Keystone logo
DOBA Business School

DOBA Business School

DOBA Business School

مقدمه

ما مدرک کسب و کار مدرن اروپا را به طور کامل مدرک اختصاص داده شده به افرادی که علاقه مند به بهبود دانش و رقابت خود را از طریق یادگیری آنلاین و چهره به چهره. برنامه های تحصیلی با کیفیت بالا که در چهار زبان مختلف در دسترس هستند، استانداردها و الزامات محیط کسب و کار اروپا و جهانی را دنبال می کنند.

توسعه مهارتهای قرن 21st از طریق برنامه های نوآورانه و روش های برگزاری مجوز بین المللی UNIQUE برای استفاده از ICT در آموزش عالی

مزایای کلیدی DOBA Business School

 • یک مدل یادگیری آنلاین مبتنی بر توسعه یافته، که بین المللی توسط بنیاد اروپایی برای کیفیت در یادگیری الکترونیکی تأیید شده است
 • برنامه های معاصر با هدف کسب دانش و معرفت عملی،
 • مدرک عالی مدرن IT پشتیبانی شده توسط معلمان با تجربه حرفه ای فراوان،
 • یک رویکرد دانشجو محور
 • تحقیقات علمی، همکاری بین المللی و سایر فعالیت های توسعه،
 • حضور در بازارهای جنوب شرقی اروپا،
 • استراتژی روشن جهانی سازی با وارد شدن بازارهای جدید بازارهای آفریقا و هند،
 • آموزش و فعالیت های تحقیقاتی اجتماعی و انسانی.

DOBA برنامه های تحصیلی را برای دانش آموزان نیمه وقت فراهم می کند که به طور کلی کار می کنند و می توانند در برنامه های منظم و برنامه های آموزش از راه دور / الکترونیکی شرکت کنند. دانش آموزان می توانند در اسلوونیایی، صربی، کرواسی یا انگلیسی تحصیل کنند.

DOBA Business School بخشی از گروه تجاری DOBA است که در سال 1990 تاسیس شد. گروه کسب و کار DOBA بزرگترین موسسه آموزشی خصوصی در اسلوونی است. از همان ابتدا، DOBA در حال توسعه و ترویج یادگیری مادام العمر است. بیش از 100 برنامه آموزش و برنامه های آموزشی رسمی و غیر رسمی برای گروه های هدف و سنین مختلف به افزایش نیاز به تحصیل در اروپا پاسخ می دهند.

برنامه های ما همچنان به افزایش استاندارد آموزش و پرورش برای افراد و تقویت این واقعیت است که دانش یک دارایی ارزشمند است. به جای اینکه شما فقط برای یکی از حرفه های معمول امروز آماده کنید، ما برای چندین حرفه و کار فردا آماده می شویم.

97861_doba_pigac_si__MPP5567.jpg


دیدگاه ما

مدرسه ای که فراتر می رود.

برای تبدیل شدن به یکی از مدرسه های پیشرو در یادگیری آنلاین در اروپا و یک مدرسه شناخته شده در سطح جهانی در این زمینه - برای نوآوری های آموزشی خود، باز بودن، مسئولیت اجتماعی، اعتقاد به برابری پایدار و دانش آموزان سازگار و اجتماعی که آماده اند برای حل آن شناخته شده اند مشکلات اقتصادی فعلی و مقابله با مسائل اجتماعی.

ماموریت ما

تبدیل چالش ها به فرصت ها با برنامه ها و رویکردهای جدید.

DOBA Business School یک مدرسه کسب و کار خصوصی و یک موسسه عالی آموزشی برای آموزش آنلاین در منطقه و مرکز دانش است. DOBA Business School برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد و پژوهشی را از حوزه مطالعات اجتماعی کاربردی پیاده می کند. تلاش های ما به منظور کاهش شکاف در دانش و گسترش فرصت های شغلی موفق در اسلوونی و در منطقه است. اقدامات ما با هدف فراهم ساختن اجتماع باریک و گسترده تر با فارغ التحصیلان تحصیل کرده و کارآموزان معاصر است که از طریق اقدامات اخلاقی و اجتماعی مسئولیت می گیرند.

ارزش های ما

مسئولیت اجتماعی
ما به شکل دادن به اندیشه های افکار، انتقاد، شرکت های سازنده و خلاق، که اعمال آنها به پیشرفت جامعه کمک می کند کمک می کند.

احترام به ارزشهای اخلاقی
ما متعهد به اصول اخلاقی بالا هستیم که در هسته برنامه های مطالعه و روش های مطالعه ما قرار دارد. آموزش و اقدامات ما، احترام، پذیرش تنوع، تحمل و احترام به حقوق بشر و آزادی های اساسی را تسهیل می کند.

کیفیت آموزش
نظارت مستمر بر اجرای فرآیند مطالعه، صلاحیت اجراکنندگان، ارائه شرایط برای اجرای برنامه ها، سازمان داخلی، مقایسه بین المللی دستاوردهای تحصیلی، همکاری فعال با جامعه و اجرای مداوم پیشرفت ها از طریق دانشجویان.

فعالیت های تحقیق و توسعه و نوآوری ها
داشتن یک عضو برابر جامعه دانشگاهی نیز در کار علمی و پژوهشی با ارائه راهکارهای نوین و نوآورانه ای که باعث پیشرفت در محیط می شوند.

سازگاری و یک عامل تغییر اجتماعی است
اقدامات ما در زمینه تحقیق، آموزش و مشاوره، ایجاد ارتباطات، رفتار اخلاقی و ترویج آموزش مادام العمر به توسعه پایدار مسئولیت اجتماعی در اسلوونی و فراتر از آن کمک می کند. این کار با همکاری متخصصین ملی، بین المللی، موسسات، سازمان ها و شرکت ها انجام می شود.

احترام به فردیت و ترویج کار گروهی
ما به انتظارات و نیازهای افراد احترام می گذاریم، در عین حال همکاری را ارتقا می دهیم.

استقلال
ما به آزادی فکری اعتقاد داریم و یک نهاد مالی، نهادی و علمی و مستقل و مبتنی بر بازار است.

مکان ها

 • Maribor

  Prešernova ulica 1,, , Maribor

  • Belgrade

   Sava Centar, Milentija Popovića 9,, 11000, Belgrade

   سوالات