Keystone logo
Dakota Wesleyan University Online

Dakota Wesleyan University Online

Dakota Wesleyan University Online

مقدمه

ONLINE و بزرگسالان دانش آموزان

دانشگاه داکوتای وسلی همواره محل جامعه بوده است. جایی که در آن دانش آموزان بخشی از چیزی بزرگتر از یک کالج است. در حال حاضر ارائه می دهد DWU آموزشگر بزرگسال یک فرصت منحصر به فرد برای تبدیل شدن به بخشی از جامعه DWU - جامعه دیجیتال، که است. پیشنهاد ما چهار برنامه درجه به طور کامل آنلاین:

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی RN-مدرک لیسانس در رشته پرستاری علم کارشناسی ارشد هنر در آموزش و پرورش کارشناسی هنر در رهبری سازمانی

پردیس دیجیتال DWU جایی که دانش آموز بزرگسال با همسالان خود دائم حرفه، خانواده و تعهدات شخصی در حالی که هنوز اختصاص داده شده به چالش مدرک یاد شده است. شیوه ای ناهمزمان برنامه اجازه می دهد تا دانش آموزان برای شرکت در بحث کلاس، ارائه دوره و برقراری ارتباط با اعضای هیئت علمی و همکلاسی در هر زمان در طول روز یا شب. بیش از فقط یک مکان برای رفتن به کلاس های آنلاین، پردیس دیجیتال به عنوان یک جامعه که در آن به توسعه روابط با همسالان و اعضای هیئت علمی در داخل و خارج از محیط کلاس عمل می کند.

سنت متمایز ما از ارائه آموزش های شخصی ریشه در ارزش های ما از یادگیری، رهبری، ایمان و خدمات در حال حاضر در این برنامه ها آنلاین. تعهد ما به درگیر شدن بحث از اخلاق، ارزش ها و شفقت در خط مقدم از این برنامه درجه جدید باقی می ماند.

آموزان را تشویق می کند به طور معنی داری در دنیای واقعی مشکلات به منظور فراتر از تجربه از کلاس درس به زندگی روزمره.

مکان ها

  • Mitchell

    Dakota Wesleyan University 1200 W. University Ave Mitchell, SD 57301, , Mitchell

سوالات