Keystone logo
© BIMM University
Department of Mathematics University of York - Online Programs

Department of Mathematics University of York - Online Programs

Department of Mathematics University of York - Online Programs

مقدمه

در اصل برتری، برابری و فرصت برای همه بنا نهاده شده، دانشگاه یورک باز در 1963 تنها با 230 دانش آموزان است. از آن پس ما را تبدیل به یکی از دانشگاه های پیشرو در جهان، کنده کاری از شهرت به عنوان یک نیروگاه دانشگاهی که در آن تمرکز روشن بر برتری اعتبار ملی و بین المللی را تحت حفاظت دارد در کنار نهادهای دیگر است.

برتری علمی

مقطع تحصیلی پس از کارشناسی است و در بسیاری از کشورهای جهان به کارشناسی ارشد هنر (MA) و کارشناسی ارشد علوم (MSc) تقسیم می گردد. عضو از نخبگان راسل گروه دانشگاه، ما یک دانشگاه تحقیقات فشرده پویا متعهد به توسعه اکتشافات صرفه جویی در زندگی و فن آوری های جدید برای مقابله با برخی از مبرم ترین چالش جهانی است.

اکنون وجود دارد بیش از 30 گروه های دانشگاهی و مراکز تحقیقاتی و بدن دانش آموز است به حدود 16،000 گسترش یافته است.

پردیس و شهرستان

در واقع در داخل راه رفتن فاصله از مرکز شهرستان نیویورک، امن و جذاب دانشگاه Heslington ما خانه به نه کالج ما است و بسیاری از بخش های ما. ما همچنین بخش های مختلفی واقع در مرکز شهرستان در تاریخی مانور پادشاه را داشته باشد.

در سال های اخیر، £ 750M گسترش دانشگاه ما را دیده است افتتاح هفت ساختمان های جدید، افزایش ظرفیت ما برای تعداد دانشجویان و فراهم کردن تسهیلات بیشتر در سطح جهانی برای قرن 21st. پایداری نقش کلیدی در این توسعه بلند پروازانه ایفا می کند.

مکان ها

  • York

    Heslington United Kingdom, YO10 5DD, York

سوالات