Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Drexel University School of Education

Drexel University School of Education

Drexel University School of Education

مقدمه

ماموریت ما

مدرسه آموزش و پرورش رهبران با تخصص برای همکاری و حل مشکلات پیچیده مربوط به تغییر موسسات و آموزش جمعیت های مختلف تحت تأثیر چالش های داخلی و جهانی را توسعه می دهد.

تأثیر ما

Drexel University School of Education متعهد است که به فرزندان فیلادلفیا آموزش باکیفیت ارائه دهد. دانش آموزان ما تأثیر عمیقی و پایدار در مدارس شهری که ما آن را خانه می نامیم ، دارند.

ارزش های

ما تعهد Drexel را نسبت به کیفیت ، یکپارچگی ، تنوع ، دسترسی ، سرپرستی و نوآوری به اشتراک می گذاریم. علاوه بر این ، ما ماموریت و چشم انداز خود را دنبال می کنیم و با ارزش های زیر هدایت می شویم.

تنوع و مشارکت

تعهد به یک جامعه SoE که طیف گسترده ای از تفاوت های انسانی را منعکس می کند و از آن استقبال می کند و از دیدگاه ها ، تجربیات و زمینه های متنوع این جامعه استفاده می کند تا تصمیم گیری ما را هدایت کند و تحقیقات و آموزش ما را آگاه کند.

همکاری

اعتقاد بر این است که ایده ها و اقدامات ما - و نتایج آنها - با مشارکت اطرافیان در فعالیت جمعی بهبود می یابد و با هم می توانیم به اهدافی برسیم که هیچ کدام از ما به تنهایی نمی توانیم.

عدالت و عدالت اجتماعی

تأکید مستمر ما بر رسیدگی به نابرابری های دسترسی ، فرصت ها و منابع است - به ویژه در حوزه آموزش ، اما همچنین از آموزش به عنوان وسیله ای برای دستیابی به فرایندهای عادلانه و نتایج عادلانه برای همه افراد جامعه استفاده می شود.

بورسیه عمومی

به تأکید و تشویق ما برای تحقیقاتی که به طور گسترده قابل دسترسی ، گفتگو و کاتالیزور برای تحقیقات مرتبط است.

طرح استراتژیک

ما بر این باوریم که Drexel SoE می تواند به عنوان اصلی ترین نهاد مبتنی بر عمل ، جامعه و مدنی و تحقیق محور شناخته شود که رهبرانی را ایجاد می کند که تغییر را در کلاس درس ، مدیریت آموزش و پرورش و تحقیقات و سیاست ها با دسترسی محلی ایجاد می کند. ، ملی و جهانی.

پیامی از دین پنی همریچ ، دکترا

به مدرسه آموزشی دانشگاه درکسل خوش آمدید. با مرور سایت ما ، امیدوارم تعهدات زیادی را که ما در زمینه آموزش و پرورش در جامعه دانشگاهی خود و همچنین بسیاری از جوامعی که در فیلادلفیا و فراتر از آن به آنها خدمت می کنیم ، انجام دهیم ، مشاهده کنید.

ما یک "چشم انداز زنده" جدید برای مدرسه آموزش و پرورش ایجاد کرده ایم که مشتاقم آن را با همه شما به اشتراک بگذارم. در دانشکده آموزش ، ما خود را "مرکز فکری نوآوری های آموزشی" می دانیم. ما فرهنگ تعالی در آموزش ، یادگیری و ارزیابی را در سراسر مدرسه خود پرورش می دهیم تا رهبران عالی را آماده کنیم که قادر به پیشرفت در یک چشم انداز آموزشی همیشه در حال تغییر هستند.

چشم انداز ما شامل پنج حوزه امضا است که مدرسه آموزش را تعریف می کند:

کیفیت و بهبود - برنامه های آموزشی ما به تاریخ افتخارآمیز خود در زمینه بهبود یادگیری دانش آموزان ادامه می دهد و پتانسیل شخصی و حرفه ای آنها را به حداکثر می رساند.

برابری و دسترسی-مدرسه آموزش 100٪ متعهد به افزایش دسترسی به فرصت های یادگیری با کیفیت بالا از پیش دبستانی تا آموزش عالی و فراتر از آن است و فارغ التحصیلانی تولید می کند که همین کار را خواهند کرد.

رشد - مدرسه تعلیم و تربیت دائماً در حال پیشرفت است تا با دنیایی که دائما در حال تغییر است همگام شود. ما برنامه های خود را ارزیابی می کنیم تا بتوانیم مدارک تحصیلی و پیشنهاداتی را که دانش آموزان برای دستیابی به موفقیت در حرفه خود نیاز دارند ، ارائه دهیم.

نوآوری و خلاقیت - مدرسه آموزش و پرورش از شروع یک تحقیق جدید در سال جاری بسیار هیجان زده است که از تحقیقات مشارکتی و بدون بودجه در آموزش و پرورش در SOE و سایر مدارس ، کالج ها و شرکا حمایت می کند. گوش به زنگ باشید!

مشارکت مدنی - مأموریت درکسل این است که یکی از دانشگاه های مدنی در ایالات متحده باشد ، و مدرسه آموزش مفتخر است که از این ماموریت از طریق برنامه هایی با هدف تقویت جامعه محلی ما پشتیبانی می کند. برنامه های ما شامل سری Critical Conversations in Urban Education ، همکاری ما با ابتکار West Philadelphia Promise Neighborhood ، SOE's School Work Studio و برنامه های بیشتری است که در افق هستند. مدرسه ما می کوشد تا در قبال جامعه خود هم مسئول و هم پاسخگو باشد و دانش آموزانی را آماده می کند که ارزش های ما در همکاری با جامعه را به اشتراک می گذارند.

از اینکه از سایت ما دیدن کردید متشکریم و لطفاً در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدرسه ما ، با ما تماس بگیرید.

Drexel University School of Education انتخاب می کنیم؟

Drexel در سال 1891 تأسیس شد و برای خدمت به دانش آموزان و جامعه به طور کلی با برنامه های آموزشی تقویت شده توسط تمرینات بالینی و مشارکت بین مربیان ، ابتکارات جامعه و فناوری مدرن تأسیس شد.

مدرسه آموزشی دانشگاه Drexel چه چیزی ارائه می دهد؟

Drexel به عنوان موسسه ای که همیشه برای فناوری ارزش قائل است ، سابقه اولین فناوری در بین دانشگاه ها را دارد. این اولین دانشگاهی بود که دانش آموزان را ملزم به استفاده از میکرو رایانه می کرد ، اولین محوطه کاملاً بی سیم و اولین دانشگاه دارای وب سایت دانشجویی. تعهد Drexel برای پذیرش فناوری های جدید تنها با تعهد آن به آموزش مطابقت دارد.

بخشی از آنچه دانشگاه درکسل را منحصر به فرد می کند تمرکز آن بر آموزش مشارکتی است. هر دانشجو در طول برنامه خود از نزدیک با یک مشاور کار می کند و در عین حال تجربه واقعی در زمینه خود را نیز کسب می کند. دانش آموزان همچنین می توانند بیشتر با دانش آموزان و معلمان به صورت حضوری صحبت کنند.

مزایای آموزش Drexel

 • برنامه های انعطاف پذیر
 • دوره های آنلاین و داخل دانشگاه
 • یکی از بزرگترین برنامه های آموزشی تعاونی در کشور
 • دانش آموزان درکسل فرصت های زیادی برای انتشار آثار خود دارند
 • دستکاری در یادگیری
 • شبکه بزرگ فارغ التحصیلان
 • به هر دانش آموز در تمام مدت حضور خود در مدرسه آموزشی Drexel یک مشاور داده می شود

Drexel به دلیل برنامه های آموزشی انعطاف پذیر معروف است

درکسل به شیوه ای منحصر به فرد به یادگیری می پردازد. به جای انتخاب بین یکی یا دیگری ، دانش آموزان می توانند دوره های خود را بصورت آنلاین و در محوطه دانشگاه بگذرانند. این به دانش آموزان اجازه می دهد تا مزایای حضور در کلاس درس سنتی را با مزایای یادگیری انعطاف پذیر آنلاین ترکیب کنند.

بخشی از این انعطاف پذیری در برنامه ریزی است و به دانش آموزان اجازه می دهد برنامه هایی ایجاد کنند که بر اساس نیازهای شخصی خود کار کند. این انعطاف پذیری را می توان در الزامات درجه نیز یافت.

به عنوان مثال ، دنباله اصلی Drexel برای اکثر برنامه های کارشناسی ارشد به دانش آموزان از تمام گرایش ها این امکان را می دهد که دوره های آموزشی را با هم تکمیل کنند. پس از اتمام یک دوره تحقیقاتی ، دانش آموزان می توانند پایان نامه کارشناسی ارشد ، پروژه کارشناسی ارشد یا پروژه طراحی و تجزیه و تحلیل مبتنی بر تحقیق را تکمیل کنند.

به عبارت دیگر ، چه در حال گذراندن دوره های آموزشی در طول روز و چه در شب ، به صورت آنلاین یا آفلاین ، Drexel قصد دارد تا انعطاف پذیری خود را در نحوه یادگیری به دانشجویان ارائه دهد ، در حالی که هنوز تجربه کامل دانش آموزان را ارائه می دهد.

Drexel اتصالات حرفه ای را ارائه می دهد

Drexel یکی از قدیمی ترین و بزرگترین برنامه های آموزشی تعاونی در کشور است و اعضای هیئت علمی گسترده آن از مربیان برجسته بسیاری را در بالای زمینه خود شامل می شود. مدرسه آموزشی Drexel بیش از 200 درجه درجه را در 15 کالج و مدرسه ارائه می دهد و دانش آموزان در دسترس بودن متخصصان بین رشته ای و علمی سختگیرانه در تعدادی از برنامه ها بیشتر بهره مند می شوند.

به عنوان یکی از بزرگترین دانشگاه های خصوصی در آمریکا ، با دانشجویانی که از سراسر جهان ثبت نام کرده اند ، دانشجویان به فرصت های زیادی برای شبکه های حرفه ای دسترسی دارند. کلاسهای کوچکتر به اساتید اجازه می دهد تا به طور جداگانه با دانشجویان خود آشنا شوند و مشاوره تحصیلی می تواند راه را برای تعدادی از ارتباطات حرفه ای برای ایجاد روابط مشارکتی باز کند. علاوه بر این ، دانش آموزان به انواع مشارکت های تحقیقاتی و فرصت های تحقیقاتی هیات علمی دسترسی دارند.

درکسل شبکه ای از فارغ التحصیلان دانش آموز موفق ایجاد می کند

به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی جهانی ، درکسل در بین 100 دانشگاه برتر کشور رتبه بندی شده است. به طور خاص ، برنامه های آموزشی آنلاین دانشکده آموزش و پرورش توسط US News and World Report در بین 55 کشور برتر قرار دارد. برنامه EdD مدرسه توسط پروژه Carnegie در زمینه دکتری آموزشی به عنوان برنامه سال 2019 انتخاب شد. دانش آموزان درکسل همچنین تمایل دارند که طرز فکر مشترکی داشته باشند. فارغ التحصیلان انگیزه بالایی برای موفقیت دارند ، تحصیلات فوق العاده ای دارند و مجهز هستند تا از فرصت های همکاری استفاده کنند.

بخشی از چیزی که Drexel را منحصر به فرد می کند محیط کار گروهی و رویکرد مشارکتی آن برای یادگیری است. شبکه های فارغ التحصیلان با دانش آموزان سراسر جهان بسیار متنوع است. علاوه بر این ، با آموزش و پرورش ، دانش آموزان فرصت های زیادی برای انتشار دارند ، دستاوردی که فرصت های شبکه ای بیشتری را ایجاد می کند.

Drexel یادگیری تجربی را در اختیار دانش آموزان قرار می دهد

نظریه و عمل اغلب از هم جدا هستند. درکسل با ارائه تجربیات عملی در زمینه خود ، دانش آموزان را قادر می سازد تا تئوری را در عمل به کار گیرند. پس از برآورده شدن همه الزامات ، دفتر محل استقرار مدرسه آموزش و پرورش به دانش آموزان کمک می کند تا در محل کار در نزدیکی خانه خود ، بدون توجه به محل زندگی خود ، محل کار خود را بیابند.

هر یک از برنامه های Drexel بر تجربه عملی ، هم در داخل و هم خارج از کلاس های سنتی تأکید می کند. این تجربه در دسترس تر است زیرا این برنامه ها همچنین دارای انعطاف پذیری هستند تا به دانش آموزان اجازه دهند تحصیلات دانشگاهی را با تعهدات استخدامی جایگزین کنند. فارغ التحصیلان همچنین تجربه دست اول در یادگیری ترکیب یادگیری مجازی با تنظیمات سنتی کلاس را کسب می کنند.

آمار

 • دانش آموزان: 1301
 • هیئت علمی: 48
 • برنامه ها: 48
 • درجه: 21

  مکان ها

  • Philadelphia

   Drexel University, , Philadelphia

   • Philadelphia

    Drexel University, , Philadelphia

    سوالات