Keystone logo
Dublin City University

Dublin City University

Dublin City University

مقدمه

دانشگاه شهر دوبلین - دانشگاه ایرلند از شرکت

دانشگاه شهر دوبلین (DCU) یک دانشگاه جوان، پویا و بلند پروازانه است، برای برش لبه و تفکر رو به جلو را جشن گرفتند. ما به همکاری نزدیک با صنعت را به دانش آموزان مدرن، مربوط، برنامه درسی به خوبی تحقیق تحویل در امکانات در سطح جهانی. ما برای داشتن یک فرهنگ کارآفرینی، نوآورانه و خلاق است. ما برای آمار اشتغال عالی ما و موفقیت فارغ التحصیلان ما مشهور است.

DCU در سطح بین المللی به عنوان یک تحقیقات فشرده به رسمیت شناخته شده، دانشگاه در سطح جهانی درگیر شرکت است که برجسته هر دو با کیفیت و تاثیر فارغ التحصیلان آن و تمرکز آن بر ترجمه دانش را به نفع اجتماعی و اقتصادی است.

چرا انتخاب دانشگاه شهر دوبلین؟

 • DCU است در حال حاضر 46 در QS بالا 50 زیر 50 رتبه بندی (2015) و 79 در آموزش عالی تایمز 150 زیر 50 رتبه رتبه بندی (2016) - در سال 2016، مدرسه کسب و کار به دست آورد AACSB مجوز رسمی، قرار دادن آن در بالای 5٪ از مدارس کسب و کار در سطح جهانی - DCU تا به بهترین رکورد استخدام دانشآموختگان همه دانشگاه ایرلندی - 92٪ از دانش آموزان DCU به کار و یا مطالعه بیشتر ظرف شش ماه از فارغ التحصیلی است.
 • ما از شهرت بسیار خوبی برای کار مبتنی بر یادگیری و اتصال به صنعت.
 • مدارک DCU به رسمیت شناخته و در سراسر جهان مورد احترام است. مدرک DCU به شما امکان انتخاب وسیع تری از مسیرهای شغلی، چشم انداز اشتغال بهتر و حقوق و دستمزد بالاتر.
 • DCU خانه را به چند مراکز تحقیقاتی مشهور جهان و شهرت برای جهان منجر پژوهش، ارائه یک خانه را به تعداد زیادی از دانشجویان دکترا است.
 • DCU خانه به بیش از 2،000 دانشجویان بین المللی از بیش از 110 کشور متفاوت است.
 • ما غرور خودمان را در ارائه یک محیط استقبال و حمایت است که در آن به مطالعه و معاشرت.
 • ما 85 هکتاری دانشگاه یکی از امن ترین دانشگاه در ایرلند است. این ویژگی معماری مدرن روشن و امکانات فوق العاده.
 • تیم دفتر بین المللی خود دارای سالها تجربه در حمایت از دانش آموزان از طریق فرایند نرم افزار و در اینجا برای کمک وقتی در محوطه دانشگاه می رسند.

حقایق کلیدی

 • تاریخ شروع - سپتامبر - مدت زمان - 3 یا 4 سال (مدرک کارشناسی) 1 سال (کارشناسی ارشد مدارک تحصیلی تدریس) - شرایط ورود - ترک مدرسه معادل مدرک تحصیلی به ایرلندی گواهی ترک درجه / افتخارات از دانشگاه به رسمیت شناخته شده - انگلیسی مورد نیاز - IELTS 6.5 یا تافل 92 - محل - شهر دوبلین - هزینه بین المللی - از 12.000 € در هر سال

چرا تحصیل در ایرلند؟

ایرلند کشور غربی ترین اتحادیه اروپا با جمعیت بیش از 4.5 میلیون نفر است. معاصر ایرلند چند فرهنگی و چند زبانه و یکی از اقتصادهای باز ترین در جهان است. ایرلند، کشور امن دوستانه انگلیسی زبان است. اثبات این است که دوبلین دوم صمیمی شهرستان در جهان توسط خوانندگان راهنمای خشن رای داده شده، و پنجم دوست شهرستان در جهان توسط خوانندگان Conde Nast مسافر. ایرلند نیز یکی از 10 دوست کشورها در جهان توسط سیاره تنها نامگذاری شده است.

مطالعه در یکی از بهترین سیستم های آموزشی در جهان برای رسیدن به آموزش عالی سود از سرمایه گذاری ایرلند در نظام آموزش و پرورش انتخاب کنید از بیش از 5000 مدارک شناخته شده بین المللی ACCESS فرصت های تحقیقاتی در سطح جهانی در برنامه های پیشرو در جهان CONNECT با فرصت های شغلی با شرکت های جهانی پیشرو واقع در ایرلند رسیدن جاه طلبی های خود را در بسیاری کشور های کارآفرینی در اروپا پیوستن 35،000 دانشجویان بین المللی از 161 کشور با بهره گیری از فرهنگ پر جنب و جوش ایرلند زنده در تنها کشور انگلیسی زبان در منطقه یورو تجربه زندگی در یکی از صمیمی ترین و مطمئن ترین کشورها در جهان

فارغ التحصیل ویزای کار

ایرلند توپی اروپا به بیش از 1000 شرکت های پیشرو چند ملیتی است و این شرکت ها نیاز به نیروی کار ماهر، آموزش دیده و بسیار قادر به رانندگی موفقیت خود تصمیم به قرار در ایرلند. دانش آموزانی که به رسمیت شناخته شده، تمام وقت درجه آموزش عالی کامل در ایرلند حق دارند در این کشور باقی می ماند و کار تمام وقت به مدت 12 ماه تحت سطح سوم فارغ التحصیل طرح - به شما یک فرصت فوق العاده برای به دست آوردن تجربه در برخی از شرکت های جهانی بالا قرار اینجا.

مکان ها

 • Dublin

  Dublin City University, Glasnevin, Dublin 9, , Dublin

  سوالات