Keystone logo
Don Bosco International Media Academy

Don Bosco International Media Academy

Don Bosco International Media Academy

مقدمه

DBIMA یک مدرسه سینمایی است که توسط متخصصان رسانه و کارشناسان سینمای برنده جوایز تأسیس شده است. این دوره ها به گونه ای منحصر به فرد طراحی شده اند تا دانش آموزان را برای اقتصاد خلاق جدید در سینما آماده کنند. ما لیسانس هنرهای اروپایی در سینما و سمعی و بصری و کارشناسی ارشد هنرهای اروپایی در سینما و سمعی و بصری را ارائه می دهیم. هر دانش آموزی که در کلاس های کوچک تدریس می شود، یک به یک آموزش دریافت می کند. ما همچنین فناوری صنعت در سطح نخبگان را با ارائه تجربه عملی و برتری در کمک به آنها برای یافتن شغل آینده ارائه می دهیم. دانش آموزان پردیس ما با دانش و فرصت ها با تفکر در مورد رهبری، آموزش و ابزار رشد می کنند.

فرا گرفتن همکاری كشف كردن گواهینامه

مهارت های ضروری را بیاموزید و استعدادهای خود را در یک محیط تیمی توسعه دهید. روی پروژه های جذاب کار کنید.

با دیگران از فرهنگ های مختلف ملاقات کنید و خلق کنید. دوستان مادام العمر، همکاران و همکاران آینده پیدا کنید. فرصت بازدید از پاریس و گذراندن دوره "سفر تحصیلی" برای دیدن مناطق مختلف فرانسه و اروپا را داشته باشید. مدارک ما توسط EABHES برای اروپا تایید شده و در بیش از 138 کشور در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده است.

چرا DBIMA؟

دوره‌های DBIMA که توسط متخصصان رسانه‌ای فعال و اساتید مجرب تأسیس شده‌اند، به‌طور منحصربه‌فردی برای آماده‌سازی دانشجویان برای اقتصاد خلاق جدید در سینما تدوین شده‌اند. هر دانش آموزی که در محیط های کلاس درس کوچک تدریس می شود، زمان آموزشی را به صورت انفرادی دریافت می کند و ایستگاه کاری رایانه خود مجهز به همان نرم افزار مورد استفاده متخصصان صنعت در سراسر جهان است.

ما همچنین فناوری صنعت در سطح نخبگان را ارائه می دهیم که در اکثر مدارس در دسترس نیست، و به دانش آموزان خود تجربه عملی ضروری و برتری در یافتن شغل آینده را به دانش آموزان خود می دهیم.

دانش و فرصت های خود را با رهبری فکری، آموزش و ابزار رشد دهید.

اهداف و اخلاق

صنعت رسانه در سرتاسر جهان به سرعت در حال رشد است و انتظار می رود تا سال 2030 به حدود 6709.4 میلیارد دلار برسد. اما تحصیل در هنر و رسانه گران است و جوانان پرشور و با استعداد را از فرصت تحصیل و اشتغال در این رشته رو به رشد محروم می کند.

ماموریت Don Bosco International Media Academy این است که به هر دانش آموز بدون توجه به امکانات اقتصادی بهترین آموزش را در محیطی از لحاظ فنی پیشرفته و از لحاظ هنری حمایت کننده ارائه دهد.

این مأموریت در مرکز مأموریت گسترده‌تر انجمن فروشندگان دون بوسکو قرار دارد که توسط دولت‌های سراسر جهان به عنوان یک سازمان بین‌المللی شناخته شده برای آموزش افراد محروم و جوانان در معرض خطر شناخته شده است.

اهداف آموزشی

 • ارائه آموزش حرفه ای، هنری و فنی با تمرکز بر آماده سازی دانش آموزان برای فرصت های نوظهور در اقتصاد خلاق جدید در سینما.
 • استعدادها، نقاط قوت و علایق هر دانش آموز را شناسایی کنید و به آنها کمک کنید تا مسیر موفقیت را برنامه ریزی کنند.
 • به دانش‌آموزان در مورد تجهیزات و نرم‌افزار واقعی که باید در حرفه خود استفاده شود، آموزش عملی بدهید، نه در مورد جایگزین‌های نیمه حرفه‌ای ارزان‌تر که توسط بسیاری از مؤسسات استفاده می‌شود.
 • دانشجویان فارغ التحصیل کمک به فرصت های شغلی با یک بازار کار آنلاین که توسط متخصصان در سراسر جهان دیده می شود، متصل می شوند.
 • نسبت معلم به دانش آموز را بسیار کمتر از بسیاری از مؤسسات ارائه دهید.

اهداف جامعه شناختی

 • هزینه های تحصیل را برای کسانی که در غیر این صورت توانایی تحصیل در این رشته را ندارند، مقرون به صرفه و فراگیر نگه دارید.
 • ارائه آموزش بدون شهریه به داوطلبان با استعداد منتخب از سراسر جهان. در صورت نیاز به کمک در مورد شهریه لطفا با ما تماس بگیرید.
 • توسعه نسل جدیدی از متخصصان رسانه جهانی را تشویق کنید. هنرمندان و صنعتگران فقط به مهارت های فنی مجهز نیستند، بلکه با تعهد و اشتیاق عمیق نسبت به کاری که انجام می دهند، مجهز هستند. شهروندان آینده دارای وجدان، الهام گرفته شده برای بازپرداخت و کمک به آوردن صلح و هماهنگی برای بشریت در طول حرفه خود.

اعتبار EABHES

برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد ما توسط EABHES معتبر هستند که تضمین می کند:

 • افزایش استخدام و شهرت بین المللی به دلیل مشارکت آنها در فرآیند بولونیا و مطابقت با استانداردهای اروپایی.
 • نرخ های رقابتی اشتغال فارغ التحصیلان به دلیل شناخت بین المللی برنامه های شما.
 • تضمین کیفیت برنامه های تحصیلی و مدیریت مدرسه به دلیل خدمات ممیزی و نظارت EABHES برای اعتباربخشی.
 • ثبات و توسعه پایدار از چارچوب عملیاتی مستحکمی ناشی می شود که بر اساس رویکرد جامع و مشارکتی اعتبارسنجی EABHES ایجاد شده است.
 • تحرک دانشجو به دلیل به رسمیت شناختن بین المللی اعتبارات ECTS.
 • کمک به نوآوری آموزشی و تعالی آکادمیک از طریق انجمن EABHES، مکانی برای به اشتراک گذاشتن بهترین شیوه ها و تسهیل گفتگوهای بین المللی در آموزش.

ویژگی های پردیس

در یکی از پرجنب‌وجوش‌ترین و خلاق‌ترین محله‌های پاریس، معروف به افسانه‌های فرانسوی مانند موریس شوالیه و ادیت پیاف، دانش‌آموزان از تاریخ غنی فرهنگی شهر لذت می‌برند و از آن الهام می‌گیرند.

دانش‌آموزان با هم مطالعه می‌کنند و می‌توانند از موزه‌ها و گالری‌های کلاس جهانی دیدن کنند و وقت خود را در پاریس خاطره‌انگیز و پرارزش کنند.

  آمار

  دانشجویان DBIMA از سراسر جهان می آیند. آنها که علاقه زیادی به فیلمسازی دارند، هدفشان تبدیل شدن به حرفه ای های تخصصی و ادغام بلافاصله پس از تحصیل در دنیای حرفه ای است. محدودیت سنی وجود ندارد و دانش آموزان باید دیپلم دبیرستان خود را به عنوان حداقل شرط بگذرانند. اکثر دانش آموزان ما بین 18 تا 29 سال سن دارند.

   بورسیه و بودجه

   با توجه به فلسفه دان بوسکو، DBIMA برای تعداد محدودی از دانش آموزانی که نیاز مالی و مشکلات شخصی را نشان می دهند، شهریه را کاهش می دهد (تا 30٪). یک کمیته ویژه هر درخواست متقاضیان اولیه را بررسی می کند.

   چرا در Don Bosco International Media Academy درس بخوانید؟

   در حین تحصیل در DBIMA در قلب صحنه خلاقانه پر جنب و جوش پاریس غوطه ور شوید. برنامه آموزشی شخصی و مربیگری ما توسط متخصصان با تجربه به شما این امکان را می دهد تا مهارت های خود را تقویت کنید و صدای منحصر به فرد خود را توسعه دهید.

   در اینجا یک ویدیو از پروژه کوچکی است که ما با دانش آموزان خود در طول یک کارگاه می سازیم، با چند فیلم BTS که نشان می دهد چگونه به این نتیجه رسیدیم:

   توصیفات دانشجویی

   مکان ها

   • Paris

    Rue Alexandre Dumas,75, 75020, Paris

   سوالات