Keystone logo
Cromwell UK International Education

Cromwell UK International Education

Cromwell UK International Education

مقدمه

خوش آمدید به آموزش Cromwell

Cromwell UK International Education یک ارائه دهنده آموزش عالی است، طیف گسترده ای از برنامه های آموزشی را با همکاری دانشگاه های برجسته در انگلستان ارائه می دهد. هدف کرومول این است که آخرین دانش را با بهترین شیوه های ارائه شده به فرد و جامعه تبدیل کند تا موثر و کارآمد باشد تا با چالش های صنعتی و اجتماعی دنیای در حال تغییر با ارزش های مثبت روبرو شود.

کرموول توسط گروهی از کارشناسان آموزش دیده، متخصصان روانشناسی و مدیران سابق شرکت های مدنی تحت هدایت کارآفرینی قوی رهبری می شود و به طور موثر به پتانسیل های انسانی برای تامین نیازهای بازار کار کمک می کند.

مدارک تحصیلی که کرمول ارائه می دهد، در حالی که آموزش شغلی خود را که هر دانش آموز را به سمت بالا از نردبان شغلی می گیرد، به عنوان مرحله ای عمل می کند و تلاش می کند همه دانش آموزان خود را با نگرش و مدارک مناسب مورد استفاده قرار دهد. ما اولین مرکز تأمین شده در امارات متحده عربی هستیم که مرز بین المللی برای آموزش و پرورش ارائه می دهد. ما آموزش استاندارد جهان را به صورت محلی تحت تأثیر قرار می دهیم.

دیدگاه ما

کرمول انگلستان به طور مداوم تلاش می کند که موقعیت خود را به عنوان یکی از مؤثرترین ارائه دهندگان آموزش بین المللی در منطقه حفظ کند و در زمینه تدریس، تحقیق، خدمات عمومی و توسعه اقتصادی با ارائه آموزش استاندارد جهانی که در معرض قرار گرفتن در معرض جهانی قرار دارد، حفظ شود.

مأموریت

زندگی را تغییر دهید تا با آموزش دادن، ایجاد دانش، قرار دادن بین المللی و ایجاد دانش برای کار در مقیاس وسیع با برتری به جامعه خدمت کنید. نسل جوان را به رقابت با ارزش های بازار جهانی تبدیل کنید.

مکان ها

  • Ajman

    Behind Honda Showroom, Rumailah, , Ajman

سوالات