Keystone logo
Diponegoro University

Diponegoro University

Diponegoro University

مقدمه

دانشگاه Diponegoro (UNDIP) یک دانشگاه معتبر واقع در شمال مرکزی جاوا اندونزی است. آن را برای در خط مقدم مهندسی و دانش فنی و تخصص، با یک ماموریت برای یک دانشگاه پژوهشی عالی مشهور است. UNDIP نیز به آموزش فن و حرفه ای در جهت توسعه منابع انسانی خلاق و نوآوری های تکنولوژیک پیشرفته تاسیس شهرت برای آموزش و پرورش نوآور و پیشرو تحقیقات با یک چشم انداز. این کار در راستای آرمان های کشور به طور کامل توسعه یافته و ملت غنی از دانش است. UNDIP دارای 11 دانشکده و تعداد مراکز تحقیقاتی، علاوه بر گروه های دانشگاهی به خدمت نیازهای فنی، آموزشی و پژوهشی دانشگاه.

یک نتیجه مهم نوسازی دقت مدیریت UNDIP است به طور پیوسته بهبود نظام آموزش و پرورش است که میلیون به تحقیق و توسعه ریخته و به تشویق دانشجویان بین المللی به کشور است. در سال 2008 رتبه بندی دانشگاه های THES-QS برتر جهان، دانشگاه Diponegoro (UNDIP) به خوبی در رتبه بندی از 501+ موقعیت، که از صفحه 500 (موقعیت 401-500th) در سال 2007 کاهش می یابد برجسته شده است. در سال 2009، UNDIP از QS دانشگاه برتر آسیا رتبه بندی 171th از بالا 200 آسیا قرار گرفت. در سال 2009، کیفیت تدریس در UNDIP تا حد زیادی در سال های اخیر بهبود یافته است، زیر فرمان دولت که همه معلمان و استادان به دارای مدرک کارشناسی ارشد / دکترا در این موضوع است که آنها در حال آموزش، بود که مورد قبل از به نوبه خود از نه قرن.

دانشگاه Diponegoro (UNDIP) است مدت زمان طولانی مدیریت تلاش بی پایان خود را به عنوان یک دانشگاه ملی که به افتخار و بین المللی به عنوان یک دانشگاه برجسته معتبر معتبر بوده است. این برنامه در خط با چالش های عصر جهانی بود. عصر جهانی نیاز به موسسات آموزش با کیفیت بالا که انجام برخی از اهداف برای شرکت در رقابت فراتر از رقابت سریع در جهان است. بر اساس شرایط حال حاضر، کیفیت آموزش در دانشگاه همیشه باید به منظور توسعه واجد شرایط، آگاه، و بالا فن آوری منابع انسانی افزایش یافته است. اقدامات استراتژیک در خط با به پارادایم جدید برنامه توسعه آموزش عالی است که توسط اندونزی اداره کل آموزش و پرورش بالا (IDGHE) پیشنهاد شده بود.

در سال 2020، UNDIP در نظر دارد به یک دانشگاه تحقیقاتی بسیار عالی. تلاش برای رسیدن به چشم انداز، ماموریت خود را UNDIP به شرح زیر تعریف می کند:

برای ارائه بهترین برنامه آموزش در زمینه های علوم، فناوری، و هنر، برای انجام پژوهش های علمی و حرفه ای و انتشار به عنوان کمک به توسعه علم و فن آوری، برای ارائه خدمات عمومی واجد شرایط مطابق به تقاضای جامعه و توسعه علوم و دانش انجام ارزیابی به طور منظم به منظور بهبود کیفیت، استقلال، مسئولیت پذیری، و مجوز رسمی از دانشگاه.

چشم انداز، ماموریت و علاقه اصلی علمی UNDIP در محیط زیست ساحلی-منطقه توسعه متمرکز شده است. ما سهم قابل توجهی از برنامه های کارشناسی ارشد و کارشناسی های رقابتی در مهندسی، کشاورزی حیوانات، فناوری اطلاعات و ارتباطات، علوم، ریاضیات، اقتصاد، مدیریت، پزشکی، علوم اجتماعی و سیاسی، نامه ها، بهداشت عمومی، شیلات و علوم دریایی، و روان شناسی.

خوابگاه دانشجویی خواهد شد UNDIP در داخل منطقه پردیس، و همچنین به عنوان اجاره شخصی در اطراف دانشگاه ارائه شده توسط جامعه ارائه شده است. سراسر اجاره شخصی است غذاخوری دانشجویان ارائه می دهد که طیف گسترده ای از وعده های غذایی با قیمت مناسب. نرخ اتاق برای محدوده اجاره شخصی از RP 150.000 به RP 250.000 یک ماه بستگی به امکانات موجود. نرخ اتاق شامل ملافه، پارچه هوس و تمیز کردن است. دانشجویان کارشناسی ارشد ممکن است در خوابگاه های خصوصی برای خانواده جایگزین. این را باید اشاره کرد که نرخ می توانید خیلی بسته به نوع محل سکونت، نزدیکی به دانشگاه و سایر عوامل مرتبط است متفاوت باشد. به طور کلی، این اطلاعات را در خوابگاه های خصوصی برای اجاره در روزنامه های محلی در دسترس هستند.

مکان ها

  • Semarang

    Diponegoro University Jalan Professor Haji Soedharto, 50275, Semarang

سوالات