Keystone logo
Columbia Southern University

Columbia Southern University

Columbia Southern University

مقدمه

Columbia Southern University یک دانشگاه آنلاین مستقر در اورنج بیچ، آلاباما است که تلاش می‌کند تا زندگی را از طریق آموزش عالی تغییر داده و بهبود بخشد و دانشجویان را قادر می‌سازد تا پتانسیل حرفه‌ای و شخصی خود را به حداکثر برسانند.

یکی از شرکت‌های تابعه گروه آموزش جنوبی کلمبیا، CSU برنامه‌های مدرک آنلاین را در سطوح کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترا یا گواهی در زمینه‌های متعددی مانند ایمنی و بهداشت شغلی، مدیریت آتش‌سوزی، عدالت جنایی، مدیریت بازرگانی، مدیریت منابع انسانی، ارائه می‌دهد. مدیریت مراقبت های بهداشتی و غیره CSU همچنین دارای برنامه های مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد برای ارائه آموزش های متمرکز در زمینه های تخصصی برای زبان آموزان بزرگسال است.

CSU خدمات پشتیبانی دانشجو محور را ارائه می دهد که شخصی، پاسخگو و برای کمک به دانش آموزان در دستیابی به اهداف آموزشی خود هستند. اساتید و کارکنان دلسوز و با آموزش عالی برنامه های آموزشی نوآورانه ای را ایجاد می کنند که جدیدترین فناوری آموزشی را با برنامه های درسی چالش برانگیز ترکیب می کند. CSU بر آموزش آنلاین مقرون به صرفه و با کیفیت با یک هسته آموزشی عمومی که یادگیری مادام العمر و موفقیت را ترویج می کند، تمرکز دارد.

به عنوان یک شهروند شرکتی، CSU در تلاش‌های اجتماعی و خیریه مختلف شرکت می‌کند و از مشارکت‌هایی که با کسب‌وکارها، سازمان‌ها و مؤسسات متعددی برخوردار است، حمایت می‌کند.

ماموریت ما

Columbia Southern University یک موسسه خصوصی است که تجارب یادگیری متنوع و برنامه‌های آموزش از راه دور مقرون‌به‌صرفه و انعطاف‌پذیر را در سطوح گواهینامه، کارشناسی و کارشناسی ارشد به یک بدنه دانشجویی جهانی ارائه می‌دهد که توسط اساتید واجد شرایط و دانشجو محور متعهد به تدریس و یادگیری دانشجویی ارائه می‌شود. این دانشگاه به ارائه خدمات استثنایی علمی و پشتیبانی دانشجویی اختصاص دارد.

ارزشهای اصلی

همانطور که زندگی را برای بهتر شدن تغییر می دهیم، با این ارزش ها زندگی می کنیم:

سلامت سازمانی

ما یک فرهنگ خانوادگی را پرورش می دهیم که یک محیط کاری پایدار و لذت بخش از مراقبت و احترام را با ارتباطات باز و روشن فراهم می کند.

فروتنی

ما یک سبک رهبری را مدل می کنیم که متواضع، متواضع، عملیاتی گرا و عملی است. هیچ شغلی در اختیار ما نیست و ما به عنوان یک تیم نزدیک برای انجام ماموریت خود کار می کنیم.

خدمات استثنایی

ما بر ارائه خدمات استثنایی از طریق خدمات پشتیبانی دانش آموز محور متمرکز هستیم که شخصی، پاسخگو و برای کمک به دانش آموزان در دستیابی به اهداف آموزشی خود هستند.

انعطاف پذیری

ما تغییرات را می پذیریم، سخت کار می کنیم و بی وقفه برای بهبود مستمر تلاش می کنیم.

تعالی

ما یک سازمان درجه یک هستیم که برای کیفیت، اعتبار و انجام آنچه درست است ارزش زیادی قائل هستیم.

روابط

ما بر ایجاد روابط بلندمدت با صنایع، سازمان های دولتی، دانشجویان، فارغ التحصیلان و اعضای جامعه تمرکز می کنیم.

چشم انداز

چشم انداز Columbia Southern University تغییر و بهبود زندگی از طریق آموزش عالی با توانمندسازی دانشجویان برای به حداکثر رساندن پتانسیل حرفه ای و شخصی خود است.

مکان ها

 • Orange Beach

  University Lane,21982, 36561, Orange Beach

  • Orange Beach

   Orange Beach, آمریکا

   سوالات