Keystone logo
Czech University of Life Sciences - Faculty of Agrobiology, Food and Natural Resources

Czech University of Life Sciences - Faculty of Agrobiology, Food and Natural Resources

Czech University of Life Sciences - Faculty of Agrobiology, Food and Natural Resources

مقدمه

تاریخ و تمرکز فعلی

تاریخچه دانشگاه و دانشکده با تأسیس بخش کشاورزی در دانشگاه فنی چک در پراگ در سال 1906 ، با فرمان امپراتور فرانتس ژوزف آغاز شد. پروفسور استوکلاسا ، از چهره های برجسته علوم کشاورزی در آن زمان به عنوان اولین رئیس منصوب شد.

این دانشگاه به عنوان یک نهاد مستقل در تاریخ 8 ژوئیه 1952 با فرمان دولتی تأسیس شد. دانشکده زراعت، همانطور که در آن زمان شناخته می شد، یکی از سه دانشکده موسس این دانشگاه جدید بود. از آن زمان، دانشکده مرکز اصلی آموزش و تربیت کارشناسان، عمدتاً برای شرکت های کشاورزی، تحقیقات و ادارات دولتی بوده است.

اخیراً، دانشکده تمرکز خود را گسترش داد و در سال 2005 نام خود را به دانشکده آگروبیولوژی، غذا و منابع طبیعی (FAFNR) تغییر داد. این تغییر در نام مشخص کننده تغییر از آموزش و تحقیقات در درجه اول کشاورزی به تمرکز گسترده تر است که شامل مسائل تازه در حال ظهور در مدیریت منابع طبیعی و کیفیت مواد غذایی است.

فارغ التحصیلان این دانشکده در زمینه های کشاورزی ، باغبانی ، پرورش حیوانات ، حفاظت از محصولات ، کیفیت محصولات کشاورزی ، کشاورزی ، مدیریت منابع طبیعی ، مدیریت پسماند ، معماری منظر ، توسعه روستایی و سایر زمینه های مهم برای اقتصاد ملی مشغول به کار هستند. فارغ التحصیلان ما نه تنها به عنوان مدیر شغل پیدا می کنند بلکه می توانند در ادارات دولتی ، موسسات تحقیقاتی و آموزش عالی یا کارآفرینان خصوصی مشغول به کار شوند.

ما که هستیم

با نزدیک به 4000 دانشجو و 300 کارمند، FAFNR دومین دانشکده بزرگ در دانشگاه علوم زیستی چک (CULS) و بزرگترین دانشکده با تمرکز مشابه در جمهوری چک است که هم در داخل و هم در خارج از کشور شناخته شده و مورد احترام است.

آنچه ما ارائه می دهیم

ما آموزش های با کیفیت بالا را در طیف گسترده ای از برنامه های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا ارائه می دهیم. تعدادی برنامه مطالعاتی ارائه می شود که بر تولیدات کشاورزی و باغداری ، معماری باغ و منظر ، پرورش حیوانات همراه ، استفاده پایدار از منابع طبیعی ، غذا و تغذیه انسان و بسیاری دیگر تمرکز دارد. ما تحقیقات گسترده ای انجام می دهیم که پیش شرط اعتباربخشی برنامه های تحصیلی ما است و سطح بالایی از آموزش عملی را با مشارکت فعال دانش آموزان امکان پذیر می کند. ما همکاری نزدیکی با تولیدکنندگان برجسته صنعت و ارائه دهندگان خدمات داریم ، جایی که نتایج تحقیقات کاربردی را پیاده سازی می کنیم و فارغ التحصیلان ما ممکن است اشتغال پیدا کنند.

استراتژی بلند مدت ما

هدف ما دستیابی به برتری و شناخت گسترده در زمینه های تخصصی ما است. بنابراین ، ما سرمایه گذاری قابل توجهی در زیرساخت های فنی انجام می دهیم. ما از پیگیری مستمر شایستگی های علمی و آموزشی کارکنان خود حمایت می کنیم و از نتایج کار با کیفیت بالا که قابل مقایسه با استانداردهای بین المللی است حمایت می کنیم. افزایش تعداد و کیفیت نشریات علمی ، فارغ التحصیلان با اشتغال بالا ، افزایش تقاضا برای مشارکت ما در کنسرسیوم ها و شبکه های بین المللی و حفظ همکاری دائمی با رهبران صنعت ، از جمله اهداف کلیدی ما هستند و به عنوان شاخص های مهم جهت آینده ما عمل می کنند.

آمار

امروزه دانشکده آگروبیولوژی، غذا و منابع طبیعی یک مؤسسه آموزشی و علمی مدرن و معتبر است که بیش از 4000 دانشجو و 300 کارمند را در خود جای داده و دارای جایگاهی قوی در داخل و خارج از کشور است.

  ویژگی های پردیس

  ساختمان های ما به خوبی مجهز به امکانات مدرن هستند و به دلیل سطح بالای پیشرفت فنی و فردی مستمر، دانشکده در طول سنت 110 ساله خود در ارائه آموزش و پژوهش در زمینه کشاورزی، غذا و منابع طبیعی رونق یافته است.

   مکان ها

   • Prague

    Kamýcká 129 165 00 Praha 6 - Suchdol , , Prague

   سوالات