Keystone logo
Dialogo - study in Brazil

Dialogo - study in Brazil

Dialogo - study in Brazil

مقدمه

Diálogo برزیل یکی از مدارس اول تبادل آموزشی در است برزیل. در سال 1989 در تاسیس سالوادور دا باهیا، آن را به یک مرجع در آموزش و پرورش و آموزش پرتغالی فرهنگ پذیری برای خارجی ها است. خیاط برنامه برای افراد، شرکت ها، دانشگاه ها و موسسات در سراسر جهان ساخته شده است. که 26 سال تجربه و کیفیت در آموزش فرهنگ پرتغالی و برزیلی. مدرسه در واقع 3 بهترین ساحل جهان، پورتو دا باررا ساحل، در محله بارا، در سال 2007 توسط روزنامه انگلیسی گاردین انتخاب می شوند.

این یک بزرگ و زیبا 2 داستان خانه متشکل با: - نه کلاس های درس مطبوع ارائه شده با-صدا تجهیزات صوتی - آشپزخانه برای کلاس خوری - SALOOM برای سامبا رقص، Capoeira و کلاس های یوگا - بزرگ فضای سبز در فضای باز برای chating و سیگار کشیدن - اینترنت رایگان و فای، قهوه و چای

روش دوره Diálogo قوی ترین ویژگی های برنامه های Diálogo برزیل بسیاری از بحث در آموزش در کلاس درس و همچنین یکپارچه سازی فعالیت های فرهنگی، پیروی از اصول رویکرد ارتباطی به میان فرهنگی و آموزش زبان است. کلاس ها به پرتغالی آموزش داده و آنها را به دقت برای هر سطح آماده شده است. در یک راه خوب، بازی، موسیقی، فیلم ها و دیگر کمک آموزشی استفاده می شود برای توسعه مهارت های گوش دادن و صحبت در، که دانش آموزان را به انجام کارهای مختلف در موقعیت های زندگی واقعی آماده کند.

"Falo پرتغالی I، II و III": مدرسه ماژول آموزش برای تمام سطوح توسعه داده است. این ماژول پوشش شرایط، ساختار دستوری و واژگان لازم برای یک تبعه خارجی که در برزیل است.

چرا سالوادور دا باهیا؟ السالوادور نیز به عنوان پایتخت برزیل از شادی به احزاب بی شماری محبوب در فضای باز آن، از جمله کارناوال خیابانی شناخته شده است. این شهرستان دارای بزرگترین کارناوال جهان. اولین پایتخت استعماری برزیل، در شهرستان یکی از قدیمی ترین در آمریکا است.

مکان ها

  • Salvador

    Diálogo Brasil, Rua Dr. João Pondé, 240 Porto da Barra, Bahia, 40140-810, Salvador

برنامه ها

    موسسه همچنین ارائه می دهد:

    سوالات