Keystone logo
© CZU
Czech University of Life Sciences Prague

Czech University of Life Sciences Prague

Czech University of Life Sciences Prague

مقدمه

Czech University of Life Sciences Prague (CZU) یکی از دانشگاه های پیشرو اروپایی در زمینه علوم زیستی است. از 21000 دانشجوی آن، 27 درصد خارجی هستند و می توانند از بین بیش از 60 برنامه تحصیلی به زبان انگلیسی انتخاب کنند. CZU برای اطمینان از یک سبک زندگی پایدار، مسئولیت پذیری در قبال محیط زیست را راهنمایی می کند. CZU بر جنگلداری، علوم محیطی، بخش کشاورزی، استفاده پایدار از منابع طبیعی، مدیریت و انفورماتیک، فناوری و توسعه منطقه ای تمرکز دارد. این دانشگاه دارای یک محوطه سبز مدرن و زیبا است که بارها به عنوان پایدارترین دانشگاه در جمهوری چک رتبه بندی شده است.

چرا CZU

1. پردیس دانشگاهی سبز و مدرن در پراگ

پردیس Suchdol امکانات رفاهی زیادی را در یک مکان ارائه می دهد. از سالن های سخنرانی بزرگ گرفته تا سالن های اقامت و غذاخوری مقرون به صرفه. یک کتابخانه بزرگ، سرگرمی های پر جنب و جوش، مراکز ورزشی چند منظوره، و بسیاری از فضاهای سبز.

2. طیف متنوعی از برنامه های تحصیلی به زبان انگلیسی

آیا به محیط زیست، منابع طبیعی، تجارت، فناوری یا انفورماتیک علاقه دارید؟ ما بیش از 100 برنامه تحصیلی در زمینه های مختلف مرتبط با حوزه علوم زیستی ارائه می دهیم که 60 مورد از آنها به زبان انگلیسی تدریس می شود.

3. آموزش با کیفیت و تحقیق و توسعه پیشرفته

طبق رتبه بندی های معتبر ما جزو سه درصد دانشگاه های برتر دنیا هستیم. ما بیشتر در علوم کشاورزی، جنگلداری و محیط زیست موفق هستیم. تضمین کیفیت فعالیت های آموزشی یکی از اولویت های اصلی و بلند مدت موسسه ما است.

4. موقعیت امن در قلب اروپا

5. مبتنی بر نظری اما با عمل تکمیل شده است

6. پایداری اولویت ماست
آیا محیط زیست و مسئولیت پذیری برای شما مهم است؟ برای ما اینطور است، بنابراین ما در حال انجام اقداماتی هستیم که تا حد امکان کمتر بر سیاره تأثیر بگذاریم. طبق رتبه‌بندی بین‌المللی دانشگاه‌های جهانی UI Green Metric، ما پایدارترین دانشگاه را در جمهوری چک داریم.

7. شهریه مقرون به صرفه و هزینه های زندگی

هزینه تحصیل برای برنامه های تحصیلی انگلیسی از 300 یورو در سال تا 5000 یورو در سال است. دانشجویانی که خود پرداخت می کنند می توانند در خوابگاه های دانشجویی ما در محوطه دانشگاه (تقریباً 250 یورو در ماه) مسکن دریافت کنند. چند خوابگاه خارج از دانشگاه هم داریم. سایر هزینه های زندگی در جمهوری چک در مقایسه با اروپای غربی نسبتاً پایین است.

8. فرصت های شغلی

نگران نباشید که بعد از تحصیل شغلی پیدا نمی کنید. سطوح اشتغال فارغ التحصیلان CZU برای سال های متمادی به طور مداوم بالا بوده است. جمهوری چک همچنین دارای یکی از پایین ترین نرخ های بیکاری در اروپا است. آیا می خواهید زمانی که هنوز در حال تحصیل هستید، ایده بهتری در مورد فرصت های خود داشته باشید؟ به نمایشگاه کار بروید که هر سال برگزار می کنیم.

9. زندگی دانشجویی غنی

پردیس ما با بیش از 21000 دانشجو شلوغ است که 6000 نفر از آنها دانشجویان بین المللی هستند. ما همچنین میزبان چندین سازمان دانشجویی هستیم (به عنوان مثال، شبکه دانشجویی Erasmus، AIESEC، CZU Prague Formula Racing،...). پردیس پر از فعالیت است. هفته خوش آمدگویی، جشنواره فیلم علمی پراگ، میس آگرو، مسابقات هاکی روی یخ و رویدادهای بیشتر در انتظار شما هستند.

10. گزینه های غذایی متعدد

پردیس چندین مکان برای غذا خوردن ارائه می دهد، و علاوه بر این، بسیاری از وعده های غذایی یارانه ای دریافت می کنند. لازم نیست برای خوردن غذای خوب دست به جیب بزنید. رستوران‌های متعدد، غذاخوری، بوفه‌ها و فروشگاه CZU ما وجود دارد که انواع تنقلات سالم و سیرکننده را ارائه می‌دهد.

مروری بر رشته ها و برنامه های تحصیلی در CZU

سبزترین محوطه دانشگاهی در جمهوری چک، پایداری، زندگی دانشجویی غنی، فضای خانوادگی. اینها ویژگی هایی است که دانش آموزان فعلی ما با شنیدن CZU به یاد می آورند. آیا شما هم می خواهید آن را تجربه کنید؟ فقط انتخاب کن!

اعتباربخشی سازمانی برای CZU

در سال 2019، Czech University of Life Sciences Prague برای مجموع 8 حوزه آموزشی اعتبار سازمانی اعطا کرد: زیست شناسی، اکولوژی و محیط زیست؛ علوم اقتصادی; انفورماتیک؛ جنگلداری و چوب برداری صنایع غذایی; مهندسی مکانیک، فناوری و مواد؛ علوم زمین و کشاورزی . این اعتبار برای تمام مقاطع تحصیلی دانشگاهی (مدرک لیسانس، کارشناسی ارشد و دکترا) برای حداکثر زمان ممکن 10 سال اعطا شده است.

اعتبار نهادی به یک دانشگاه این اختیار را می دهد که به طور مستقل برنامه های تحصیلی را در یک زمینه آموزشی خاص توسعه دهد و انجام دهد. بنابراین، اعطای اعتبار سازمانی معیار مشخصی از کیفیت یک دانشگاه معین است و استقلال و انعطاف بیشتری را در ایجاد و انطباق برنامه‌های تحصیلی فراهم می‌کند.

ویژگی های پردیس

سبزترین پردیس در CR

زندگی در Suchdol!

سبزترین پردیس در CR و در دسترس مرکز پراگ. کافه ها، رستوران ها، زمین های ورزشی، بیش از سه و نیم هزار درخت، و همچنین گاو، لاما یا میمون. همه اینها در پردیس Suchdol ما پنهان است. ما یک شهر کوچک و تقریبا مستقل هستیم. می توانید اینجا زندگی کنید، مطالعه کنید، غذا بخورید، تفریح کنید، ورزش کنید و استراحت کنید.

با اتوبوس تا ایستگاه مترو Dejvická 11 دقیقه طول می کشد، خطوط اتوبوسرانی 107 و 147 در ساعات اوج مصرف هر 3 دقیقه یکبار حرکت می کنند.

دانشکده مهندسی خانه آبجوسازی Suchdolský Jeník است که آبجوی دانشگاهی خودمان را دم می‌کند. علاوه بر پردیس سوچدول، تعدادی امکانات خارج از دانشگاه نیز داریم. اگر مطالعات کشاورزی یا زیست محیطی را انتخاب می کنید، می توانید آموزش خود را در املاک مزرعه ما در Lány بگذرانید. جنگل‌بانان در مرکز جنگل ما در Kostelec nad Černými lesy آموزش می‌بینند. علاوه بر این، ما مرکز شراب و انگور خود را در Mělník داریم.

  پذیرش ها

  درخواست برای تحصیلات درجه یک

  • درخواست‌ها برای تحصیل در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به صورت آنلاین ارسال می‌شوند، دوره درخواست توسط هر دانشکده مشخص می‌شود.
  • پس از ارسال درخواست خود، از طریق دفتر مدیریت مطالعات دانشکده مربوطه با متقاضی تماس گرفته می شود و در مورد مراحل بعدی (یعنی زمان و مکان حضور در مصاحبه پذیرش، وضعیت درخواست - پذیرفته شده، رد شده، گزینه های مربوطه) مطلع می شود. جذاب و غیره)
  • جدا از پر کردن و ارسال فرم درخواست به صورت آنلاین، پرداخت هزینه ثبت نام 500 CZK ضروری است. در صورت ارسال چندین درخواست در چندین برنامه تحصیلی، باید هزینه هر درخواست الکترونیکی پرداخت شود. پرداخت از طریق کارت به صورت آنلاین انجام می شود. امکان پرداخت با یک پرداخت مشترک به دلیل تشخیص پرداخت به درخواست های فردی وجود ندارد. برنامه ای که پرداخت به آن اختصاص داده نمی شود در پایان دوره درخواست از ثبت حذف می شود. هزینه در هر مرحله از فرآیند پذیرش غیر قابل استرداد است.
  • برنامه های تحصیلی به زبان انگلیسی مشروط به پرداخت شهریه می باشد. جزئیات مربوط به شهریه ها در وب سایت های هر دانشکده موجود است.

  مطالعات لیسانس

  • تحصیل در مقطع لیسانس در CZU پراگ 3 سال تحصیلی به طول می انجامد
  • اطلاعات در مورد برنامه های کارشناسی تدریس شده در CZU.
  • متقاضیان باید یک درخواست آنلاین را با مهلت های مختلف پر کنند
  • متقاضیان باید یک آزمون ورودی را پشت سر بگذارند
  • قبل از ثبت نام، همه متقاضیان باید مدرک پایان دوره متوسطه / دبیرستان را ارائه دهند.
  • ثبت نام در ابتدای هر سال تحصیلی، معمولاً اواخر سپتامبر انجام می شود
  • تحصیل در دوره های کارشناسی که به زبان انگلیسی تدریس می شود مشمول پرداخت شهریه می باشد. برای برنامه های تحصیلی که به زبان چک تدریس می شوند، شهریه لازم نیست.

  مطالعات کارشناسی ارشد

  • تحصیلات کارشناسی ارشد در CZU پراگ 2 سال تحصیلی به پایان می رسد
  • اطلاعات مربوط به تحصیلات کارشناسی ارشد در CZU در دسترس است.
  • متقاضیان باید یک درخواست آنلاین را در مهلت تعیین شده توسط دانشکده پر کنند.
  • متقاضیان باید یک آزمون ورودی را پشت سر بگذارند
  • قبل از ثبت نام، کلیه متقاضیان باید مدرک لیسانس مربوطه را ارائه دهند.
  • ثبت نام در ابتدای سال تحصیلی، معمولاً اواخر سپتامبر انجام می شود
  • تحصیل در برنامه های کارشناسی ارشد که به زبان انگلیسی تدریس می شود مشروط به پرداخت شهریه می باشد. برای برنامه های تحصیلی کارشناسی ارشد که به زبان چک تدریس می شود، شهریه لازم نیست.

  مطالعات دکتری (PhD)

  • تحصیلات دکترا در CZU 3 تا 4 سال تحصیلی به طول می انجامد.
  • اطلاعات مربوط به تحصیلات دکترا در دسترس است.
  • متقاضیان باید یک آزمون ورودی را پشت سر بگذارند
  • قبل از ثبت نام، کلیه متقاضیان باید مدرک کارشناسی ارشد مربوطه را ارائه دهند.
  • ثبت نام در ابتدای سال تحصیلی، معمولاً اواخر سپتامبر انجام می شود
  • تحصیل در دوره های دکتری به زبان انگلیسی مشمول پرداخت شهریه می باشد. برای برنامه های تحصیلی دکترا به زبان چک شهریه لازم نیست.

  الزامات ویزا

  ویزای جمهوری چک

  ویزای دانشجویی و اجازه اقامت طولانی مدت

  اطلاعات برای دانش آموزان

  وزارت کشور جمهوری چک

  1. الزامات درخواست برای اجازه اقامت طولانی مدت با هدف تحصیل
  2. سیستم رزرواسیون اتباع خارجی - قرار ملاقات خود را برای ویزا/اقامت بلندمدت ON-LINE مدیریت کنید

  حالت دانشجویی (Režim student) - مسیر سریع برای مصاحبه ویزا

  متقاضیان ویزای دانشجویی و اجازه اقامت طولانی مدت برای تحصیل در جمهوری چک (بیش از 90 روز) که نامه رسمی پذیرش برای تحصیل از یکی از دانشکده های Czech University of Life Sciences Prague (CZU) دریافت کرده اند، ممکن است نامزد شوند. توسط دفتر روابط بین‌الملل CZU برای مصاحبه‌های سریع - حالت دانشجویی (دانشجوی Režim) - در سفارت چک در کشور مبدا. مشروط بر اینکه نامزدی توسط وزارت آموزش، ورزش و جوانان جمهوری چک تایید شده باشد و توسط وزارت امور خارجه جمهوری چک پذیرفته شود، دانشجویان منتخب توسط بخش کنسولی سفارت چک در کشور مبدا تماس خواهند گرفت. (از طریق ایمیل یا تلفن)، و در نهایت یک تاریخ ثابت برای مصاحبه ویزای اقامت طولانی مدت خود و برای ارسال تمام مدارک مورد نیاز دریافت خواهند کرد.

  اطلاعیه مهم:

  • متقاضیان ویزای اقامت طولانی مدت جمهوری چک به طور خودکار واجد شرایط نامزد شدن برای مصاحبه سریع نیستند. دفتر روابط بین‌الملل CZU این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که بنا به صلاحدید خود، دانشجویان را برای حالت دانشجویی (دانشجوی Režim) نامزد کند و از نظر قانونی ملزم به معرفی دانشجو نیست، به‌ویژه زمانی که دانشجو برای نامزدی توسط دفتر مطالعات و/یا روابط بین‌الملل توصیه نمی‌شود. دفتر در یکی از دانشکده های CZU.
  • نامزدی برای حالت دانشجویی (دانشجوی Režim) به هیچ وجه تضمینی نیست که متقاضی واقعاً ویزای تحصیلی اقامت طولانی مدت دریافت کند.
  • فقط دفتر روابط بین‌الملل CZU حق ارسال نامزدی برای حالت دانشجویی (دانشجوی Režim) را به وزارت آموزش، ورزش و جوانان دارد.
  • نامزدها توسط هماهنگ کننده های تحصیلی دانشکده مربوطه تهیه می شوند که اسناد پشتیبانی لازم را به CZU IRO ارائه می کنند.
  • متقاضیان ویزای اقامت طولانی مدت حق معرفی خود را ندارند و حق قانونی برای نامزد شدن ندارند.

  اطلاعات کاربردی:

  Czech University of Life Sciences Prague بخشی از برنامه حالت دانشجویی (دانشجوی Režim) است - برنامه مشترک وزارت آموزش و پرورش، وزارت امور خارجه و وزارت کشور برای تسریع روند ویزا برای متقاضیان تحصیل در CZU از کشورها. در حالت دانشجویی (Režim student) گنجانده شده است. CZU ممکن است متقاضیانی را برای حالت دانشجویی (دانشجوی Režim) معرفی کند، در صورتی که تابعیت آنها مطابق با کشورهایی باشد که در صلاحیت کنسولی سفارت‌ها قرار دارند. متقاضیان فقط در کشوری که شهروند آن هستند می توانند در حالت دانشجویی (دانشجوی Režim) شرکت کنند. به عنوان مثال، متقاضی دارای تابعیت هندی که در روسیه زندگی می کند، ممکن است فقط برای سفارت در هند، نه در روسیه، در حالت دانشجویی (دانشجوی Režim) قرار گیرد.

  درخواست برای گنجاندن متقاضیان در حالت دانشجویی (دانشجوی Režim) توسط دانشجو ارسال نمی شود، بلکه توسط دانشگاه ارسال می شود. دانشکده پذیرش باید مدارک زیر را تهیه کند (برای دانشجویان پذیرفته شده برای تحصیل در برنامه تحصیلی کامل کاربرد دارد):

  (الف) تصمیم در مورد پذیرش برای تحصیل؛

  (ب) اسنادی که تأیید تحصیلات قبلی و ارائه دهنده آن را اثبات می کند.

  این اسناد معمولاً توسط گروه مطالعاتی دانشکده برای برنامه های به زبان چک و گروه روابط بین الملل دانشکده برای برنامه های به زبان انگلیسی تهیه می شود.
  برای اطلاعات بیشتر یا در صورت درخواست نامزدی، با دانشکده خود (گروه تحصیلی دانشکده برای برنامه های زبان چک و گروه روابط بین الملل دانشکده برای برنامه های زبان انگلیسی) تماس بگیرید.

  بورسیه و بودجه

  اطلاعات کلی

  دانشجویان می توانند از حمایت مالی در قالب بورسیه برخوردار شوند. این شامل قدردانی از نمرات خوب، فعالیت های خارج از مدرسه، و همچنین حمایت از تحصیل در خارج از کشور، بورسیه های دکترا، کمک در صورت مواجهه با شرایط دشوار دانشجو و بورسیه های اجتماعی و اسکان است. ضوابط اعطای بورس تحصیلی بر اساس قوانین بورسیه تنظیم می شود.

  فقط دستور کار بورسیه های اجتماعی و اقامتی توسط مدیریت دانشگاه انجام می شود. سایر بورسیه ها در صلاحیت های هر دانشکده است.

  بورسیه اسکان

  اگر به صورت تمام وقت تحصیل می کنید، در دانشگاه دیگری (جایی که تحصیلات خود را در آنجا شروع کرده اید)، از زمان تعیین شده تجاوز نکرده باشید (سه سال برای تحصیل در مقطع کارشناسی، دو سال برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دو سال) مستحق دریافت بورسیه تحصیلی هستید. سال برای تحصیل در مقطع دکترا)، شما در جایی که در حال تحصیل هستید زندگی نمی کنید یا در یک بازدید تحصیلی در خارج از کشور هستید (در این مورد این امر در مورد مطالعات ترکیبی نیز صدق می کند).

  لازم است برای این بورسیه به صورت الکترونیکی در UIS اقدام کنید. در دستور کار "مطالعات" در پیوند "پرتال دانشجویی" فرم "درخواست برای بورسیه تحصیلی" را خواهید یافت. قبل از ارسال درخواست، لازم است شماره حساب پرداخت کمک هزینه تحصیلی را در گزینه “بانک” وارد نمایید.

  درخواست در طول کل دوره برنامه تحصیلی معتبر است.

  کمک هزینه تحصیلی برای سه ماه گذشته به صورت ماسبق پرداخت می شود: در ژانویه (برای دوره از اکتبر تا دسامبر)، در آوریل (برای دوره از ژانویه تا مارس) و در ماه جولای (برای دوره از آوریل تا ژوئن). هیچ کمک هزینه تحصیلی برای دوره از جولای تا سپتامبر پرداخت نمی شود.

  شرایط اعطای بورسیه تحصیلی در قوانین بورسیه CZU موجود است.

  رتبه بندی

  CZU به طور قابل توجهی در زمینه های کلیدی خود در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS پیشرفت کرده است

  رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS ارزیابی های تک تک دانشگاه های جهان را با توجه به رشته هایی که در آن فعالیت می کنند منتشر کرده است. در مجموع 51 زمینه فعالیت علمی-پژوهشی دانشگاه ها مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت. CZU نیز در دو مورد از آنها رتبه بندی شده است. همانطور که رتبه بندی در وب سایت خود (نقل مستقیم انگلیسی) بیان می کند: «رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS بر اساس موضوع هر ساله برای کمک به دانشجویان آینده نگر در شناسایی دانشگاه های پیشرو در یک موضوع خاص جمع آوری می شود. از استنادهای پژوهشی، همراه با نتایج نظرسنجی‌های بزرگ جهانی از کارفرمایان و دانشگاهیان، برای رتبه‌بندی دانشگاه‌ها استفاده می‌شود.

  بنابراین CZU خود را در میان دانشگاه‌های پیشرو در کشاورزی و جنگل‌داری (در حوزه موضوعی گسترده‌تر علوم زیستی و پزشکی) و در زمینه علوم محیطی (در حوزه موضوعی گسترده‌تر علوم طبیعی) یافت. به طور خاص در کشاورزی و جنگلداری، CZU در رتبه 90 جهان قرار دارد (از 410 دانشگاه ارزیابی شده جهان، بهترین دانشگاه در جمهوری چک است؛ سایر دانشگاه های ارزیابی شده در جمهوری چک در رتبه های 200 تا 300 در این زمینه قرار دارند). در علوم محیطی، CZU در بین 463 دانشگاه ارزیابی شده در جایگاه 201 تا 250 در جهان قرار دارد (دانشگاه ماساریک با CZU جایگاه مشابهی دارد، دانشگاه چارلز رتبه 301 - 350 را دارد).

  این جانمایی نتیجه کار کل جامعه دانشگاهی است. در سال 2019 در کشاورزی و جنگلداری تنها 151 تا 200 بودیم و در رشته علوم محیطی اصلاً در این رتبه بندی قرار نداشتیم.

  رتبه بندی شانگهای: CZU در رتبه چهارم در جمهوری چک

  رتبه بندی آکادمیک دانشگاه های جهان (ARWU)، معتبر و یکی از قدیمی ترین رتبه بندی های ارزیابی فعالیت های تحقیقاتی دانشگاه ها (همچنین به عنوان رتبه بندی شانگهای شناخته می شود)، داده های جدیدی را برای سال 2022 منتشر کرده است. به گفته آنها، CZU در رتبه چهارم مشترک قرار گرفت. جمهوری چک (همراه با CTU). در سرتاسر جهان، CZU از بین تقریباً 2500 دانشگاه ارزیابی شده در رتبه 801 تا 900 قرار گرفت (بیش از 30000 دانشگاه در جهان وجود دارد).

  از دانشگاه های چک، دانشگاه چارلز (301 - 400)، دانشگاه Masaryk (401 - 500) و دانشگاه Palacký در اولوموک (701 - 800) سه مقام اول را به خود اختصاص دادند. در مجموع، هشت دانشگاه چک در بین 1000 دانشگاه برتر قرار گرفتند.

  CZU برای اولین بار در سال 2018 در رتبه بندی ذکر شده ظاهر شد، زمانی که به طور مشترک در رتبه پنجم در جمهوری چک (و 901-1000 در سراسر جهان) قرار گرفت. صعود به رتبه در طی پنج سال کیفیت رو به رشد تحقیقات دانشگاه ما را ثابت می کند.

  توجه: علاوه بر فارغ التحصیلی یا استخدام برندگان جایزه نوبل یا مدال فیلدز، در مورد ARWU، انتشارات در مجلات Nature و Science برای ارزیابی کلیدی هستند. این رتبه بندی همچنین تعداد نویسندگان پراستناد، تعداد مقالات نمایه شده در پایگاه داده Web of Science و عملکرد انتشار به ازای هر فرد وابسته به دانشگاه مورد ارزیابی را ارزیابی می کند.

  توصیفات دانشجویی

  چرا در دانشگاه علوم زیستی چک پراگ تحصیل کنید؟</p>

  پردیس دانشگاهی سبز و مدرن در پراگ

  پردیس Suchdol امکانات رفاهی زیادی را در یک مکان ارائه می دهد. از سالن های سخنرانی بزرگ گرفته تا سالن های اقامت و غذاخوری مقرون به صرفه. یک کتابخانه بزرگ، سرگرمی های پر جنب و جوش، مراکز ورزشی چند منظوره، و بسیاری از فضاهای سبز.

  طیف متنوعی از برنامه های تحصیلی به زبان انگلیسی

  آیا به محیط زیست، منابع طبیعی، تجارت، فناوری یا انفورماتیک علاقه دارید؟ ما بیش از 100 برنامه تحصیلی در زمینه های مختلف مرتبط با حوزه علوم زیستی ارائه می دهیم: 59 برنامه به زبان انگلیسی تدریس می شود.

  آموزش با کیفیت و تحقیق و توسعه پیشرفته

  طبق رتبه بندی های معتبر ما جزو سه درصد دانشگاه های برتر دنیا هستیم. ما بیشتر در علوم کشاورزی، جنگلداری و محیط زیست موفق هستیم. تضمین کیفیت فعالیت های آموزشی یکی از اولویت های اصلی و بلند مدت موسسه ما است.

  پایداری اولویت ماست

  آیا محیط زیست و مسئولیت پذیری برای شما مهم است؟ برای ما اینطور است، بنابراین ما در حال انجام اقداماتی هستیم که تا حد امکان کمتر بر سیاره تأثیر بگذاریم. طبق رتبه‌بندی بین‌المللی دانشگاه‌های جهانی UI Green Metric، ما پایدارترین دانشگاه را در جمهوری چک داریم.

  شهریه مقرون به صرفه و هزینه های زندگی

  هزینه تحصیل برای برنامه های تحصیلی انگلیسی از 200 یورو در سال شروع می شود. دانشجویانی که خود پرداخت می کنند واجد شرایط دریافت اسکان در خوابگاه های دانشجویی ما در محوطه دانشگاه هستند (تقریباً 140 یورو در ماه). ما همچنین یک خوابگاه خارج از دانشگاه غربی با اتاق های تازه بازسازی شده داریم. هزینه های زندگی در جمهوری چک در مقایسه با اروپای غربی نسبتاً پایین است.

  فرصت برای اشتغال

  نگران نباشید که بعد از تحصیل شغلی پیدا نمی کنید. سطوح اشتغال فارغ التحصیلان CZU برای سال های متمادی به طور مداوم بالا بوده است. جمهوری چک همچنین دارای یکی از پایین ترین نرخ های بیکاری در اروپا است. آیا می خواهید زمانی که هنوز در حال تحصیل هستید، ایده بهتری در مورد فرصت های خود داشته باشید؟ به نمایشگاه کار بروید که هر سال برگزار می کنیم.

  زندگی دانشجویی غنی

  پردیس ما با بیش از 20000 دانشجو شلوغ است که 4000 نفر از آنها بین المللی هستند. ما همچنین میزبان چندین سازمان دانشجویی هستیم (به عنوان مثال، شبکه دانشجویی Erasmus، AIESEC، Point One، CZU Prague Formula Racing،...). پردیس پر از فعالیت‌ها است: هفته خوش آمدگویی، Miss Agro، جشنواره فیلم علمی پراگ، مسابقات هاکی روی یخ، و رویدادهای بیشتری در انتظار شما هستند.

  گزینه های غذایی متعدد

  پردیس چندین مکان برای غذا خوردن ارائه می دهد، و علاوه بر این، بسیاری از وعده های غذایی یارانه ای دریافت می کنند. لازم نیست برای خوردن غذای خوب دست به جیب بزنید. رستوران‌های متعدد، غذاخوری، بوفه‌ها و فروشگاه CZU ما وجود دارد که انواع تنقلات سالم و سیرکننده را ارائه می‌دهد.

  زندگی و امکانات پردیس

  زندگی در SUCHDOL

  سبزترین پردیس در جمهوری چک و در عین حال در دسترس مرکز شهر پراگ. ساختمان‌های دانشکده، رستوران‌ها، زمین‌های ورزشی، بیش از سه و نیم هزار درخت، و همچنین گاو، لاما و میمون. همه اینها در محوطه دانشگاه ما در Suchdol پنهان است. می توانید اینجا زندگی کنید، مطالعه کنید، غذا بخورید، تفریح کنید، ورزش کنید و استراحت کنید.

  اتوبوس ها کمتر از 15 دقیقه تا ایستگاه مترو Dejvická فاصله دارند. خطوط اتوبوس 107 و 147 در ساعات اوج مصرف هر 3 دقیقه یکبار حرکت می کنند.

  علاوه بر پردیس سوچدول، چندین امکانات خارج از دانشگاه نیز داریم. اگر مطالعات کشاورزی یا زیست محیطی را انتخاب می کنید، می توانید آموزش خود را در املاک مزرعه ما در Lány بگذرانید. جنگل‌بانان در جنگل‌های CZU ما در Kostelec nad Černými lesy تمرین می‌کنند. علاوه بر این، ما کارخانه شراب سازی CZU خود را در Mělník داریم.

  مکان ها

  • Prague

   Kamýcká 129, 165 00, Prague

  سوالات