Keystone logo
University for Digital Technologies in Medicine & Dentistry Luxembourg

University for Digital Technologies in Medicine & Dentistry Luxembourg

University for Digital Technologies in Medicine & Dentistry Luxembourg

مقدمه

دانشگاه تراکیا در استارا زاگورا، که توسط دولتی در بلغارستان به رسمیت شناخته شده است، از 3 آوریل 2024 به طور کامل دانشگاه DTMD را به عنوان یک زیرمجموعه گنجانده است. بنابراین دانشگاه DTMD یک مکان (شعبه) لوکزامبورگ از دانشگاه تراکیا بلغارستان است که از قوانین ملی آن پیروی می کند. . این برنامه ها هم در بلغارستان و هم توسط AHPGS آلمانی Freiburg i.Br. معتبر هستند، یعنی در دوک بزرگ نیست.

در ابتدا، دانشگاه تراکیا تمام مدارک و عناوین دانشگاه DTMD را صادر کرد، که بنابراین دیپلم یا عناوین لوگزامبورگی نیستند. دانشگاه DTMD در لوکزامبورگ برای دانشگاه تراکیا در زمینه آموزش مداوم (آموزش پیشرفته) برای حرفه های پزشکی و حرفه های مرتبط، که توسط فرآیند بروژ-کپنهاگ آغاز شد، کار می کند.

دانشگاه DTMD دارای گواهی DIN/ISO به عنوان یک شبکه بین‌المللی متشکل از اساتید مجرب از دانشگاه‌ها و بیمارستان‌های دانشگاهی اروپایی، مؤسسات علمی، شیوه‌های آموزشی آکادمیک و انجمن‌های تخصصی بین‌المللی، توسط دولت لوکزامبورگ به عنوان «Organisme de formation Professionelle» شناخته شده است. از سال 2017 در قلعه ویلتز مستقر است. فعالیت های آموزشی و پژوهشی دانشگاه DTMD در سراسر اروپا معتبر است.

هدف دانشگاه DTMD ارائه برنامه های تحصیلات تکمیلی ضمن خدمت در رشته های پزشکی و دندانپزشکی و همچنین گواهینامه های آموزشی و آموزشی ویژه برای تمام حرفه های همراه پزشکی است. دانشجویان از طریق مقالات ترم تجربی و بالینی، پایان نامه های کارشناسی ارشد و پایان نامه های دکترا به طور مستقیم در فعالیت های تحقیقاتی دانشگاه DTMD مشارکت دارند.

دانشگاه DTMD متعهد به رعایت الزامات شفافیت و نفوذپذیری دقیق فرآیند بروژ/کپنهاگ کمیسیون اتحادیه اروپا در سطوح 6 (لیسانس)، 7 (کارشناسی ارشد)، و 8 (دکتری) چارچوب صلاحیت های اروپایی (EQF) است.

دانشگاه DTMD توسط هیئت مدیره ای متشکل از پروفسور رویتر (رئیس) و پروفسور روسلر (رئیس) اداره می شود. رویتر مسئول استراتژی و مدیریت است. Rößler مسئول تدریس و تحقیق است.

"دانشگاه DTMD برای فناوری های دیجیتال در پزشکی و دندانپزشکی" یا به اختصار "دانشگاه DTMD"، در 3 آوریل 2024 بخشی از دانشگاه تراکیا در استارا زاگورا (بلغارستان) با نام کامل فوق الذکر شد. دانشگاه تراکیا یک دانشگاه کاملاً دولتی است. دانشگاه را با تمرکز پزشکی اداره کنید. تصمیم برای الحاق دانشگاه DTMD به دانشگاه تراکیا به این معنی است که دانشگاه تراکیا دانشگاه DTMD خود را به عنوان یک محل (دفتر شعبه) لوکزامبورگ اداره می کند و تمام مدارک و عناوین را در اصل صادر می کند. شهر استارا زاگورا بلغارستان همچنین محل موسسات وابسته به دانشگاه DTMD خواهد بود.

مستقل از این، دانشگاه DTMD نیز در آینده به شعبه ای از سایر دانشگاه های معتبر بین المللی تبدیل خواهد شد. دانشگاه DTMD تضمین می کند که این دانشگاه ها به طور کامل توسط کنفرانس وزیران آموزش و پرورش و امور فرهنگی آلمان (فهرست های KMK) در "کابین" در گروه H+ طبقه بندی شده اند.

چرا در University for Digital Technologies in Medicine & Dentistry Luxembourg درس بخوانید؟

دانشگاه DTMD برای اطمینان از موفقیت تحصیلی مطلوب به شبکه بین المللی از اساتید مجرب متکی است. اینها منحصراً از دانشگاه‌ها و بیمارستان‌های دانشگاهی اروپایی، مؤسسات علمی، شیوه‌های آموزشی دانشگاهی و انجمن‌های تخصصی بین‌المللی می‌آیند.

Our lecturers are also active in academic teaching and research as well as in medical practice, which enables us to ensure that our teaching is very practice-oriented.

مکان ها

  • Wiltz

    (DTMD Luxembourg) Château de Wiltz L-9516 Wiltz, 9516, Wiltz

  • Warsaw

    Warsaw, لهستان

    برنامه ها

    سوالات