Keystone logo
CY Cergy Paris Universite

CY Cergy Paris Universite

CY Cergy Paris Universite

مقدمه

دانشگاه CY سرگی پاریس

از اول ژانویه 2020، دانشگاه Cergy-Pontoise و EISTI تحت یک نام جدید ادغام شدند: CY، Cergy Paris Université. از 24000 دانشجو تشکیل شده است. ESSEC به عنوان یک موسسه شریک با CY مرتبط است.

ارائه دوره های آکادمیک از یک دانشگاه کارشناسی (CY SUP) و از پنج مدرسه کارشناسی و کارشناسی ارشد، چهار مدرسه در داخل دانشگاه، که پنجمین ESSEC است، تشکیل شده است.

علاوه بر ESSEC، سایر مدارس تحصیلات تکمیلی که توسط دانشگاه CY رهبری می شوند عبارتند از:

 • CY Tech متخصص در علوم کامپیوتر، ریاضیات کاربردی، مهندسی عمران، بیوتکنولوژی و شیمی، اقتصاد و مدیریت.
 • CY Arts and Humanities، با نمایندگی مدرسه عالی ملی هنر پاریس-Cergy (ENSAPC)، مدرسه عالی ملی معماری ورسای (ENSAV)، مدرسه عالی ملی طراحی منظر (ENSP) و موسسه میراث ملی (INP) )
 • آموزش CY، به نمایندگی از موسسات INSPE، EPSS، و ILEPS.
 • حقوق و علوم سیاسی CY، به نمایندگی از پردیس Sciences Po St-Germain-en-Laye.

CY Tech

CY Tech در پاریس بزرگ و در Pau واقع شده است. این دانشگاه وضعیت "Grande Ecole" را کسب کرده است که بالاترین قدردانی است که توسط وزارت آموزش عالی و تحقیقات فرانسه اعلام شده است. CY Tech همچنین یکی از اعضای "Conférence des Grandes Ecoles" (CGE)، یک انجمن فرانسوی است که موسسات آموزش عالی نخبه را جمع آوری می کند که معیارهای سختگیرانه ای در مورد فرآیند استخدام، رویکرد آموزشی، و شبکه بین المللی و شرکتی دارند. پس از اتمام دیپلم آموزش متوسطه یا از طریق یک کلاس مقدماتی اختصاصی پس از متوسطه قابل دسترسی است، مدرک کارشناسی ارشد را در این چهار زمینه ارائه می دهد: ریاضیات کاربردی، علوم کامپیوتر، مهندسی عمران، بیوتکنولوژی و شیمی. دو بخش دانشگاهی در CY Tech ادغام شده‌اند: مؤسسه علوم و تکنیک‌ها (IST) و مؤسسه اقتصاد و مدیریت (IEG)، که ارائه دوره کلی ما را در این زمینه‌های خاص گسترش می‌دهد.

پیشنهاد دوره CY Tech به روش زیر ساختار یافته است:

 • یک برنامه پنج ساله مهندسی Grande Ecole.
 • کلاس های آمادگی بعد از متوسطه که منجر به ثبت نام برنامه Grande Ecole می شود.
 • برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد؛
 • برنامه های آموزشی مستمر: کارشناسی ارشد تخصصی;
 • کارشناسی ارشد بین المللی با پردیس های واقع در خارج از فرانسه؛
 • Ph.D. برنامه ها.

ماموریت ما، ارزش های ما

ماموریت CY Tech برآورده کردن انتظارات رو به رشد دانشجویان و صنعت است. از طریق برنامه‌های نوآورانه و تبادل اساتید، ما به دنبال ارائه یک تجربه آموزشی جذاب به دانشجویان خود هستیم. دانشجویان می توانند برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را در هر دو رشته مهندسی و مدیریت انتخاب کنند. دانش‌آموزان همچنین دانش ارزشمند و مهارت‌های مدیریتی جهانی را از طریق دوره‌های کارآموزی و تحصیل در خارج از کشور با دانشگاه‌های سراسر جهان به دست می‌آورند. از زمان آغاز به کار CY Tech، این موسسه به تدریج خود را با اقتصاد در حال تکاملی که برنامه درسی گسترده و متنوعی را ارائه می دهد که با دیدگاه معاصر جهان امروز مطابقت دارد، سازگار کرده است. اهداف آن عبارتند از:

 • چالش محور برای آماده سازی دانش آموزان و کارکنان به عنوان شهروندان جهانی و یادگیرندگان مادام العمر که برای آینده سیاره زمین و بشریت مراقبت و اقدام می کنند.
 • متعهد به اصول باز بودن و دربرگیری با ایجاد منابع باز و پلتفرم‌های مشترک، تأیید برنامه‌های علمی باز، و حمایت از مکانیسم‌های دسترسی، تحرک و فراگیری است که پتانسیل فکری و اجتماعی ما را آزاد می‌کند.

153687_CYTech-AtriumarriereplanPau.JPG

مشارکت بین المللی CY Tech

مشارکت بین المللی CY Tech غیرقابل انکار است و شامل تجربه کاری در خارج از کشور، مبادلات دانشگاهی و همچنین گزینه های مدرک دوگانه است. موسسه ما اخیراً منشور اراسموس را برای آموزش عالی تمدید کرده است. این به رسمیت شناختن تخصص ما را در تحرک دانشجویان و کارکنان در همکاری قوی برای نوآوری و اقدامات خوب تحت خط مشی Erasmus + نشان می دهد. دانشگاه CY عضو پردیس فرانسه، آژانس رسمی برای ارتقای آموزش عالی فرانسه در سراسر جهان است. CY Tech همچنین با سازمان‌ها و انجمن‌های مختلف اروپایی و بین‌المللی (EUTOPIA، EAIE، NAFSA، n+i Network، AIEA و غیره) همسو شده است که هدف آنها ارتقای پیشرفت آموزش بین‌المللی است.

CY صاحب یک مرکز زبان و همچنین یک مرکز آزمون مجاز ETS TOEIC است. دانشگاه ما اخیراً برچسب "Bienvenue en France" را دریافت کرد که مؤسسات آموزش عالی فرانسه را که امکانات پذیرش اختصاص داده شده به دانشجویان بین المللی را ایجاد کرده اند متمایز می کند. CY در حال ایجاد پیوندهای محکم با دانشگاه های چین است که به ایجاد یک موسسه فرانسوی-چینی برای بین المللی کردن بیشتر فرصت های آموزشی کمک می کند. یکی از برجسته ترین دستاوردها در سطح اروپا، توسعه اخیر اتحادی متشکل از شش دانشگاه همفکر است که در بلژیک، اسلوونی، اسپانیا، سوئد، بریتانیا و فرانسه با عنوان EUTOPIA واقع شده است. ماموریت EUTOPIA ایجاد یک اتحاد منحصر به فرد و جسورانه از نهادهای متحول و متعهد در دراز مدت است. این اتحاد پیوندهای محکمی را در میان جوامع منطقه ای، ساختارهای نهادی و شرکت های محلی ایجاد کرده است. دانشجویان، پژوهشگران و کارکنان EUTOPIA با یکدیگر همکاری می کنند تا یک مدل دانشگاهی جدید بسازند که منعکس کننده یک اروپای باز و متحد با احترام به شهروندان و محیط زیست است.

دیپلم CY Tech به عنوان بخشی از معیارهای رسمی تشخیص دیپلم ملی، به گواهی زبان رسمی به زبان انگلیسی به عنوان زبان خارجی نیاز دارد. CY Tech 250 مشارکت دانشگاهی در سراسر جهان در دو سال آینده امضا خواهد کرد، از جمله بیش از 20 گزینه بین المللی مدرک دوگانه. تعداد قابل توجهی از برنامه های همکاری به مؤسسه اجازه می دهد تا تحرک ورودی را از طریق ارائه دوره های آموزشی در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و فوق لیسانس خود به زبان انگلیسی افزایش دهد. با توجه به چشم انداز جهانی CY Tech، موسسه ما قصد دارد در آینده نزدیک یک پردیس در سنگاپور افتتاح کند.

چه چیزی CY Tech را متفاوت می کند؟

چشم انداز بلندپروازانه ما: CY، که به عنوان دانشگاهی با موقعیت های متنوع، جامعه محور و بین المللی تعریف می شود، به دنبال آموزش نسل های جدید در چالش های پیچیده یک جامعه جهانی شده با اهداف توسعه پایدار، تعالی دانشگاهی و تجربه دانشجویی با کیفیت است.

وضعیت رتبه‌بندی بالا: رتبه‌بندی‌های ملی و بین‌المللی که توسط بسیاری از رسانه‌ها و وب‌سایت‌های تخصصی به رسمیت شناخته شده است، بار دیگر نشان می‌دهد که ارائه‌های دوره CY یکی از بهترین‌ها در زمینه‌های مهندسی، مدیریت، ریاضیات و amp. امور مالی، بین المللی سازی و ادغام حرفه ای.

تحقیقات پیشرفته & فعالیت‌های انتقال فناوری: تحقیق و انتقال فناوری در قلب پویایی CY Tech قرار دارد که مأموریت‌های آن به تخصیص دانش علمی کمک می‌کند. CY Tech چشم انداز خود را بیان می کند و یک سیاست فعال در زمینه نوآوری انتقال فناوری فعالیت های تحقیقاتی خود را دنبال می کند که توسط محققان تمام وقت شناخته شده در چهارده آزمایشگاه و پنج آزمایشگاه باز در مدل سازی و علوم تجربی انجام می شود.

طیف گسترده ای از امکانات ارائه شده در پردیس:

 • چهار کتابخانه با بیش از 2 میلیون نشریه.
 • چهار خوابگاه دانشگاهی و تسهیلات مسکن خصوصی؛
 • امکانات ورزشی دانشجویی با بیش از 30 فعالیت فردی و تیمی؛
 • چهار رستوران دانشجویی، چهار کافه تریا؛
 • 47 انجمن دانشجویی;
 • بسته کاملی از فعالیت‌های فرهنگی شامل «کوپن پاس فرهنگی»، یک مجوز ویژه که تخفیف‌هایی را برای رزرو سالن‌ها و سینماها و سایر رویدادهای فرهنگی در پاریس بزرگ ارائه می‌دهد.

برچسب "Bienvenue en France": این تقدیرنامه ملی که توسط دانشگاه ما اعطا می شود، تخصص ما را به دانشجویان بین المللی، عمدتاً در زمینه های زیر، افزایش می دهد:

 • کیفیت و دسترسی به اطلاعات و امکانات پذیرش؛
 • خدمات پشتیبانی آموزشی؛
 • تسهیلات مسکن و توسعه زندگی پردیس؛
 • توسعه شغلی پس از فارغ التحصیلی و خدمات فارغ التحصیلان.

برج ایفل، پاریس، فرانسه

مکان: پاریس بزرگ

منطقه پاریس علاوه بر امکانات دانشگاهی، چیزهای زیادی برای ارائه به دانشجویان بین المللی مانند تاریخ، هنر و فرهنگ دارد. برتری علمی این مکانی منحصر به فرد برای یادگیری، کشف، مطالعه، تعامل و تبادل است، مکانی که در آن گفتگو، برادری، آزادی و خلاقیت همیشه حاکم خواهد بود. پاریس چندین سال است که در رتبه بندی بهترین شهرهای دانشجویی QS قرار دارد. تنها ۲۵ دقیقه از شهرت جهانی Les Champs Elysees یا La Défense (یکی از مهمترین مناطق تجاری پر از آسمان‌خراش‌های آینده‌نگر در اروپا) شهر Cergy-Pontoise قرار دارد. قلب تاریخی منطقه Cergy-Pontoise در گذشته ای معتبر رشد می کند که اغلب خود را در تقاطع تاریخ خود فرانسه می بیند، مانند زمانی که دربار سلطنتی در آنجا اقامت داشت. شهرت آن از طریق اقامت طولانی مدت کامیل پیسارو گسترش یافت که مناظر متنوع شهر و حومه اطراف آن را در آثار متعددی نقاشی کرد که اکنون در بزرگترین موزه های جهان یافت می شوند. سرگی پونتوا که دارای میراثی غنی بود، در 30 مارس 2006 به عضویت شبکه ملی شهرها و سرزمین های هنر و تاریخ درآمد. این برچسب که توسط وزارت فرهنگ و ارتباطات ارائه می‌شود، سیاستی را با هدف ارتقای میراث و معماری ارائه می‌کند. امروزه سرگی به عنوان یک مرکز دانشجویی پر جنب و جوش شناخته می شود.

توصیفات دانشجویی

مکان ها

 • Cergy

  Avenue du Parc, 95000, Cergy

  • Pau

   2 Boulevard Lucien Favre- CS 77563, 64075, Pau

   • Saint-Germain-en-Laye

    Saint-Germain-en-Laye, فرانسه

    سوالات