Keystone logo
Columbia University Mailman School of Public Health

Columbia University Mailman School of Public Health

Columbia University Mailman School of Public Health

مقدمه

از سال 1922، مدرسه میلمن در خط مقدم تحقیقات بهداشت عمومی، آموزش و همکاری جامعه بوده است. این مدرسه با پرداختن به همه چیز از بیماری های مزمن گرفته تا اچ آی وی/ایدز و سیاست های مراقبت های بهداشتی، به مسائل مهم بهداشت عمومی امروزی می پردازد و تحقیقات را به عمل تبدیل می کند.

تفاوت پستچی

در سرتاسر جهان، چالش‌های پیچیده فزاینده‌ای بر سلامت نسل‌های کنونی و آینده تأثیر می‌گذارد، از جمله بحران آب و هوا، شرایط اضطراری بشردوستانه، شهرنشینی، پیری جمعیت، و افزایش نابرابری‌های بهداشتی.

متخصصان بهداشت عمومی برای محافظت و بهبود سلامت مردم در همه جا با پیشرفت دانش جدید، اطلاع رسانی و تأثیرگذاری بر سیاست های عمومی، توسعه و اجرای راه حل ها و ترویج رفتارهای سالم تلاش می کنند.

از زمان تأسیس مدرسه ما در سال 1922، ما نسل‌هایی از رهبران بهداشت عمومی را آموزش داده‌ایم، اکتشافات پیشگامانه پیشرفته‌ای را انجام داده‌ایم و راه‌حل‌های نوآورانه‌ای برای محافظت و بهبود سلامت مردم در همه جا ارائه کرده‌ایم. ما آموزش، علم و عدالت اجتماعی را با هم ترکیب می کنیم تا به نابرابری های بهداشتی رسیدگی کنیم و برابری سلامت را در سراسر جهان پیش ببریم.

برنامه‌های آموزشی در سطح جهانی ما یک برنامه درسی مبتنی بر مهارت‌های نوآورانه، همکاری‌های تحقیقاتی و تجربیات عملی میدانی را ادغام می‌کند تا دانش‌آموزان را برای نقش‌های رهبری در طیف وسیعی از صنایع و بخش‌ها، در عمل حرفه‌ای، یا در پژوهش و دانشگاه آماده کند. فعالیت ها و رویدادهای پردیس، خدمات پشتیبانی، و محیط پرورشی به شکوفایی و تعالی دانش آموزان کمک می کند.

هیئت علمی درخشان ما در رشته‌های مختلف - زیست‌شناسی، جامعه‌شناسی، آمار، تاریخ، سیاست و بسیاری دیگر - کار می‌کنند تا سلامت عمومی را از تئوری به عمل از طریق تحقیقات و برنامه‌های نوآورانه در سراسر جهان ببرد. ما با روحیه ای خلاق، کارآفرین و جاه طلب، کشف و راه حل هایی را برای مقابله با بزرگترین چالش های سلامت قرن بیست و یکم پیش می بریم. پورتفولیوی تحقیقاتی ما در میان بزرگترین دانشکده‌های بهداشت عمومی است و ما میزبان ده‌ها برنامه و آزمایشگاه تحقیقاتی از جمله ICAP، مرکز عفونت و ایمنی، و مرکز پیری رابرت ان. باتلر کلمبیا هستیم.

شهر نیویورک پویا و متنوع و دانشگاه مشهور کلمبیا در جهان، فرصت های بی حد و حصری را برای رشد شخصی و حرفه ای فراهم می کند. ما با جمعیت های مختلف در سراسر پنج منطقه شهر و در محله واشنگتن هایتس محلی خود در مورد مسائل بهداشتی پیچیده، از جمله آموزش HIV/AIDS، پیشگیری و مراقبت، طرح های ترک سیگار، و برنامه هایی برای جلوگیری از اپیدمی رو به رشد آسم در محیط شهری ما کار می کنیم.

مهمترین تفاوت؟ جامعه ی ما. فراگیر، مشارکتی و متنوع، فرهنگ ما برای کار ما، تجربه دانش آموزان ما و جایی که آنها از اینجا می روند ضروری است.

چشم انداز استراتژیک برای قرن بیست و یکم

در می 2008، دانشگاه کلمبیا انتصاب دکتر لیندا پی فرید را به عنوان رئیس مدرسه میلمن اعلام کرد. دین فرید که یک رهبر ملی در زمینه بهداشت و اپیدمیولوژی سالمندان است، قبلاً بخش پزشکی و پیری سالمندان جانز هاپکینز و برنامه دانشکده بهداشت عمومی بلومبرگ در اپیدمیولوژی پیری را رهبری می کرد.

از ابتدا، دین فرید اساتید، دانشجویان، فارغ التحصیلان و سهامداران کلیدی را برای شناسایی نقشی که مدرسه میلمن باید در رسیدگی به چالش های سلامت عمومی آینده ایفا کند، درگیر کرده است. تحت این طرح راهبردی جدید، مدرسه به تمرکز بر روی مناطقی که به طور سنتی در آنها برتری داشته است، مانند HIV و سایر بیماری‌های عفونی، سلامت روان، بهداشت باروری و بهداشت محیط، ادامه خواهد داد و بر میراث قوی مدرسه از کار در جهان استوار خواهد شد. و سلامت شهری، سلامت کودکان و سیاست غذایی.

این طرح همچنین خواستار ایجاد قدرت تحقیقاتی و تخصص در زمینه‌های مهم در قرن بیست و یکم، مانند پیشگیری از بیماری‌های مزمن، آب و هوا و سلامت، علم سیستم‌ها، و تضمین سلامت جامعه سالخورده با اتخاذ رویکردی در مسیر زندگی برای پیشگیری است. بیماری و ناتوانی همه این ابتکارات نیازمند تمرکز، تجزیه و تحلیل چند سطحی، مدل‌های جدید سیستم سلامت، و همکاری و رهبری بین رشته‌ای هستند.

مأموریت آموزشی مدرسه نیز سنگ بنای دوره ریاست دین فرید بوده است. در چند سال گذشته، دین فرید یک تلاش فشرده در سراسر مدرسه را رهبری کرده است که بیش از 150 عضو هیئت علمی، به علاوه دانشجویان، فارغ التحصیلان و کارفرمایان را درگیر کرده است تا برنامه درسی MPH دانشکده را تغییر دهند. برنامه های جدید، Columbia MPH و Accelerated MPH، درک سیستمیک گسترده، مهارت های تفکر انتقادی و آموزش رهبری مورد نیاز برای مقابله با چالش های پیچیده بهداشت عمومی امروزی را ارائه می دهند.

رو به جلو

مرکز سلامت عمومی - و ماموریت مدرسه میلمن - تضمین دسترسی برابر به شرایطی است که سلامت و رفاه را برای همه تضمین می کند. شواهد گسترده‌ای وجود دارد که نشان می‌دهد سابقه آسیب‌های سیستمیک انباشته منجر به آسیب قابل توجه، تفاوت‌های نژادی و سلامت ضعیف برای سیاه‌پوستان، لاتین تبار، بومی و سایر رنگین پوستان [BIPOC] در ایالات متحده و سراسر جهان شده است. ما به عنوان مربیان بهداشت عمومی، محققین، دانشمندان و پزشکان وظیفه اساسی داریم که در از بین بردن نژادپرستی سیستماتیکی که در سراسر ایالات متحده وجود دارد و به این وضعیت سمی اجازه می دهد تا این وضعیت مسموم را تشدید کند، مشارکت کنیم.

ما می دانیم که در انجام مأموریت خود کوتاهی می کنیم، به خصوص که تاریخ نژادپرستی ایالات متحده در حوزه بهداشت عمومی و در موسسات دانشگاهی ما گنجانده شده است. حتی با وجود فداکاری و رهبری دیرینه Columbia Mailman در پیشبرد درک علمی از محرک‌های نابرابری سلامت، به کارگیری این درک برای بهبود سلامت برای همه، و تبدیل آن به سنگ بنای آموزش دانش‌آموزان. ما نیاز به تعهد عمیق‌تر برای خنثی کردن نژادپرستی سیستمیک را، ابتدا در نهاد خود و سپس فراتر از دیوارهای مدرسه‌مان تشخیص می‌دهیم.

جعل یک مسیر به جلو

در تابستان 2020، دین لیندا فرید و تیم رهبری ارشد کلمبیا بهداشت عمومی FORWARD (مبارزه با ظلم، نژادپرستی و برتری سفیدپوستان از طریق اقدام، تحقیق و گفتمان) را راه اندازی کردند تا تبدیل مدرسه ما به یک موسسه ضد نژادپرستی، چند فرهنگی و کاملاً فراگیر را تسریع بخشند. در تمام جنبه های فرهنگ و عملیات خود، و همچنین به یک رهبر جهانی در از بین بردن ساختارهای سمی که همچنان از نژادپرستی و نابرابری های بهداشتی حمایت می کنند. هدف ما هم متحول کردن خود و هم دنیای خود و ارائه الگو و نقشه راه برای سایر مؤسسات دانشگاهی است که از آن پیروی کنند.

از طریق FORWARD، ما اقدامات ملموس مورد نیاز برای تحقق اهداف خود را با ایجاد موارد زیر انجام خواهیم داد:

 • فرهنگ و محیط سازمانی ضد نژادپرستی
 • یک خط لوله قوی از دانش آموزان BIPOC به Columbia Mailman و سپس به حوزه بهداشت عمومی فراتر از مدرسه.
 • گروه های جدید از اعضای هیئت علمی و کارکنان BIPOC که به طور کامل حمایت می شوند و منابع مورد نیاز برای راه اندازی مشاغل خود را دارند.
 • برنامه گسترده ای از تعاملات معتبر، فعال و مداوم با جوامع محلی و به حاشیه رانده شده
 • یک تلاش قوی تر در زمینه برابری سلامت در سطح مدرسه، نژادپرستی سیستماتیک، و تلاش تحقیقاتی خشونت ساختاری

اعتباربخشی

اعتباربخشی دانشکده بهداشت عمومی میلمن

شورای آموزش برای سلامت عمومی (CEPH) یک آژانس مستقل است که توسط وزارت آموزش ایالات متحده به رسمیت شناخته شده است که مدارس بهداشت عمومی را تأیید می کند. ماموریت CEPH تضمین می کند که "کیفیت در آموزش و آموزش بهداشت عمومی برای دستیابی به برتری در عمل، تحقیق و خدمات، از طریق همکاری با سازمان و شرکای جامعه."

به عنوان یکی از اعضای انجمن مدارس و برنامه های بهداشت عمومی، دانشکده بهداشت عمومی میلمن در سال 2010 مجدداً تأیید شد و روند بعدی را برای اعتباربخشی مجدد آغاز کرده است.

علاوه بر این، دپارتمان سیاست و مدیریت سلامت عضو انجمن برنامه های دانشگاه در مدیریت بهداشت است. برنامه های مدیریت توسط کمیسیون اعتباربخشی آموزش مدیریت مراقبت های بهداشتی (CAHME) تایید شده است.

خودخوان

رویه اعتباربخشی CEPH مستلزم آن است که مدرسه Mailman تحت یک مطالعه شخصی گسترده قرار گیرد که ارزیابی کمی و کیفی از چگونگی دستیابی مدرسه به ماموریت، اهداف و مقاصد خود و برآورده شدن معیارهای اعتباربخشی و همچنین ارزیابی صریح نقاط قوت و ضعف ارائه می دهد. از نظر عملکرد مدرسه در برابر معیارهای اعتباربخشی. فرآیند خودآموزی افراد را از سراسر مدرسه میلمن و گروه های اصلی تشکیل دهنده ما درگیر کرد.

یک کمیته خارجی سازماندهی شده توسط CEPH در حال بررسی خود مطالعه و انجام یک بازدید از محل است. تیم بازدید از سایت متشکل از دانشگاهیان بهداشت عمومی، پزشکان، و متخصصان اعتباربخشی بود که با رهبری ارشد دانشکده، اساتید، کارکنان، دانشجویان، فارغ التحصیلان، و شرکای جامعه و همچنین رهبری ارشد CUMC و دانشگاه ملاقات کردند. پیوندی به خودآموزی 2016-2017 در اینجا یافت می شود.

دانشگاه کلمبیا در شهر نیویورک اعتبار سنجی

دانشگاه کلمبیا توسط کمیسیون آموزش عالی ایالات میانه، 3624 Market Street, Philadelphia, PA 19104, 267-284-5000 (MSCHE) معتبر است. MSCHE که توسط وزارت آموزش ایالات متحده به رسمیت شناخته شده است، یکی از شش آژانس اعتباربخشی آموزش عالی منطقه ای در ایالات متحده است که برای تعریف، حفظ و ارتقای تعالی آموزشی در موسسات آموزش عالی کار می کند.

ویژگی های پردیس

بخش ها

 • آمار زیستی
 • علوم بهداشت محیط
 • همهگیرشناسی
 • سیاست و مدیریت سلامت
 • سلامت جمعیت و خانواده
 • علوم اجتماعی پزشکی

مراکز

 • مرکز سالمندی رابرت ان. باتلر کلمبیا
 • CII: مرکز عفونت و ایمنی
 • ICAP

  آمار فارغ التحصیلان

  پذیرش ها

  فرآیند درخواست

  مراحل درخواست را زودتر شروع کنید. توصیه می‌کنیم برای جمع‌آوری توصیه‌ها، رونوشت‌ها و سایر مطالب، زمان کافی - قبل از ترمی که قصد ثبت نام در آن را دارید، در نظر بگیرید.

  فرآیند هشت مرحله ای

  1. یک برنامه تحصیلی را انتخاب کنید
   مدرسه Mailman مدارک MPH، MS، MHA*، Ph.D. و DrPH را ارائه می دهد.
  2. یک بخش مورد علاقه را شناسایی کنید
   صفحات دپارتمان را مرور کنید و از Degree Finder برای شناسایی حوزه تحصیلی مناسب برای شما استفاده کنید. برخی از دپارتمان ها شرایط پذیرش متفاوتی برای برنامه های خود دارند.
  3. گواهی(های) مورد علاقه را شناسایی کنید
   اگر برای برنامه دو ساله MPH کلمبیا درخواست می دهید، می توانید یک انتخاب گواهی را شناسایی کنید. همچنین می توانید این تصمیم را تا ترم اول خود به تعویق بیندازید. در حالی که بیشتر گواهینامه ها برای دانشجویان همه بخش ها باز است، برخی از آنها ورود به دانش آموزان بخش های خاص را محدود می کنند.
  4. ضرب الاجل ها را بررسی کنید
  5. جمع آوری اجزای برنامه
  6. اطلاعات کمک مالی را بررسی کنید
  7. اکنون درخواست دهید
  8. با ما صحبت کن. برخی از برنامه‌ها و بخش‌ها ممکن است به منظور ارائه و کسب اطلاعات بیشتر با متقاضیان تماس تلفنی برقرار کنند. اگر با ما تماس بگیریم، از شماره تلفنی که در برنامه خود ارائه کرده اید استفاده خواهیم کرد.

  *دانشجویان متقاضی مدرک MHA نیز می توانند از طریق HAMCAS درخواست دهند.

  بورسیه و بودجه

  دفتر کمک های مالی به شناسایی بهترین منابع حمایت مالی برای دانش آموزان مدرسه میلمن اختصاص دارد. بسته های کمک مالی می تواند شامل ترکیبی از وجوه نهادی، وام و فرصت های شغلی دانشجویی باشد.

  جوایز بر اساس سهم دانشجویی مورد انتظار و بودجه استاندارد دانشجویی است که هر سال تحصیلی برای محاسبه هزینه های متغیر ایجاد می شود. دانش آموزان هنگام برنامه ریزی برای سال تحصیلی آینده باید بودجه استاندارد را ارزیابی کنند.

  هنگام محاسبه بودجه دانشجویی، ممکن است با هزینه های اضافی مانند مراقبت از کودک یا خرید رایانه، اقامتگاه های ویژه ای برای دانشجویان ایجاد شود. دانش آموزان باید جلسه ای را با یک افسر کمک های مالی برای بحث در این مورد تشکیل دهند. توجه: بسیار غیرمعمول است که کمک های مالی برای هر چیزی غیر از هزینه های اجاره، خرید یکباره کامپیوتر یا مراقبت از کودک، مسکن ایجاد کنند.

  بودجه را توسعه دهید

  پنج مرحله برای تنظیم بودجه در مدرسه شما وجود دارد:

  1. اهداف مالی خود را مشخص کنید (یعنی آنچه نیاز دارید در مقابل آنچه می خواهید)
  2. منابع مالی غیر وام خود را محاسبه کنید (یعنی کمک های مالی، مشاغل)
  3. هزینه های تحصیل خود را تخمین بزنید (به عنوان مثال، شهریه / شهریه، کتاب، لوازم و غیره)
  4. هزینه های زندگی خود را برآورد کنید (اجاره در مقابل مسکن)
  5. حساب کن کسری، در صورت وجود، نشان دهنده مقداری است که ممکن است نیاز داشته باشید وام بگیرید.

  برای هرگونه سوال مرتبط یا اطلاعات در مورد چشم پوشی از هزینه بیمه درمانی خود، لطفاً با خدمات سلامت دانشجویی تماس بگیرید.

  پس انداز

  مهم است که شما نوعی پس انداز مایع ایجاد کنید که می تواند قبل از ورود به محوطه دانشگاه مورد استفاده قرار گیرد. این به شما کمک می کند تا هزینه های اولیه مانند اجاره ماه اول، سپرده های امنیتی، هزینه های جابجایی و غیره را پوشش دهید، در حالی که منتظر کمک مالی خود هستید تا به حساب دانشجویی خود واریز شود.

  همه دانشجویانی که در یک برنامه تحصیلی ثبت نام می کنند باید با حداقل یک ماه هزینه زندگی (ترجیحاً دو ماه) به شهر نیویورک بروند، زیرا روند پرداخت وام فدرال تا دو هفته از شروع هر ترم انجام نمی شود.

  گزینه های تامین مالی

  مدرسه Mailman به دانش آموزان و خانواده ها یک رویکرد ساده و واحد برای پرداخت هزینه حضور ارائه می دهد. این طرح ترکیبی از منابع مالی فدرال، نهادی و خصوصی است که گزینه هایی را برای دانشجویان و خانواده های پاره وقت، تمام وقت و بین المللی فراهم می کند.

  انواع زیر ممکن است برای دانش آموزان در دسترس باشد:

  وام دانشجویی

  دانشجویان دانشگاه کلمبیا طیف گسترده ای از گزینه های کمک مالی از منابع فدرال، ایالتی، نهادی و خصوصی دارند. نرخ‌های وام بدون یارانه مستقیم فدرال و وام فارغ‌التحصیلی مستقیم فدرال پلاس برای سال‌های 2020-2021 به ترتیب 4.30٪ و 5.30٪ است. وزارت آموزش و پرورش نرخ های سالانه جدید را پس از اول جولای سال مالی جدید تعیین می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دریافت وام، از جمله شرح دقیق هر یک از این منابع مالی، لطفاً به نمای کلی دانشگاه در مورد کمک مالی فارغ التحصیلان مراجعه کنید.

  دانشجویان متقاضی دریافت وام Graduate Plus باید برای تکمیل فرم های مورد نیاز و مدیریت حساب های خود وارد شوند.

  بورسیه ها، کمک هزینه ها و کمک هزینه ها

  بورسیه ها، کمک هزینه ها و کمک های مالی بر اساس نیاز یا شایستگی اعطا می شود. مقدار و در دسترس بودن بسته به مدرسه متفاوت است.

  فرصت های شغلی دانشجویی

  دانش‌آموزان مدرسه میلمن می‌توانند از طریق یک یا چند مورد زیر به مشاغل مرتبط با مدرسه دسترسی داشته باشند:

  1. مطالعه کار: دانشجویانی که توسط اداره کمک مالی برای تحصیل کار با بودجه فدرال تایید شده اند، می توانند از انواع موقعیت های شغلی پاره وقت انتخاب کنند. مشاغل در بسیاری از دفاتر در سراسر دانشگاه موجود است. بیشتر بدانید.
  2. دستیار پژوهشی فارغ التحصیل (GRA): دپارتمان‌ها این موقعیت‌ها را ارائه می‌دهند که در آن دانش‌آموزان تجربیات ارزشمندی را در کار پاره وقت در پروژه‌های تحقیقاتی هیئت علمی به دست می‌آورند و به صورت محدود کمک هزینه و/یا کمک شهریه دریافت می‌کنند. این موقعیت ها برای دانشجویان سال اول کارشناسی ارشد در دسترس نیست.
  3. دستیار آموزشی (TA): برخی از دپارتمان‌ها موقعیت‌های دستیار آموزشی محدودی در اختیار دانش‌آموزانی دارند که آمادگی قابل توجهی در حوزه تحصیلی خود دارند. TA به اعضای هیأت علمی در آموزش، درجه بندی و مدیریت دوره کمک پاره وقت ارائه می دهد و کمک هزینه و/یا کمک شهریه دریافت می کند. این موقعیت ها به طور خاص به دانشجویان دکترا و دانشجویان سال دوم کارشناسی ارشد ارائه می شود.

  کمک های سازمانی و تکمیلی

  توجه: تقریباً هر ایالت حداقل یک کمک هزینه یا بورس تحصیلی در دسترس ساکنان دارد و بسیاری از آنها لیست بلندبالایی از برنامه های کمک دانشجویی دارند. واجد شرایط بودن معمولاً محدود به ساکنان ایالتی است که در یک کالج در ایالت شرکت می کنند.

  دانش آموزان بین المللی

  گزینه های بودجه برای دانشجویان بین المللی در دسترس است.

  کمک هزینه ها

  مکان ها

  • New York

   West 168th Street,722, 10032, New York

   سوالات