آزمایشگاه دریایی دانشگاه دوک (هر دو در سال 1938 تشکیل شد) در سال 1991 گرد هم آمدند و به دانشکده محیط زیست تبدیل شدند که در سال 1995 پس از هدیه 20 میلیون دلاری پیتر ام به مدرسه محیط زیست نیکلاس لقب گرفت. و جینی نیکلاس از بوستون. در سال 1997 ، گروه زمین شناسی (در سال 1936 تشکیل شد) به عنوان بخش علوم زمین و اقیانوس به این مدرسه پیوست و در تعدادی از مناطق تقاطع علوم زمین و محیط زیست تمرکز دارد.

تاسیس شده

  • مدرسه محیط زیست نیکلاس: 1991
  • آزمایشگاه دریایی دانشگاه دوک: 1938
  • دانشکده جنگلداری: 1938
  • گروه زمین شناسی: 1936

مکان ها

  • Durham

    Circuit Drive,9, 27710, Durham

    سوالات