Keystone logo
Dakota College At Bottineau

Dakota College At Bottineau

Dakota College At Bottineau

مقدمه

Dakota College At Bottineau تحصیلات با کیفیتی را در محیط مراقبت از دانش آموزان ارائه می دهد. این م institutionسسه با ارتقا engaged یادگیری درگیر برای اشتغال و انتقال دانشگاه ، تنوع و غنی سازی شخصی را ارزیابی می کند. Dakota College At Bottineau با کمک جامعه حمایتی بر طبیعت و فناوری برای انجام مأموریت خود از طریق مجموعه ای از برنامه های درسی ، برنامه ها و خدمات تأکید می کند.

Dakota College At Bottineau تقریباً به اندازه خود داکوتای شمالی بوده است. قانون اساسی ایالتی که در سال 1889 تصویب شد ، یک مدرسه جنگلداری را برای کمک به رشد درختان در چمنزارها پیش بینی کرد. ما در سال 1906 به عنوان مدرسه جنگلداری داکوتای شمالی درهای خود را گشودیم.

از آن زمان تغییرات زیادی از جمله نام و مأموریت ما تغییر کرده است. اما ما هنوز اینجا هستیم تا رشد کنیم. البته منظور از "رشد" دقیقاً همان چیزی نیست که در قرن 21 اتفاق افتاد. در حالی که برنامه های منابع طبیعی ما از بهترین ها در غرب میانه بالا هستند ، ما همچنین مدارک تحصیلی را در زمینه هایی مانند مراقبت های بهداشتی ، طراحی وب و فناوری اطلاعات همراه با یک برنامه قوی هنرهای لیبرال ارائه می دهیم. و ما یکی از قوی ترین برنامه های آموزش از راه دور در ایالت را داریم.

منظره داکوتای شمالی از سال 1889 از نظر جسمی و فرهنگی بسیار تغییر کرده است. فارغ التحصیلان ما به ایجاد این تغییرات کمک کردند. و Dakota College At Bottineau نیز تغییر کرده است - به طوری که ما می توانیم دانشجویان امروز را برای ساختن چشم اندازهای آینده آماده کنیم.

مکان ها

  • Bottineau

    Simrall Boulevard,105, 58318, Bottineau

    سوالات