Keystone logo
Digital Age University

Digital Age University

Digital Age University

مقدمه

جهانی شدن روزافزون و پیشرفت های تکنولوژیکی، نحوه ارتباط، کار، زندگی و یادگیری ما را تغییر داده است. تغییرات زیادی در طول سال گذشته اقتصاد و جوامع را مشخص کرده است که ناشی از تحول دیجیتال سریع و مخرب بوده است.

برای پذیرش تکامل دیجیتال و انطباق با موج دائمی اختلالات تکنولوژیک، باید تعهدی قوی به تغییر مستمر، آموزش و توسعه شخصی و حرفه ای داشته باشیم.

پیشرفت تحصیلی کلیدی برای رویارویی با چالش های جهانی شدن، کسب مهارت برای مشاغل آینده و برجسته شدن در بازار کار رقابتی امروز است.

در Digital Age University فرصت‌هایی را برای دانش‌آموزان و متخصصان ایجاد می‌کنیم تا مهارت‌های کارآفرینی خود را توسعه دهند، نقاط قوت خود را کشف کنند و یاد بگیرند که چگونه به چالش‌های جدید برسند.

از طریق طیف متنوعی از برنامه‌های آنلاین، ما دانش و تجربه را برای به دست آوردن دیدگاه چندفرهنگی از تکامل اقتصادی و دیجیتالی ارائه می‌کنیم و به دانش‌آموزان حمایت شخصی لازم برای موفقیت و تحقق پتانسیل کامل خود را می‌دهیم.

من به شما در DAU خوش آمد می گویم و برای شما بهترین ها را در تحصیلات آکادمیک، زندگی شخصی و مشاغل حرفه ای آینده آرزو می کنم.

ماموریت ما

Digital Age University یک موسسه پیشرو است که متعهد به آموزش دانشجویان و متخصصان برای توسعه و استفاده از دانش برای تأثیرگذاری و هدایت نوآوری است.

ما در آموزش آنلاین و دانش مبتنی بر دیجیتال متخصص هستیم و مهارت‌هایی را به دانش‌آموزان و متخصصان ارائه می‌دهیم که برای موفقیت در بازار کار در حال تحول امروز نیاز دارند.

ماموریت ما آموزش نسل بعدی شهروندان جهانی، از طریق برنامه های نوآورانه و انعطاف پذیر طراحی شده برای ارائه مهارت ها و شایستگی های مورد نیاز برای ایجاد یک شغل موفق در سطح بین المللی است.

از کسب شایستگی های کلیدی دیجیتال حمایت کنید و دانش آموزان را برای رویارویی با چالش های بازار کار در حال تحول جهانی آماده کنید.

یاد بگیرید، تسریع کنید و برای تحول دیجیتال آماده باشید

تحول دیجیتال اثربخشی عملیات و عملکرد تجاری را افزایش می دهد و به متخصصان بسیار ماهر نیاز دارد که بتوانند انتقال به فرهنگ دیجیتال و زیرساخت های فناوری را رهبری کنند. از طریق برنامه های کارشناسی ارشد و اجرایی DAU، حل خلاقانه مسئله و توانایی ایجاد ارتباط بین دامنه ها به منظور هدایت نوآوری را توسعه خواهید داد.

تجربه یادگیری شما در DAU

برنامه های کارشناسی ارشد و اجرایی ما برای افزایش قابلیت اشتغال و برآوردن نیازهای بازار جهانی طراحی شده اند.

100٪ آنلاین، توانمند، شخصی و خودگردان

فرآیند یادگیری بیش از حد مرتبط بر اساس تجربه، تعامل غیر رسمی و اجتماعی با معلمان و متخصصان از سراسر جهان.

یک جامعه جهانی از دانش آموزان، ارائه مجموعه ای متنوع از دیدگاه ها برای انتقال دانش و شبکه سازی کارآمد.

یک مدل مطالعه آنلاین تعاملی، مستقیم و جذاب بر اساس استفاده از ابزارهای یادگیری پیشرفته.

مکان ها

  • Barcelona

    Rambla Catalunya 60 AT 2-A, 08007, Barcelona

    برنامه ها

    سوالات