Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Columbia University - Fu Foundation School of  Engineering and Applied Science

Columbia University - Fu Foundation School of Engineering and Applied Science

Columbia University - Fu Foundation School of  Engineering and Applied Science

مقدمه

عبور از نظم و انضباط ، آموزش رهبران ، تغییر شکل زندگی

مهندسی کلمبیا ، دانشکده مهندسی و علوم کاربردی بنیاد فو ، متعهد به پیش بردن مرزهای دانش و ترجمه اکتشافات ما برای پاسخگویی به نیازهای جامعه است. این آرزوها از زمان پیدایش اولیه ما در سال 1864 به عنوان یک مدرسه اختصاص داده شده به متالورژی و معدن اساسی بوده است. در طول سالها ، دانشکده و دانشجویان ما کمک قابل توجهی به پیشرفت فن آوری و اجتماعی داشته اند ، و امروز ما سنت نوآوری خود را ادامه می دهیم زیرا مهندسی تقریباً همه جنبه های زندگی را تغییر می دهد ، از خلوص آب نوشیدنی ، کیفیت و دسترسی از مراقبت های بهداشتی و پایداری محیط طبیعی و ساخته شده برای توانایی ارتباط با دیگران در هر کجای دنیا.

مهندسی کلمبیا مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد را در 9 بخش اصلی و همچنین فرصت هایی برای تحصیل در مدارس خواهر و م sisterسسات تحقیقاتی کلاس جهانی ارائه می دهد.

نه بخش ما ، در میان قدیمی ترین و با نفوذترین کشور ، فرصت هایی را برای مطالعه و تحقیقات بین رشته ای فراهم می کنند.

اعضای هیئت علمی و دانشجویان در برنامه های تحقیقاتی متنوع و گسترده ای که از طریق آزمایشگاه ها ، مراکز و م institسسات کلمبیا ارائه می شود ، فعال هستند - این نهادهای مشترک در مدرسه و سراسر دانشگاه تحقیقات بسیار میان رشته ای را تأسیس می کنند که تأثیر می گذارد. فضاهای تحقیقاتی در کلاس جهانی ما شامل ابتکار عمل نانو کلمبیا ، آزمایشگاه ماده نرم ، آزمایشگاه انرژی الکتروشیمیایی کلمبیا ، موسسه علوم داده ، مرکز هوش مصنوعی ، ابتکار پزشکی دقیق ، موسسه رفتار مغز ذهن Mortimer B. Zuckerman و موسسه زمین لطفاً پیوندهای بسیاری از این برنامه ها را در زیر مشاهده کنید.

جذب بزرگترین ذهن مهندسی و علمی کاربردی ، از زمینه های متنوع از سراسر کشور و سراسر جهان ، همیشه بخشی از DNA ما بوده و رمز موفقیت ماست. دانشکده ما نمایندگان متخصصان برجسته ای در زمینه های خود است که به تدریس ، پیشبرد مرزهای تحقیق و افزایش همکاری های بین رشته ای در سراسر دانشکده ، دانشگاه و شرکای خارجی اختصاص داده اند. ما به دانشجویان یک فرصت آموزشی بی نظیر ارائه می دهیم که یک آموزش بنیادی در مهندسی و علوم کاربردی در عمق و وسعت دانشگاه برتر لیگ پیچک با مرکزیت شهر نیویورک - یک مرکز فرهنگی و مالی است که به سرعت تبدیل به یک مرکز مشهور در جهان برای تحقیق و توسعه فناوری ما معتقدیم که مهندسی در حال رنسانس است و اکنون زمان آن فرا رسیده است که مهندسی به عنوان نیرویی برای آینده قدم به جلو بگذارد تا انسانیتی پایدار ، سالم ، متصل ، امن و خلاق ایجاد کند.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Manhattan

    Manhattan, آمریکا

    سوالات