Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Drury University

Drury University

Drury University

مقدمه

امروزه Drury که در سال 1873 تأسیس شد، ترکیبی از مطالعات آکادمیک و عمل‌گرایانه است که در یک محیط مشترک و شخصی آموزش داده می‌شود که به دانشجویان دیدگاه‌های وسیع‌تری را هنگام در نظر گرفتن مسائل شغلی، زندگی، جامعه، خود و خدمات ارائه می‌دهد. در اینجا، شما فراتر خواهید رفت.

Drury University ، یک دانشگاه خصوصی کوچک واقع در اسپرینگفیلد، میسوری، به دانشجویان یک تجربه علمی جدید و جسورانه ارائه می‌کند - تجربه‌ای که قالب تک رشته‌ها و فرمول‌های سفت و سخت که اغلب با آموزش سنتی مرتبط است را می‌شکند. دانش‌آموزان ترکیبی از مدارک زندگی و مدارک شغلی را دریافت می‌کنند که به آنها امکان می‌دهد علایق فکری خود را دنبال کنند و در عین حال ابزارهای مورد نیاز برای مهارت فنی و آمادگی شغلی را در اختیار آنها بگذارند.

از طریق این ترکیب عمدی از مطالعه در زمینه‌های حرفه‌ای و غیرحرفه‌ای، دانش‌آموزان یاد می‌گیرند که حل‌کننده مشکلات انعطاف‌پذیر، مبتکر و خلاق باشند. آنها با ادغام شغل، فراخوان، زندگی، اجتماع، خود و خدمت، فراتر از آموزش و تفکر سنتی خواهند رفت.

بیانیه ماموریت دانشگاه

Drury یک دانشگاه مستقل، مرتبط با کلیسا، مبتنی بر سنت هنرهای لیبرال، و متعهد به آموزش شخصی در جامعه ای از دانشمندان است که برای هنرهای آموزش و یادگیری ارزش قائل هستند. تحصیل در Drury به دنبال:

 • پرورش حساسیت های معنوی و قوه های تخیلی و بینش اخلاقی و تفکر انتقادی.
 • تقویت ادغام دانش نظری و عملی؛ و
 • برای آزادی افراد برای مشارکت مسئولانه و مشارکت در زندگی در یک جامعه جهانی.

ویژگی های پردیس

  پذیرش ها

  بورسیه و بودجه

  میزانآخرین مهلت تقاضا
  Founders academic scholarship12,000 USDDecember 15, 2022
  Dean's academic scholarship16,000 USDDecember 15, 2022
  Presidential academic scholarship18,000 USDDecember 15, 2022
  Trustee academic scholarship20,000 USDDecember 15, 2022

  مکان ها

  • Springfield

   North Benton Avenue,900, 65802, Springfield

   سوالات