Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Drake University College of Arts and Sciences

Drake University College of Arts and Sciences

Drake University College of Arts and Sciences

مقدمه

دانشکده علوم و هنرها جامعه ای از زبان آموزان مادام العمر است که در استفاده خلاقانه از دانش ، فرهنگ و تأمل برای مقابله با چالش های قرن بیست و یکم فعالیت می کنند.

این کالج از طریق برنامه های میان رشته ای ، ارائه در علوم طبیعی ، علوم اجتماعی ، علوم انسانی و هنرهای زیبا ، شما را برای یک شغل مولد ، رهبری فعال و شهروندی مسئولانه در جامعه جهانی و متنوع آینده آماده می کند.

این کالج برنامه های مدرک تحصیلی را در طیف گسترده ای از رشته های هنر و علوم و برنامه های میان رشته ای ارائه می دهد که به شما این امکان را می دهد تا زمینه را برای حرفه ای در تجارت ، هنر و حرفه از جمله تدریس فراهم کنید.

این برنامه همچنین تجربیات آموزش لیبرال را برای دانشجویان در دوره های کارشناسی دانشگاه در مقطع کارشناسی فراهم می کند و از طریق دانشکده هنرهای زیبا ، نیازهای هنری همه اعضای جامعه دریک را برطرف می کند.

دانشکده هنر و علوم با 40 رشته در علوم طبیعی ، علوم اجتماعی ، علوم انسانی و هنرهای زیبا ، قلمرو وسیعی از دانش بشری را در بر می گیرد و بنیان هنرهای لیبرال را در دریک فراهم می کند.

تجربه شما در کالج ، عمق و عمق را در بر خواهد گرفت - قرار گرفتن در معرض طیف چشمگیر ایده ها و غوطه وری کامل در پروژه های جذاب.

حوزه مورد علاقه شما هر كدام باشد ، شما یاد می گیرید كه خوب بنویسید ، انتقادی و خلاقانه بیندیشید ، س powerfulالاتی قدرتمند مطرح كنید و پاسخ ها را جستجو كنید ، و آمادگی استثنایی برای موفقیت در آینده بدست می آورید.

مکان ها

  • Des Moines

    University Avenue,2507, 50311, Des Moines

    سوالات