Keystone logo
Designskolen Kolding

Designskolen Kolding

Designskolen Kolding

مقدمه

Designskolen Kolding

ما به مواد اولیه موجود در هر دانشجو و کارمند احترام می گذاریم و برای گفتگو ، برابری و تنوع ارزش قائل هستیم.

DK بر اساس استعداد است. DK از دانشگاه های سنتی متمایز می کند. ما استعدادها را پرورش می دهیم و برای آنها ارزش قائل هستیم و با آموزش دادن به دانش آموزان خود برای تأمل در روند خود و آموزش دادن به آنها برای همکاری با انجام وظایف مربوط به زمینه های خاص استفاده ، ترجیحاً در تعامل با صنعت ، آن را به چالش می کشیم.

DK بر اساس سنت طراحی دانمارکی بنا شده و بر طرحی تمرکز دارد که معنی دار است. ما اعتقاد داریم که ارتباط با تاریخ و سنت ایجاد چیز جدید را امکان پذیر می کند. روش مدرسه برای تدریس این است که ما جواب آن را ارائه نمی دهیم ، بلکه آن را با هم کشف می کنیم.

در DK ما با ابزارها ، تکنیک ها ، مفاهیم و روش ها کار می کنیم. ما بر اساس دانش و تحقیق بنا شده و بر درک حسی و آزمایشات تأکید می کنیم. متحد کردن دست و ذهن

DK دارای وضعیت دانشگاهی است. ما یک فضای آکادمیک را ارائه می دهیم که شامل تعدادی از محققان شناخته شده است که بر زمینه تحقیق تحقیقاتی طراحی و تولید فزاینده پروژه های دکترا تمرکز دارند. در عین حال ، ما برای تمرین حرفه ای ارزش قائل هستیم و ارائه شرایط عالی کارگاه که دانش آموزان ما را قادر می سازد با مواد در مقیاس 1: 1 کار کنند ، اولویت می دهیم. ما از اعضای هیئت علمی مدرسه خود می خواهیم که در زمینه خود تمرین کنند ، و از دانشکده ارجمند ما بازدید کننده الهام گرفته از عمل حرفه ای است.

ما سه برنامه مختلف Master ارائه می دهیم:

طراحی برای مردم

طراحی برای سیاره

طراحی برای بازی

برنامه کارشناسی ارشد در طراحی در Design School Kolding دانش ، مهارت و مهارت هایی را که از آموزش BA خود آورده اید پشتیبانی و گسترش می دهد و به شما اجازه می دهد در طراحی برای افراد ، طراحی برای سیاره یا طراحی برای بازی تخصص داشته باشید.

برنامه کارشناسی ارشد درک عمیق و گسترده ای از روش ها ، نظریه ها و تکنیک های مربوط به حرفه طراحی را برای شما فراهم می کند.

علاوه بر دانش و شایستگی های مرتبط با تخصصی که انتخاب می کنید ، ما همچنین گفتگو و نظارت حرفه ای را در زیر ارائه می دهیم:

طراحی صنعتی

طراحی ارتباطات

طراح مد

طراحی پارچه

طراحی لوازم جانبی

برنامه متمرکز بر همکاری با جامعه تجارت و جامعه گسترده تر همراه با دوره های فردی براساس موارد خاص است. همکاری ها و دوره ها دارای عناصر قدرتمندی در ایجاد ، جذب و ایجاد مشترک با کاربران هستند. این می تواند شامل لباس ها ، بازی ها ، محصولات ، رابط های کاربری ، خدمات ، محیط فیزیکی ، اسباب بازی ها - هر آنچه از انسان بازیگوش ، زندگی پایدار یا یک جامعه اجتماعی حمایت می کند باشد. "

برنامه کارشناسی ارشد با یک پروژه فارغ التحصیلی به پایان می رسد و به شما عنوان استاد هنر در طراحی اعطا می شود. مدرک کارشناسی ارشد در طراحی شما را برای شرکت و همکاری در پروژه های توسعه طراحی هنری و علمی واجد شرایط می کند.

توصیفات دانشجویی

مکان ها

  • Kolding

    Ågade 10

    سوالات