Keystone logo
College of Saint Mary

College of Saint Mary

College of Saint Mary

مقدمه

در College of Saint Mary ، ما به قدرت آموزش برای کمک به زنان برای درک پتانسیل خود ، شناسایی نقاط قوت رهبری ، و دستیابی به موفقیت در زندگی و زندگی اعتقاد داریم.

ما توسط خواهران رحمت تاسیس شده و از ماموریت خود الهام گرفته ایم ، ما به تعالی علمی و فرصت های یادگیری خدمات اختصاص داده ایم که به زنان کمک می کند تا احساس بیشتری از خود و اعتماد به نفس و اعتماد به نفس را ایجاد کنند که می توانند برای ایجاد تغییر در جهان برای همه.

ما از دانشجویان از همه ادیان جهان و از سراسر ملت استقبال می کنیم. ما برنامه های مدرک مقرون به صرفه ای را در طیف گسترده ای از زمینه های برجسته امروزی مانند پرستاری ، کاردرمانی ، مطالعات دستیار پزشک ، تدریس با تخصص ، تدریس برای تغییر شغل ، تجارت با تأکید بر تجزیه و تحلیل و ارتباطات استراتژیک ، مطالعات حقوقی و موارد دیگر ارائه می دهیم. و ما برای همه این گرایش ها یک زمینه بنیادین آموزش هنرهای لیبرال را فراهم می کنیم که فرصت تحصیل هنرهای زیبا و نمایشی را نیز در اینجا دارند.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Omaha

    Mercy Road,7000, 68106, Omaha

    سوالات