Keystone logo
Department of Neuroscience, City University of Hong Kong

Department of Neuroscience, City University of Hong Kong

Department of Neuroscience, City University of Hong Kong

مقدمه

Department of Neuroscience, City University of Hong Kong در ۱ ژوئیه ۲۰۱۹ تأسیس شد. چشم انداز ما انجام تحقیقات پیشگامانه در مورد سیستم عصبی و ایجاد یک پلت فرم آموزشی برجسته برای آموزش علوم اعصاب است که فارغ التحصیلان را برای چشم انداز شغلی هیجان انگیز و متنوع آینده آماده می کند.

برنامه ها

دپارتمان علوم اعصاب برنامه‌هایی را ارائه می‌دهد که فارغ‌التحصیلان را برای فرصت‌های شغلی فوق‌العاده در زمینه‌های در حال گسترش از جمله مراقبت‌های بهداشتی، تحقیقات پایه، صنعت داروسازی و آموزش و سایر گزینه‌ها مجهز می‌کند. در حال حاضر، برنامه های کارشناسی ارشد و دکتری تحقیقاتی ارائه می شود. یک برنامه درسی مقطع کارشناسی در علوم اعصاب در دست توسعه است.

پژوهش

دپارتمان علوم اعصاب یک محیط تحقیقاتی برجسته در زمینه علوم اعصاب را ارائه می دهد که دارای دانشمندان مبتکر است که در طیف وسیعی از زمینه های موضوعی کار می کنند. تحقیقات بین رشته ای از نقاط قوت اساسی دانشگاه سیتی در زمینه های زیست شناسی، دامپزشکی، مهندسی، شیمی و علوم کامپیوتر استفاده می کند. محیط فکری پویا دانشگاه سیتی، پیگیری بی باکانه سؤالات مهم علوم اعصاب را تشویق می کند و به دنبال فرصت های ترجمه با مزایایی برای جامعه است.

علوم اعصاب در حال ورود به دوره ای از فرصت های خارق العاده برای تبدیل یافته های اساسی به نوآوری های مهم پزشکی است. به عنوان مثال، پیشرفت‌های اخیر در درک پاتوفیزیولوژی بیماری‌های ویرانگر مانند سکته مغزی، زوال عقل و بیماری پارکینسون راه را برای تحقیقات علوم اعصاب برای کشف درمان‌های جدید باز می‌کند. این فرصت ها شامل پیگیری علمی بینش در مورد بسیاری از شرایط عصبی ناشی از ناهنجاری های ژنی است.

مکان ها

  • Kowloon Tong

    Tat Chee Avenue,83, , Kowloon Tong

    سوالات