Keystone logo
Colorado Christian University

Colorado Christian University

Colorado Christian University

مقدمه

گل سرسبد دانشگاه مسیحی کلرادو

Colorado Christian University که در سال 1914 تاسیس شد ، بهترین کالج بین المللی مسیحی در کلرادو و منطقه هشت ایالت کوه راکی است که آموزش کلاس جهانی را به هزاران دانشجو ارائه می دهد.

CCU به عنوان عضوی از شورای کالج ها و دانشگاه های مسیحی در میان برترین دانشگاه های سراسر کشور قرار دارد.

این دانشگاه در حال حاضر بیش از 50 درجه گزینه برای دانشجویان سنتی در مقطع کارشناسی از طریق کالج مطالعات کارشناسی ارائه می دهد. دانشجویان بزرگسال و کارشناسی ارشد از طریق کالج تحصیلات بزرگسالان و تحصیلات تکمیلی و CCU آنلاین بیش از 80 درجه گزینه دارند.

مرکز استروبل برای عذرخواهی کاربردی در CCU بر روی تجهیز شبکه گسترده ای از مسیحیان است که به طور فعال در بازار ایده ها در کلیساها و جوامع محلی ، رسانه ها ، دنیای سرگرمی ، اینترنت و فرهنگ عمومی درگیر هستند. برای تجدید روحانی در کلیسا در آمریکا.

موسسه سیاست عمومی Colorado Christian University ، موسسه Centennial ، در تلاش است تا درک عمومی از مهمترین مسائل کلرادو و ملت را افزایش دهد. موسسه Centennial که در سال 2009 تأسیس شد ، هدفش پرورش ایمان ، خانواده و آزادی است. شهروندی را بیاموزید و روحیه 1776 را تجدید کنید.

اطلاعات موجود در این صفحه به شما کمک می کند تا در مورد آنچه CCU منحصر به فرد است بیشتر بدانید ، شما را با رهبران CCU آشنا کنید ، اطلاعاتی در مورد میراث 100 ساله دانشگاه پیدا کنید و حقایق و آمار مربوط به دانشگاه و برنامه های دانشگاهی آن را بیاموزید.

علاوه بر این ، اگر قصد بازدید از CCU را دارید ، می توانید نقشه و راهنمایی برای همه مکان های CCU و هتل های توصیه شده در نزدیکی پردیس اصلی در Lakewood ، کلرادو را دریافت کنید.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Lakewood

    West Alameda Avenue,8787, 80226, Lakewood

    سوالات