Keystone logo
Düsseldorf Business School

Düsseldorf Business School

Düsseldorf Business School

مقدمه

ماموریت و ساختار DBS

Düsseldorf Business School از طریق مشارکت نزدیک با دانشکده مدیریت بازرگانی و اقتصاد دانشگاه هاینریش هاینه ایجاد شد. این برنامه توسط شرکتها و سازمانهای مشهوری در منطقه دوسلدورف ، دانشگاه هاینریش هاینه و اساتید دانشکده پشتیبانی می شود. این ساختار در آموزش پیشرفته تجارت و آموزش بیشتر در آلمان بی نظیر است.

برای بیش از 18 سال ، ارتباط نزدیک با شرکای دنیای تجارت موقعیت و توسعه DBS را متمایز کرده است. DBS کیفیت فکری بالا را با کاربردهای عملی قوی تلفیق می کند. مدارک تحصیلی MBA توسط دانشگاه هاینریش هاین اعطا می شود ، که فارغ التحصیلی دانشگاهی را با اعتبار بین المللی تضمین می کند.

مشارکت مداوم شرکای بخش خصوصی ما در توسعه بیشتر این برنامه تضمین می کند که دانش و شایستگی های تدریس شده بلافاصله از نظر حرفه ای مرتبط هستند. دوره های DBS به وضوح شرایط بین المللی تعیین شده برای برنامه های MBA را برآورده می کنند. برنامه ما همچنین از FIBAA ، آژانس اعتباربخشی بین المللی تأیید شده است.

چندین عامل برای تکمیل موفقیت آمیز برنامه MBA و به عنوان پایه ای برای تبدیل دانش و مهارت های کسب شده به عمل تجاری بسیار مهم است:

برتری در شکل گیری و اجرای دوره های تحصیلی که از لحاظ تئوری و عملی کاملاً پایه و اساس هستند. اینها توسط تیمی از معلمان باتجربه از دانشگاه و تجارت و همچنین استفاده از آخرین روشهای آموزش و یادگیری تضمین می شوند.

انعطاف پذیری برای دانشجویان ؛ مهمتر از همه ، این مربوط به فرصت دانشجویان ، از طریق مطالعات خارج شغلی ، برای تعادل دوره های تحصیل با دوره های کاری است. انعطاف پذیری علاوه بر این در دروس و گزینه های انتخابی در برنامه درسی منعکس می شود.

فضای اقتصادی که در آن مطالعات انجام می شود ، شهر دوسلدورف با فعالیت های تجاری متعدد ، به ویژه در شعب آینده نگر ، فضای پویا را تضمین می کند

مکان ها

 • Düsseldorf

  Universitätsstraße,1, 40225, Düsseldorf

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات