Keystone logo
Daegu Cyber University

Daegu Cyber University

Daegu Cyber University

مقدمه

Daegu Cyber University یک دانشگاه آزاد است که بخشی از آکادمی مدرسه یئونگ گوانگ است که توسط روحانی سئونگسان ری یانگ شیک با روحیه تاسیس "عشق ، نور و آزادی" تاسیس شد. ما از زمان تأسیس در سال 2002 پیشرفت و پیشرفت چشمگیری داشته ایم و یک مدرسه برادر برای دانشگاه Daegu هستیم ، دانشگاهی که افراد آسیب دیده اجتماعی را در آغوش می کشد و تلاش می کند تا با تحقق بخشیدن به روحیه بنیانگذار "عشق ، نور و آزادی" ، افرادی دلسوز را که جهان را روشن می کنند پرورش دهد. " در نتیجه ، Daegu Cyber University خود را به عنوان یکی از برترین دانشگاه های سایبری تخصصی در آسیا در زمینه های آموزش ویژه ، رفاه اجتماعی ، مشاوره و درمان و توانبخشی تاسیس کرده است.

از آنجا که به زودی روزی فرا می رسد که دانشگاههای سایبری تحصیلات عالی را هدایت می کنند ، همه در Daegu Cyber University در تلاشند تا با "آموزش هوشمندانه ابتکاری" برای این آینده قریب الوقوع آماده شوند و رفاه مشترک را برای همه مردم ایجاد کنند که بر اساس یک بنیان معنوی نجیب ساخته شده است بشریت.

برای تبدیل شدن به یک دانشگاه پیشرو در آموزش همگرایی در آینده ، Daegu Cyber University "UCAN" را به عنوان چشم انداز جدید خود از فلسفه آموزشی برای پیگیری "آموزش کاملاً همه جانبه" ایجاد کرده است که متخصصان دلسوزی را پرورش می دهد که با تمرکز بر یک جامعه زیبا و عادلانه ایجاد می کنند "استثنایی ، خلاقیت و اهمیت" براساس روح بنیانگذار "عشق ، نور و آزادی".

"منحصر به فرد بودن ، خلاقیت ، جاه طلبی ، و iNtelligence" ارزش های آموزش آینده است که هم Daegu Cyber University و هم جامعه خود باید در نهایت دنبال کنند. برای تحقق این ارزش ها ، Daegu Cyber University تلاش خواهد کرد تا با ایجاد ارزش های اجتماعی از طریق تقویت ظرفیت آموزش هوشمند خود و تقویت بنیان خود برای آموزش همگرایی در آینده ، رقابت جهانی را تأمین کند.

به عنوان یک دانشگاه آزاد که آموزش همگرایی فردا را هدایت می کند ، Daegu Cyber University با تحقق ارزش های اجتماعی از طریق آموزش افرادی که جهان را روشن می کنند ، امید را برای آموزش آینده فراهم می کند.

مکان ها

  • Gyeongsan-si

    Gyeongsan-si, کره جنوبی

    سوالات