Keystone logo
Copenhagen Institute of Interaction Design

Copenhagen Institute of Interaction Design

Copenhagen Institute of Interaction Design

مقدمه

حلقه CIID از CIID در Vimeo.

Copenhagen Institute of Interaction Design میزبان طیف وسیعی از ابتکارات آموزشی است

فعالیتهای آموزشی ما یک محیط یکپارچه را برای مشارکت کنندگان ، اعضای هیئت علمی و کارکنان ارائه می دهد تا در یک محیط استودیویی چند فرهنگی و چند رشته ای با هم کار کنند. این مدرسه منتخب چشمگیر و متنوعی از اساتید بازدید کننده بین المللی است که به عنوان متخصص در زمینه های خود بسیار شناخته می شوند.

ما پیوسته تعریف خود را از طراحی تعامل از طریق ماهیت در حال توسعه برنامه های درسی خود توسعه می دهیم. با رهبری فلسفه "یادگیری با انجام" و رویکردی مردم محور ، دانش آموزان تشویق می شوند تا قبل از ایجاد ایده ، موضوعات را بررسی کنند. سپس این مفاهیم در آزمایشگاه و کارگاه مجهز نمونه اولیه می شوند.

CIID مدل جدیدی از آموزش را ارائه می دهد که هم برای دانشگاه و هم برای صنعت مناسب است. از طریق مشارکت های مشارکتی صنعتی و پروژه های پیش روی صنعت ، دانش آموزان در معرض طیف گسترده ای از موضوعات و زمینه های دنیای واقعی قرار می گیرند.

113158_1.jpg

مدرسه تابستانی CIID در سراسر جهان این فرصت را به شرکت کنندگان می دهد تا مهارتها و ابزارهای طراحی و نوآوری را از طریق یک سری کارگاههای 5 روزه به دست آورند. این کارگاه ها توسط متخصصان برجسته بین المللی در زمینه های نوآوری ، فناوری دیجیتال و رهبری خلاق تسهیل می شود. این یک تجربه همهجانبه و در عین حال جمع و جور است که فرصتی را برای بررسی امکانات تفکر طراحی ، نمونه سازی اولیه و تطبیق فناوری های نوظهور ارائه می دهد. این برای همه باز است و به این معنی است که دانش آموزان و متخصصان از همه زمینه ها را قادر می سازد از مهارت ها و فرایندهای طراحی تعامل در کار/پروژه های خود استفاده کنند. تا کنون مدرسه تابستانی در دانمارک ، کاستاریکا و هند برگزار می شود و ما می توانیم آن را به مناطق دیگر ببریم.

113161_2.jpeg

برنامه های حرفه ای CIID کارگاههای فشرده و چند روزه ای است که در صورت تقاضا برای شرکتها یا عموم مردم در شهرهای بزرگ جهان در حال اجرا است. دوره های ما که توسط طراحان و متخصصان میدانی در سطح جهانی آموزش داده می شود ، به شما یا تیم شما کمک می کند تا دانش ، مهارت ، شبکه و چشم اندازهای شغلی خود را ظرف سه روز یا بیشتر تقویت کنید. دوره های ما که بر اساس طراحی و نمونه سازی مبتنی بر مردم متمرکز شده اند ، بر برنامه های کاربردی در دنیای واقعی و مهارت های عملی و کاربردی تأکید دارند. شما از طریق ترکیبی از سخنرانی ها ، تمرینات و پروژه های تسریع شده به شدت با همسالان و مربیان خود کار خواهید کرد.

113160_3.jpg

برنامه طراحی تعامل CIID (IDP) (1 سال) به شرکت کنندگان آموزش می دهد که چگونه محصولات ، خدمات و محیط ها را طراحی و پیاده سازی کنند - مطابق با چشم انداز CIID برای الهام بخشیدن به اقدامات بهتر در آینده. ما به تنوع تجربه ، تفکر و فرهنگ ایمان داریم - و مهارت هایی را برای کار گروهی ، ارتباطات و همکاری ارائه می دهیم ، نه فقط مهارت های فنی و طراحی. پس از یک فرآیند دقیق انتخاب ، ما افرادی را از سراسر جهان انتخاب می کنیم تا در برنامه طراحی تعامل ما شرکت کنند. هر فرد مهارت های فردی را با خود به همراه می آورد و IDP بستر موثری برای یادگیری همتا به همتا است. ما کاستاریکا را به عنوان اولین مکان برای برنامه طراحی تعامل در خارج از دانمارک انتخاب کرده ایم زیرا این کشور میزبان سرسام آور 6 درصد از تنوع زیستی جهان است. این امر مکانی عالی برای تمرکز بر راه حل های زندگی محور است. هدف ما این است که از نوآوری های مترقی درس بگیریم و بر اساس آن این واقعیت را ایجاد کنیم که این منطقه در حال حاضر بیش از 99 درصد برق خود را با استفاده از پنج منبع تجدید پذیر مختلف تولید می کند: انرژی آبی (78 درصد) ، باد (10 درصد) ، انرژی زمین گرمایی (10 درصد) ، زیست توده و خورشیدی (1).

مکان ها

 • San José

  Omar Dengo Foundation in San José/ La Selva Research Station in the Costa Rican jungle, , San José

  • Copenhagen

   Copenhagen, دانمارک

   برنامه ها

   سوالات