Keystone logo
Dong-eui University

Dong-eui University

Dong-eui University

مقدمه

شرکت آموزشی دانگ-ایویی (DEI) "برای ارتقاء رفاه ملی از طریق آموزش" در سال 1966 توسط مرحوم دکتر کیم ایم سیک تأسیس شد. از آن زمان ، DEI ، که شامل Dong-eui University ، موسسه فناوری Dong-Eui ، دبیرستان فنی Dong-Eui و مدرسه راهنمایی Dong-Eui است ، با آموزش افراد با استعداد متعدد به توسعه کشور و منطقه کمک کرده است. ؛ و افتتاح مرکز پزشکی دونگ-ایویی با خدمت از صمیم قلب به جامعه به سهم خود در جامعه افزوده است.

Dong-eui University ، که طی 38 سال گذشته در زمینه آموزش عالی رشد چشمگیری داشته است ، اکنون نقش خود را به عنوان قطب آموزش رهبران جهانی در خارج از منطقه ادامه می دهد. ما ، با اراده قوی خود برای گشودن یک تاریخ جدید ، بهترین فضای آموزشی را برای 18000 دانش آموز خود ایجاد می کنیم تا خود را به شایستگی و رقابت لازم برای عصر رقابت های بی حد و حصر مجهز کنند.

"Dong-Eui-Ji-Chun" ، روح بنیانگذار Dong-eui University ، از آموزش دانش آموزان برای درک بصیرتی از جهان از طریق آموزش های آکادمیک و پرورش شخصیت حمایت می کند. با در نظر داشتن این روحیه ، ما به تولید رهبران آینده ادامه می دهیم که قادر خواهند بود با موج تغییرات در محیط های داخلی و بین المللی که به سرعت در حال تغییر هستند ، با موفقیت کنار بیایند.

دانش آموزان عزیز! امیدوارم شما به عنوان نیروی محرکه پیشرفت ملت و منطقه در قرن 21 ، به پرورش تفکر خلاق و شجاعت برای مقابله با چالش های جدید ادامه دهید. Dong-eui University آماده ، قادر و مایل است به رویای شجاعت و امید شما کمک کند. لطفاً خود را وقف اکتشافات دانشگاهی و پیشرفت شغلی کنید تا بتوانید آینده ای بهتر و امیدوارتر را برای خود باز کنید.

مکان ها

  • Busanjin-gu

    Busanjin-gu, کره جنوبی

    برنامه ها

    سوالات