Keystone logo
The Catholic University of America, Department of Biology

The Catholic University of America, Department of Biology

The Catholic University of America, Department of Biology

مقدمه

به گروه زیست شناسی خوش آمدید

هر ترم گروه زیست شناسی دانش آموزان فارغ التحصیل میزبان یک سری سمینار که در آن سخنرانان دعوت از نهادهای دیگر ارائه نتایج تحقیقات خود را.

سمینارها در روز دوشنبه در 11:10 در Rm برگزار شد. 215 McCort بخش. پیتزا است در ساعت 12:00 PM در Rm خدمت کرده است. 200 زیر سمینار.

این رویداد توسط انجمن دانشجویان تحصیلات تکمیلی حمایت شده است.

باشگاه زیست شناسی

این باشگاه زیست شناسی CUA یک سازمان برای همه کسانی که علاقه مند در علوم زندگی است. در طول سال تحصیلی باشگاه سازماندهی ترکیبی از فعالیت های اجتماعی و آموزشی فراهم می کند که فرصت های زیادی برای دانش آموزان به تعامل با اعضای هیات علمی و با یکدیگر. حامیان مالی باشگاه سخنرانی سری مسائل جاری و سایر موضوعات مورد علاقه، و فراهم می کند کاربران با فرصت برای برقراری تماس با متخصصان در علوم زندگی.

نمونه ای از فعالیت های باشگاه های اخیر شامل: استقبال حزب در آغاز سال تحصیلی؛ مذاکرات حرفه ای؛ سقوط شام؛ سخنرانی سری؛ برنامه premed گرا؛ حزب کریسمس. پایان سال کباب کردن، و. بیدار کننده شکرگزاری صندوق برای برخی (تا دیگران بخورند).

ماموریت

مرکز آموزش پیشرفته در زیستشناسی سلولی و مولکولی، یک واحد از گروه زیست شناسی در دانشگاه کاتولیک امریکا شده است در سال 1983 به عنوان یک مرکز بین المللی به منظور ارائه آموزش های متخصص برای دانشمندان، تکنسین ها، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و همراهان پس از دکترا. تمرکز خود را بر مفاهیم مرتبط با biomedically جدید و تاسیس و فن آوری است که ارائه دهنده انگیزه اصلی برای تحقیقات معاصر، برنامه های ابتکاری صنعتی، و تکنیک های آزمایشگاه تشخیصی پیچیده است.

مکان ها

  • Washington

    Department of Biology 103 McCort-Ward The Catholic University of America 620 Michigan Avenue NE. Washington, DC 20064, , Washington

    برنامه ها

    سوالات