Keystone logo
China University of Petroleum

China University of Petroleum

China University of Petroleum

مقدمه

تاریخچه

دانشگاه چین از نفت (CUPB) در سال 1953 و مدیریت وزارت آموزش و پرورش تاسیس شد، نامزد دریافت جایزه به عنوان یکی از دانشگاه های مهم ملی در سال 1960، و یک 211، دانشگاه ملی است. به عنوان یک دانشگاه ملی ردیف اول چین، ماموریت CUPB است برای آماده سازی مهندسین واجد شرایط و ارائه خدمات فنی برای صنعت جهانی نفت از طریق آموزش آن از بالاترین کیفیت و تحقیق بسیار عالی است.

بررسی اجمالی دانشگاه

با سال ها تلاش، CUPB شده است کار بر روی بهبود کیفیت برنامه های خود، پیوسته در حال توسعه به ماندن در لبه برش از تحقیق و صنعتی پیشرفت و گسترش رشته و زمینه های تحقیقاتی. تمرکز کنونی CUPB شامل زمینه های مرتبط با انرژی های سنتی خود را کنار با توسعه فن آوری های جدید به پایدار و تجدید پذیر انرژی و فن آوری انرژی پاک، فن آوری آب های عمیق، استراتژی انرژی و مطالعه سیاست، فن آوری با خیال راحت مهندسی، مهندسی محیط زیست و مدیریت انرژی. 16 کالج در مجموع در CUPB ارائه می دهد که 27 مقطع کارشناسی، 99 برنامه استاد و 48 برنامه های دکترا وجود دارد. این 2 آزمایشگاه های ملی کلیدی، 1 مرکز آموزش مهندسی ملی و 20 آزمایشگاه وزارتی کلیدی و یا مراکز تحقیقاتی است.

دانشگاهیان، که برای موقعیت CUPB را به عنوان یک رهبر ملی در موضوعات مرتبط با انرژی حساب، یک بخش اساسی از محیط غنی علمی آن است. می 1369 معلمان در مجموع از جمله 229 و 274 استاد دانشیار وجود دارد. در میان آنها، دو برنده آکادمی چینی علوم جوایز، دو برنده آکادمی چینی جوایز مهندسی وجود دارد. CUPB در حال حاضر دارای 7،663undergraduate دانش آموزان، دانشجویان کارشناسی ارشد 5426، 1076 دکترا و 832 دانش آموزان در خارج از کشور از 52 کشور جهان است.

یکی از اصول CUPB بوده است تا به همکاری نزدیک با شرکت های انرژی جهان پیشرو مانند شرکت ملی نفت چین، چین نفت و شرکت شیمیایی، چین ملی نفت فلات قاره، TOTAL، شل، پتروناس، شرکت سعودی آرامکو، Kogas، BP، استات اویل ، و غیره. بیش از 65 درصد از پروژه های تحقیقاتی خود را توسط این سازمان پشتیبانی می شود. بین المللی یکی از سه اولویت های استراتژیک کلیدی CUPB که هدف این است که جذب دانشمندان در سراسر جهان و شامل دانشکده و دانشجویان ما به اکتشاف جهان و به اشتراک گذاری ظرفیت خود را با جهان از طریق ارتباط با موسسات همکار جهانی CUPB است. CUPB در حال حاضر دارای رابطه و همکاری با موسسات آموزش 120 بالاتر و سازمان های علمی از 36 کشور جهان است.

پردیس دانشگاهی

دانشگاه چین از نفت، پکن، در یک منطقه خوش منظره و زیبا مورد علاقه توریست در Changping شهرستان، پکن، در حدود 5 مایل به مقبره های مینگ و 15 مایل به دیوار بزرگ واقع شده است. Changping پویا و در عین حال گذاشته پشت، فرهنگی غنی اما به زمین است. به راحتی می توانید Changping با پای پیاده و یا با دوچرخه با اندازه کامل آن را کشف کند. CUPB دارای یک کمپ زیبا به دو محله نسبتا مستقل است که آموزش و یادگیری امکانات بسیار عالی و مناطق مسکونی به خوبی مجهز تقسیم شده است.

مکان ها

  • Beijing

    China University of Petroleum-Beijing, 18 Fuxue Road, Changping, , 102249, Beijing

سوالات