Keystone logo
Cyprus University of Technology

Cyprus University of Technology

Cyprus University of Technology

مقدمه

درباره Cyprus University of Technology

Cyprus University of Technology (CUT) در سال 2004 به عنوان یک دانشگاه دولتی واقع در شهر ساحلی لیماسول تاسیس شد. اولین دانشجویان آن در سال 2007 پذیرفته شدند، در حالی که از آن زمان با موفقیت، هر 3 سطح مدرک یعنی BSc، MSc، PhD را ارائه کردند. در تاریخ نسبتا کوتاه خود، CUT به عنوان یک دانشگاه با رتبه برتر در قبرس و یونان به رسمیت شناخته شد و همواره به عنوان یکی از 60 دانشگاه برتر جوان و به عنوان یکی از 301-350 دانشگاه پیشرو در جهان توسط Times Higher Education رتبه بندی شده است. رتبه بندی دانشگاه های جهانی (THE) در سال های اخیر.

CUT متعهد به برتری تحقیقاتی است و در سطح بین المللی به عنوان یک رهبر منطقه ای متمایز است، با بیش از 250 پروژه تحقیقاتی موفق با حمایت مالی بیش از 44 میلیون یورو. از طریق همکاری‌ها و مشارکت‌های نزدیک، دانشگاه با صنعت، ایده‌های تحقیقاتی جدید و فرصت‌های رشد تشویق می‌شوند. یک شاخص قوی از این همکاری موفق، نرخ بیش از 80 درصد قرار دادن موفقیت آمیز فارغ التحصیلان شاغل در رشته های تحصیلی مربوطه در یک دوره کمتر از یک سال پس از فارغ التحصیلی آنها است.

در حال حاضر حدود 3000 دانشجو در 6 دانشکده، 1 مرکز زبان و 13 گروه دانشگاه در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد مشغول به تحصیل هستند.

در خدمت جامعه

مشارکت اجتماعی دانشگاه یکی از قوی ترین ارزش های آن است که هویت، استراتژی و عملیات روزانه آن را شکل می دهد. اتخاذ این ارزش دارای دو هدف مکمل و تقویت کننده متقابل است. CUT با هدف آموزش و توسعه محققان، متخصصان و شهروندانی مسئول و دارای صلاحیت علمی است که با هدایت اصول پایداری و مسئولیت اجتماعی اقدام و رهبری خواهند کرد. به طور همزمان، دانشگاه قصد دارد به عنوان یک موسسه تحقیقاتی و آموزشی فعالیت کند که ارزش افزوده ای برای اقتصاد، محیط زیست و به طور کلی جامعه فراهم می کند. به این ترتیب، دانشگاه پایداری را در 5 رکن خود (یعنی آموزش، تحقیق، عملیات، فرهنگ و اطلاع رسانی به جامعه) ادغام کرده و 17 هدف توسعه پایدار سازمان ملل متحد (SDGs) را پذیرفته است و در عین حال آماده سازی رهبران نسل های آینده است. به آینده ای بهتر برای همه مردم دست خواهد یافت.


برنامه ها و امکانات تحصیلات تکمیلی

این دانشگاه 18 برنامه تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد که 4 مورد از آنها به زبان انگلیسی و 14 به زبان یونانی تدریس می شود. علاوه بر این، 2 برنامه از طریق مسافت طولانی مطابق جدول زیر ارائه می شود.

موقعیت های دکتری نیز موجود است و توسط سرویس امور علمی و رفاهی دانشجویی در هر ترم تحصیلی یک بار برای ثبت نام و حضور در ترم بعد منتشر می شود.

مکان ها

  • Limassol

    30 Archbishop Street, 3036, Limassol

    سوالات