Keystone logo
Community College Of Denver

Community College Of Denver

Community College Of Denver

مقدمه

Community College Of Denver (CCD) تنها کالج جامعه در شهر و شهرستان دنور است و توسط تاریخ ، هنر ، ورزش و فرهنگ احاطه شده است.

CCD به عنوان یكی از 13 م Collegeسسه در سیستم کالج كلورادو ، سومین دانشگاه بزرگ است كه بیش از 8000 دانشجو در آن به صورت آنلاین و در كلاس درس می روند. در سال 1967 ، قانونگذار کلرادو CCD را ایجاد کرد ، کلاسها سه سال بعد در یک نمایشگاه اتومبیل بازسازی شده نزدیک مرکز Civic شروع می شود. طی چند سال آینده ، این کالج به دلیل افزایش سریع ثبت نام ، در ویترین فروشگاه های اطراف خرده فروشی گسترش یافت. خوشبختانه ، در سال 1975 ، کالج به محوطه مرکز آموزش عالی اوراریا با مساحت 150 هکتار در مرکز شهر دنور نقل مکان کرد.

در ابتدا محل شهر مرزی Auraria در سال 1858 بود ، این دانشگاه دارای قدیمی ترین بنای ماندگار در دنور است - معبد سابق امانوئل (گالری امانوئل فعلی) ، یک فضای نمایشگاهی برای آثار هنری دانشجویان و اساتید. واقع در ساحل غربی Cherry Creek ، CCD همچنین تنها دانشکده جامعه در کشور است که دارای یک دانشگاه با دو دانشگاه چهار ساله است - دانشگاه ایالتی متروپولیتن دنور و دانشگاه کلرادو - دنور. این سه م institutionsسسه با هم از ساختمانهای کلاس ، یک مرکز بهداشتی کاملاً در دسترس ، یک کتابخانه منطقه ای ، امکانات تفریحی ، یک مرکز هنرهای نمایشی و یک اتحادیه دانشجویی مشترک هستند.

به مجموعه دانشجویی ثروتمند ما بپیوندید و اهداف آموزشی خود را در اینجا در کالجی شروع کنید که از اهداف دانشجویان پشتیبانی می کند ، موفقیت های آنها را جشن می گیرد و به دنبال افزایش تعداد فارغ التحصیلان دانشگاه در شهر دنور و جوامع اطراف آن است.

مکان ها

 • Aurora

  Alton Way,1070, 80230, Aurora

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات