Keystone logo
Cloud County Community College

Cloud County Community College

Cloud County Community College

مقدمه

Cloud County Community College خوش آمدید ، جایی که ماموریت ما آماده سازی دانش آموزان برای زندگی موفق و تقویت نشاط جوامع ما است. ارزش های راهنمای ما موفقیت ، تعالی ، خدمات ، یکپارچگی ، تنوع ، دسترسی و پایداری است. ما خوشحالیم که شما به ما راه پیدا کرده اید.

با جستجوی آنچه که ما ارائه می دهیم ، خواهید فهمید که ما یک جامعه دلسوز ارائه می دهیم که از دانشجویان ما در هنگام دستیابی به اهداف آموزشی خود حمایت می کند. بسیاری از اعضای هیئت علمی و کارمندان ما دانشجویان سابق یا کارمندان طولانی مدت هستند که ارتباطات متعددی با موسسه و جامعه محلی دارند. اگرچه شما گزینه های آموزشی زیادی دارید ، Cloud دارای سابقه ای افتخارآمیز در زمینه کمک به افراد برای بهبود زندگی خود است ، خواه اهداف شما رفتن به محل کار ، به روزرسانی مهارت های خود برای به دست آوردن شغل بهتر یا انتقال به یک دانشگاه چهار ساله باشد! ما دوازده رشته تحصیلی با مدارک قابل انباشته در مجموع بیش از 335 دوره در هر ترم ارائه می دهیم تا به شما کمک کنند هر آنچه را که می خواهید به انجام برسانید!

ما بر این باوریم که آموزش عالی زندگی را دگرگون می کند ، بنابراین تلاش می کنیم که امکان دسترسی به هر ساکن در منطقه خدمات 12 شهرستان خود را فراهم کنیم. شهریه Cloud یک سوم هزینه دانشگاههای ایالتی است. بعلاوه ، نزدیک به 70 درصد دانشجویان ما مستحق نوعی کمک مالی هستند. با ما ، شما می توانید نزدیک بمانید و دور بروید!

ما همچنین معتقدیم که تعامل دانش آموزان یکی از م criticalلفه های مهم موفقیت تحصیلی است ، بنابراین ما ده ها باشگاه و سازمان را پیشنهاد می دهیم تا علایق و توانایی های مختلف شما را فراتر از کلاس فراخوانی کنند. آن دسته از دانشجویانی که می خواهند در زندگی دانشگاه شرکت کنند ، این فرصت را دارند که تجربه ، رهبری و مهارتهای سازمانی را بدست آورند که اگر شما به دنبال تحصیل در مقطع چهار ساله بروید یا مستقیماً وارد نیروی کار شوید ، ارزشمند است. این صلاحیت ها از طریق محیطی پذیرا و فراگیر که برای یک دانشکده کوچک مناسب است امکان پذیر است. در نهایت ، تجربه شما در Cloud باعث رشد آکادمیک ، اجتماعی و شخصی می شود.

مکان ها

  • Concordia

    Campus Drive,2221, 66901, Concordia

    برنامه ها

    سوالات