Keystone logo
Columbia Video Network - The Fu Foundation School Of Engineering And Applied Science

Columbia Video Network - The Fu Foundation School Of Engineering And Applied Science

Columbia Video Network - The Fu Foundation School Of Engineering And Applied Science

مقدمه

کلمبیا شبکه ویدئو شده است در این حوزه آموزش آنلاین از زمان آغاز آن در سال 1986، را قادر می سازد هزاران نفر از متخصصان کار و دانش آموزان از راه دور قرار دارد از آموزش از راه دور بهره مند شوند و دنبال کردن مدارج خود را بدون هر گونه شرایط اقامت در محوطه دانشگاه در نیویورک مدرسه بنیاد علوم مهندسی و کاربردی (دریاها) ارائه می دهد آموزش مبتنی بر گسترده ای در درون یک دانشگاه تحقیقاتی عمده است و ایده آل مناسب به تعلیم رهبران مهندسی فردا و تشویق سواد فنی. مهندسی و علوم کاربردی برنامه های ما، که در میان قدیمی ترین و با نفوذ ترین، در آغوش فن آوری های جدید کشور و فرصت های میان رشته ای می باشد.

هدف ما این است برای توانمند سازی دانش آموزان ما برای تبدیل شدن به رهبران تکنولوژی فردا. در این راستا، ما برتری در آموزش پرورش و در پژوهش شرکت در سطح جهانی با هدف ترویج برتری در لبه برش. ما به شما خوش آمد به ما بپیوندید در این سفر هیجان انگیز به آینده است.

هستند بسیاری از فرصت های تحصیلی فارغ التحصیل در دسترس شما وجود دارد آنلاین از کلمبیا شبکه ویدئو. CVN دانش آموزان از توجه شخصی مرتبط با کالج کوچک و همچنین از منابع علمی گسترده ای از یک موسسه تحقیقاتی عمده بهره مند شوند. به عنوان یک دانشجوی کلمبیا، شما امکان دسترسی به اساتید مشهور جهان که رهبران و نوآوران در زمینه های مربوطه هستند.

دانشجویان مهندسی آنلاین کارشناسی ارشد در کلمبیا لذت بردن از یک آرایه وسیعی از برنامه های آکادمیک را انتخاب کنید از جمله تحقیق در عملیات، روش در امور مالی، صنعتی و مهندسی سیستم، مهندسی پزشکی، مهندسی شیمی، ریاضی کاربردی، فیزیک کاربردی، علوم کامپیوتر، مهندسی برق، مکانیک و مهندسی عمران، مهندسی ساخت و ساز و مدیریت سیستم، علم مواد.

مکان ها

  • New York

    Columbia Video Network, 500 W. 120th Street, 540 Mudd, MC 4719, NY 10027, New York

    سوالات