Keystone logo
College of Law and Business

College of Law and Business

College of Law and Business

مقدمه

چرا CLB؟

جهانی فکر کنید

جهانی شدن به طور چشمگیری تمام جنبه های زندگی حرفه ای را تحت تأثیر قرار داده است. در نتیجه ، تجربه بین المللی و مواجهه جهانی برای موفقیت در زمینه های تجاری و حقوقی بسیار حیاتی است. ما در CLB تلاش می کنیم تا طیف گسترده ای از برنامه های بین المللی را به دانشجویان خود ارائه دهیم تا بتوانند آنها را بهتر به اقتصاد جهانی که همیشه در حال تغییر و سریع است ، مجهز کنیم. از میان این برنامه ها ، دانشجویان در هیئت های آموزشی به شهرهای بزرگ تجاری جهان شرکت می کنند ، جایی که در دوره های مشترک تحصیل می کنند و در پروژه های تحقیقاتی دو جانبه در دانشگاه های خارجی شرکت می کنند.

دانشکده ما

CLB در نظرسنجی اتحادیه ملی دانشجویان اسرائیل بهترین در برنامه های آموزشی ، کیفیت سخنرانان و رضایت کلی را کسب کرده است. این امر در کنار مجموعه دانش آموزان چند فرهنگی و متنوع ، یک فضای یادگیری انرژی بخش و مهیج را ایجاد می کند.

اعضای هیئت علمی CLB در زمینه های خود رهبر هستند و مدرک دکترای خود را کسب کرده اند و پس از دکترای خود را در بهترین دانشگاه های جهان از جمله هاروارد ، استنفورد ، کلمبیا ، NYU ، برکلی ، شیکاگو و آکسفورد دنبال کرده اند.

آنها بخشی جدایی ناپذیر از فضای دانشگاهی پرتحرک در CLB هستند ، که در آن تحقیقات پیشرفته ، کارگاه های آموزشی تحریک کننده ، انتشارات علمی و کنفرانس های بین المللی برگزار می شود.

دانشجویان ما

مجموعه دانش آموزان چند فرهنگی و متنوع CLB ، مراقبت های فردی و محیط دوستانه و حمایتی به هر دانش آموز امکان می دهد تا به توانایی های بالقوه خود برسند. تا زمانی که دانشجویان از درهای ما خارج می شوند ، آنها در بسیاری از شرکت ها یا شرکت های پیشرو در اسرائیل و همچنین در موقعیت های نفوذ در بخش دولتی ، کاملاً مجهز هستند تا مدارک تحصیلات تکمیلی یا پیوستن به عرصه حرفه ای را کسب کنند.

جامعه اطلاعاتی

CLB به دانش آموزان می آموزد که جهانی فکر کنند اما محلی عمل کنند. CLB برای ارزشهای بیشتر که جامعه اسرائیل از آنها عزیز است و همچنین ایجاد نیروی کار بهتر در آینده ، فعالیت جامعه حرفه ای و افرادی را که تحصیل کرده ، ماهر و دارای مسئولیت اجتماعی در زمینه های تجاری ، حقوقی و عمومی هستند ، ارتقا می دهد. دانشجویان CLB از طریق کلینیک های حقوقی ما مانند سرنگونی قانون خصوصی سازی زندان های اسرائیل ، نمونه های مهم ، ملی و بین المللی ایجاد کرده اند. حمایت از پناهجویان و قرار دادن در دستور کار عمومی موضوعات مهم اجتماعی مانند منابع گاز طبیعی اسرائیل و فرصت های برابر در آموزش و پرورش.

بر موفقیت خود متمرکز شوید

مشاوره در مرکز شغلی توسط یک تیم باتجربه حرفه ای ، بر اساس نیازهای دانشجو ، به صورت یک به یک انجام می شود. این فرایند شامل مشاوره شخصی ، کمک در تهیه رزومه / CV ، آماده سازی برای مصاحبه از طریق شبیه سازی ، سخنرانی های حرفه ای ، بازدید از شرکت های پیشرو و نمایشگاه های شغلی است.

یکی دیگر از م componentلفه های فعالیت مرکز شغلی ، تابلوی فرصت های شغلی CLB با صدها فرصت شغلی برای دانشجویان و فارغ التحصیلان CLB است.

مکان ها

 • Ramat Gan

  David Ben Gurion Road,26, , Ramat Gan

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات